ملاقات در شیراز

تاریخ دقیق که من در یزد پوسترش را به اتفاق آقای هادی کرباسی و دکتر طاهری دیدم 3و4و5 تیر ماه بود و مکان هم کیلومتر 75 جاده شیراز اصفهان باشگاه بهارستان بود حالا چرا دوستان شیرازی ما سعی دارن بگن اول تا سوم است را نمیدانم

سنا

Active member
ما سعی نداریم بگیم 1-2-3 هست این چیزیه که ما تو شیراز شنیدیم در ضمن همونطور که گفتن باشگاه بهارستان کیلومتر 45 شیرازه

فربود

Active member
mrezap گفت:
تاریخ دقیق که من در یزد پوسترش را به اتفاق آقای هادی کرباسی و دکتر طاهری دیدم 3و4و5 تیر ماه بود و مکان هم کیلومتر 75 جاده شیراز اصفهان باشگاه بهارستان بود حالا چرا دوستان شیرازی ما سعی دارن بگن اول تا سوم است را نمیدانم
مرسی محمدرضا جان

ناشناس

Active member
persepolis گفت:
چند تا داور میان؟!
همشون از انگلیس میان؟!

man aboozare pishbin hastam khazanedare heate savarkarie fars. mosabeghae zibai asbe arab dar tarikhe 1 va 2 va 3 tir dar bashgahe baharestan bargozar mishavad. davar ha arab nistando az emarat nayamadand. anha az italia va engeland hastand mosabeghe zire nazare ecaho va kamelan rasmi ast.

به گفته اقای پیش بین داورها از ایتالیا وانگلستان هستند .تعدادشون رو نمیدونم باید از اقای پیش بین بپرسید/

امید زمانی

Active member
تو اون گرما داریم میایم شیراز مالکین اسبها توجه داشته باشند که اسب خوب بیارن ببینیم ! ;D

سنا

Active member
امید زمانی گفت:
تو اون گرما داریم میایم شیراز مالکین اسبها توجه داشته باشند که اسب خوب بیارن ببینیم ! ;D
تا اونجایی که من میدونم اسب ها حرف ندارن
ولی ای کاش تو اردیبهشت بود که زیبایی های شیراز هم دو چندان بود و هوا عالی
البته بهارستان تابستون هم هواش خوبه! :)

سنا گفت:
تا اونجایی که من میدونم اسب ها حرف ندارن
ولی ای کاش تو اردیبهشت بود که زیبایی های شیراز هم دو چندان بود و هوا عالی
البته بهارستان تابستون هم هواش خوبه! :)
ماشاالله شیراز (شهر گل و بلبل)همیشه قشنگ و خوش اب و هوا هست!! ;) ;)

بالا