نجران شهسوار (ال امین *هما لرستان)

حتما تشریف بیارین و بیشتر وقت بذارین برای شوش بودن. میتونیم یه پنج شنبه عصر یا یه جمعه صبح رو اختصاص بدیم به گشت و سواری بین مزارع ذرت پشت باشگاه . کره ها هم دنبالمون بالا و پایین بپرن ... وااای .. ببینم میتونم تحریکت کنم بیای پسر خوب.

سینا گورانی

Active member
شهسوار جان من خدایی تحریکم برا امدن شوش ولی بابام مشغله کاریش بالاست و الان هم کم کم فصل کشش داره میاد و سونو های زیاد شهرای مختلف و....باعث میشه امدنم به شوش به حداقل برسه وقتی هم میام معمولا نیم ساعت باشگاهیم . خودت حسابش رو کن کژال یکسال ونیم هست سواری شده من فقط 20 دقیقه سوارش شدم و جالب تر از اون من تو این 6 ماه که نیوان دنیا امده فکر کنم 6 یا 7 بار دیدمش .اینم از اسبداری ما:tonguesmiley:
حتما تشریف بیارین و بیشتر وقت بذارین برای شوش بودن. میتونیم یه پنج شنبه عصر یا یه جمعه صبح رو اختصاص بدیم به گشت و سواری بین مزارع ذرت پشت باشگاه . کره ها هم دنبالمون بالا و پایین بپرن ... وااای .. ببینم میتونم تحریکت کنم بیای پسر خوب.

بله اقا سینا از شیر گرفتمش . ماشاالله روز به روز بهتر میشه خیلی داره شبیه باباش میشه بهش خیلی امیدوارم ..مرسی که پیگیر حال نجرانی..

سینا گورانی

Active member
خواهش میکنم . ما هم نیوان رو جدا کردیم . تو اپارات یه کیلیپی از ال امین هست که مالک قبلیش بعد مردنش درست کرده عکس از کرهگیش هم هست من میبینمش یاد نجران میفتم اون روز با اقا هادی هم نگاش کردیم اقا هادی هم گفتن این پسر شبیه باباش شده
بله اقا سینا از شیر گرفتمش . ماشاالله روز به روز بهتر میشه خیلی داره شبیه باباش میشه بهش خیلی امیدوارم ..مرسی که پیگیر حال نجرانی..

سینا گورانی

Active member
شهسوار جان به سلامتی پسر گلت میکروچیب شد؟ دیروز خواهرش رو پیش حاج برهان دیدم خیلی زیبا بود خدا براش نگهش داره خیلی حال کردم باش

شهسوار جان به سلامتی پسر گلت میکروچیب شد؟ دیروز خواهرش رو پیش حاج برهان دیدم خیلی زیبا بود خدا براش نگهش داره خیلی حال کردم باش
بله سیناجان نجران میکروچیپ شد.کره ال امین وحلاله رو که فرمودی هم خیلی زیباست و شباهت داره به نجران...

سینا گورانی

Active member
اره من که خیلی خوشم امد ازش . این چند وقته باشگاه اقا هادی رفتی؟ اگر رفتی نظرت درباره نیوان چیه ؟ اگر هم میخوای بری یه عکسی هم ازش بگیر ما هم ببینیمش
بله سیناجان نجران میکروچیپ شد.کره ال امین وحلاله رو که فرمودی هم خیلی زیباست و شباهت داره به نجران...

اره من که خیلی خوشم امد ازش . این چند وقته باشگاه اقا هادی رفتی؟ اگر رفتی نظرت درباره نیوان چیه ؟ اگر هم میخوای بری یه عکسی هم ازش بگیر ما هم ببینیمش[/quot
به خاطر مشغله زیادی که دارم فقط وقت میکنم به باشگاه خودم برم و توی این سایت از مصاحبت با دوستان لذت ببرم ولی همین روزا یعنی فردا پس فردا میرم و عکس هم میگرم
خیلی دوست دارم کرال و پسر زیباش رو ببینم .

سینا گورانی

Active member
اره من که خیلی خوشم امد ازش . این چند وقته باشگاه اقا هادی رفتی؟ اگر رفتی نظرت درباره نیوان چیه ؟ اگر هم میخوای بری یه عکسی هم ازش بگیر ما هم ببینیمش[/quot
به خاطر مشغله زیادی که دارم فقط وقت میکنم به باشگاه خودم برم و توی این سایت از مصاحبت با دوستان لذت ببرم ولی همین روزا یعنی فردا پس فردا میرم و عکس هم میگرم
خیلی دوست دارم کرال و پسر زیباش رو ببینم .

کژال داره جون میگیره کم کم ولی لومانا خیلی تغیر کرده

تشکر از لطف دوستان..قصد دارم در مسابقه 27 دی شوش شرکتش بدم..
najran 11.JPG

پیوست ها

• 20131211_143811.jpg
    20131211_143811.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 22
بالا