ورود به دنیای سوار کاری در شیراز

liza

Member
یعنی اینکه اگر قد طرف خیلی کوتاه باشه مثلا بچه باشه با یکی قدش بلندتر هست مقایسه اش کنید (با هم سوارکاری شروع کرده باشن) اونی که قدش بلندتره بهتر پیشرفت میکنه چون پاهاش راحتتر دور اسب قرار میگیره! پای دوچرخه هم یعنی بخوابید رو زمین دوتا پارو تو هوا نگه دارید و دوچرخه بزنید

میتونید این طور بگین که دست و پای بلند ارتباط بهتری با اسب برقرارمیکنه.
شما مگه عضلات شکمت ضعیف ه که پا دوچرخه میزنی.؟

liza

Member
پای دوچرخه که فقط عضلات شکم قوی نمیکنه رو عضلات پا هم خیلی تاثیر داره

liza

Member
زانوبلند هم خوبه ولی پای دوچرخه هم بد نیست .شما امتحان کنید میبینید که به عضلات پا فشار میاره!!!!!!!!!!!!

mahsima

Member
سلام.ببخشید که اینجا سوالمو پرسیدم اخه نتونستم پست جدیدایجاد کنم.
من خیلی به سوارکاری علاقه دارم 2 ماه کلاس رفتم ولی هیچ پیشرفتی نداشتم:winksmiley02:
حالا نمیدونم چیکار کنم نمیدونم استعدادشو دارم یا نه؟ منکه 2ماه هیچی یاد نگرفتم.
در ضمن من قدم کوتاس.ممکنه واسه این باشه؟
یا اینکه استعدادشو ندارم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

نمیدونم قد کوتاه موثره یا نه ولی این و مطمئنم که اگر انسان از نظر جسمی هر کمبودی داشته باشه نمی تونه مانع پیشرفتش بشه عکسایی دیدم از پسری که نه دست داشت نه پا و همه کار میکرد نقاشی و موجسواریو هر کار دیگه او یه شنا گر ماهر هم بود پس کم کاریه خودت رو رو حساب قد کوتاهت نزار و بیشتر تلاش کن ترس رو کنار بزار مطمئن باش پیشرفت میکنی وموفق میشی.:winksmiley02:

pinkgirl

New member
are vaghean ras migid! manam 1 khanoomo didam neshon midad chan rooz pish dast nadasht ba pash ping pong bazi mikard:blinksmiley:

bad ma ba in hame dasto pa...:dodgy:

taze badam ke fekresho kardam didam chanta az oonaii ke too bashgah hastan ghadeshoon kootas. taze ooni ke az hame herfeii tare ghadesh andaze mane chagham
hast:wacsmiley:

vase haminam tasmim gereftam jedi kar konam.mikham 1modat beram bashgah pahamo ghavi konam badam az farvardin dobare savarkario shoroo konam:coolsmiley02:

شنا کردن ارتباط .آزدی وتعادلی رو درعضلات و بدنت ایجاد میکنه که اهمیتش از تقویت عضلات در آینده سواریت بیشتره.

علی واحدی

Active member
میتونید این طور بگین که دست و پای بلند ارتباط بهتری با اسب برقرارمیکنه.
شما مگه عضلات شکمت ضعیف ه که پا دوچرخه میزنی.؟

با سلام عرض ارادت خدمت اولیویرای عزیز:
شما واقعا اعتقاد دارید که کسانیکه دست و پای بلند تری دارند ارتباط بهتری با اسب برقرار میکنند؟؟؟

سلام
بله به تناسب با اسب البته.
مطمئنا" اسبی با 170 cm قد رو سواری با 150 سانت قد به سختی میتونه سواری کنه(ساقش برای تماس وارتباطش با دهان اسب) ممکنه الان بخوای هوکو سیمون رو برام مثال بزنی ولی مطمئنم اگر هوکوسیمون قدی 190 سانتی داشت بسیار بهتر ودارای مقام های بیشتری بود .

دست وپای بلندتر ابزار بهتری برای ارتباط با اسب هست ولی استعدادو درک ارتباط چیزی استکه به دست وپا ربطی ندارد.

reza eslahi

Member
به نظر من بهتره اسم این تاپیک رو بزارید دانستنی های سوارکاری و تناسب قد سوارکار و اسب نه ورود به نیای سوارکاری در شیراز.