ملاقات در شیراز

ناشناس

Active member
به خاطر اتفاقات اخیر . داوران نیامدند/شاید هم اینکه سفارت ایران به آنها ویزا نداد /یکی از این 2علت /

اما طی صحبتهای انجام شده در اولین فرصتی که اوضاع داخلی ایران آرام بشود داوران تشریف می آورند ومسابقه برگذار میشود/

سنا

Active member
ناشناس گفت:
به خاطر اتفاقات اخیر . داوران نیامدند/شاید هم اینکه سفارت ایران به آنها ویزا نداد /یکی از این 2علت /

اما طی صحبتهای انجام شده در اولین فرصتی که اوضاع داخلی ایران آرام بشود داوران تشریف می آورند ومسابقه برگذار میشود/
بله دقیقا
خانم نسرین امامی هم همینو گفتن

kamyab

Member
با توجه به اعتراضات شدید دوستان انجمن در خصوص مهجور بودن این رشته و به خاطر اینکه اسبا در مسیر سفر به شیراز اذیت نشوند مقرر شد داوران و مسئولین امر جهت دلجوئی از اسبها به محل نگهداری آنها مراجعه و با تقدیم 5 کیلو یونجه،2 کیلو جو در جهت بها دادن به این ورزش گام بردارند ;D ;D ;D ;D 8) 8) 8) 8) 8)

pooyan

Member
پاسخ : ملاقات در شیراز

* SANA * گفت:
مگه قرار نشد در اولین فرصت برگزار شه؟
تا اونجا که ما شنيديم به کل کنسله ، اولين فرصت به اين زوديا نميرسه سنا خانوم

احسان

Active member
چوب کاری ميکنی مارو محمد رضا داش گلم من نوکرتم من هرچی ياد گرفتم از خودت بوده شما استاد ما هستی با ما چاکرتيم به خدا
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

سنا

Active member
خانوم نسرین امامی:
مسابقه کنسل نمیشه و حتما تا آخر تابستون برگزار میشه و ما منتظر فدراسیون هستیم تا بهمون تاریخ بده

::) ::) ::) ??? ??? ??? :eek: :eek: :-\

* SANA * گفت:
خانوم نسرین امامی:
مسابقه کنسل نمیشه و حتما تا آخر تابستون برگزار میشه و ما منتظر فدراسیون هستیم تا بهمون تاریخ بده

::) ::) ::) ??? ??? ??? :eek: :eek: :-\
اون که بله
تا آخر تابستون امسال نشد تا آخر تابستون سال 89 یا 90
خانم امامی حتما" مزاح فرمودند ، چون توی تقویم امسال فدراسیون و قوانین جاری چنین موضوعی نیست .

سنا

Active member
مـــحــمــد رضــــا گفت:
اون که بله
تا آخر تابستون امسال نشد تا آخر تابستون سال 89 یا 90
خانم امامی حتما" مزاح فرمودند ، چون توی تقویم امسال فدراسیون و قوانین جاری چنین موضوعی نیست .
::) ::)
::)
چه جالب ::)
پس خوب من سرکارما
اینا که نمیتونن درست جواب بدن پس چرا بعنوان مسوول انتخاب میشن؟! ::)

بالا