نجران شهسوار (ال امین *هما لرستان)

Farib

Member
هزار ماشاله . خیلی زیباست. واقعا تبریک میگم . خدارو شکر میکنم که از ال امین کره نری به این زیبایی در ایران هست که میتونه خون پدرش رو تکثیر کنه. ایشاله هر روز زیباتر و زیباتر شه و افتخارات زیادی رو برای شما و اسم پدرش بیاره تا اینجوری ایران سیلمی خوبی رو در آینده نزدیک داشته باشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بنظرم این کره نر بین کره های دیگری که از ال امین دیدم بهتر بود.
این تلاقی جواب میده در صورت تکرار

اقا ماشاالله عجب صورت زیبایی و گردنی داره اتصال گردنش در این سن خیلی عالی هست انشاالله یکی از سیلمی های اینده بشه که حتما میشه....

بنظرم این کره نر بین کره های دیگری که از ال امین دیدم بهتر بود.
این تلاقی جواب میده در صورت تکرار
................
چجوری یعنی؟

مادر این کره که همخونی سمرقند داره و خون ایجن رز. پیدا کردن همچین مادیانی فکر نکنم سخت باشه اما به نظرتون برای تولید با این کره نریان سمرقندش زیاد نمیشه؟
امیدوارم این کره سیلمی بشه و صفاتش رو منتقل کنه خودش که بسیار عالیه علی الخصوص گردنش ایشالا کره های شبیه خودش تولید کنه

سینا جان این روزا به خاطر گرمی هوا فقط شبها میرم باشگاه. شب هم برای عکاسی مناسب نیست (البته با دوربین من)فعلا این عکسای مربوط به یکی دوماه پیش رو تقدیم میکنم ...الان خیلی زیباتر شده

سلام ماشاالله واقعا زیبا شده ماشاالله انشالله به زودی شاهد افتخاراتش در میادین زیبایی و در آینده شاهد تولیدات خوب ازش باشیم.تبریک میگم

ماشالله نریون بسیار زیبایی هستش...انشالله شاهد درخشیدنش در مسابقات زیبایی باشیم ...

بالا