ملاقات حضوری

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بله خوب,

تو فکرم هست هر چند وقتی یک قرار بیرون داشته باشیم و یکسری حرکاتی رو بیرون از وب انجام بدهیم که ممکنه اینجا بیان نمیشه و گفته نمیشه.

هر کدام از ما به هر حال یک توانایی داریم و میتوانیم بریزیمشون رو هم.

♘امیرحسین♞

از این به بعد برای انجام یکسری حرکتهای بزرگتر و بیرون از وب باید بشینیم صحبت کنیم ,
بصورت حضوری ببینیم نظرات دوستان درباره ارتقای سایت
گسترش و... گامهای بعد چیست

از اعضا کیا میتوانند شرکت کنند؟
کسانی که تهران و کرج و شهرهای نزدیکتر هستند و نتایج رو به بقیه که دورتر هستند میرسانیم تا آنها هم اگر نظری داشتند ارائه کنند.

mansouri

Member
اگه بشه یه حالت کنفرانس داشته باشه شامل چند بخش مثل سخنرانی و جواب به سوالات و طرح مشکلات و... حتما هم متقاضیانی زیاد خواهند شد چون اون های که لا اقل مثل من خیلی از اسب سر در نمیاورند حتما به امید کسب اطلا عات میان .

♘ امیرحسین ♞ گفت:
بله خوب,

تو فکرم هست هر چند وقتی یک قرار بیرون داشته باشیم و یکسری حرکاتی رو بیرون از وب انجام بدهیم که ممکنه اینجا بیان نمیشه و گفته نمیشه.

هر کدام از ما به هر حال یک توانایی داریم و میتوانیم بریزیمشون رو هم.
مثلا چه کارهایی رو میشه بیرون از وب انجام داد و داخلش نمیشه؟

ser گفت:
اگه بشه یه حالت کنفرانس داشته باشه شامل چند بخش مثل سخنرانی و جواب به سوالات و طرح مشکلات و... حتما هم متقاضیانی زیاد خواهند شد چون اون های که لا اقل مثل من خیلی از اسب سر در نمیاورند حتما به امید کسب اطلا عات میان .
چون اولین جلسه هست باید توقع رو پائین بگیریم تا که بتونیم برگزار کنیم
من هم احتمالش هست بیام
اگر اولیویرا تصمیم داشته باشه بیاد با هم میایم

♘امیرحسین♞

قهرمان گفت:
چون اولین جلسه هست باید توقع رو پائین بگیریم تا که بتونیم برگزار کنیم
من هم احتمالش هست بیام
اگر اولیویرا تصمیم داشته باشه بیاد با هم میایم
از قزوین فریبز هم فکر کنم بیاد
سهراب
امید
از تهرانیا کی میاد؟

♘امیرحسین♞

قهرمان گفت:
مثلا چه کارهایی رو میشه بیرون از وب انجام داد و داخلش نمیشه؟
چندتا بحث از قبل داشتیم که استارتش زده نشد
هر کدام از ما یک فعالیت اصلی دیگر هم داریم و تواناییهایی
بریزیمشون روهم مطممئنا نتیجه بهتری میشه گرفت

مثل برگزاری مسابقه زیبایی
تولید اسب
مجوز
و چیزای دیگه
اسبهای عرب بیرون کتاب
پیشنهاد بدیداگر ما شروع نکنیم بکنه؟

mansouri

Member
به نظر من امیر خان اول بحث های که می خوا هید انجام بدید مشخص کنید بعد زیر گروهاشو کسترده میکنیم مثلا
1-سخنرانی اهل فن راجعبه. 1) انواع اسبو تیره ه ها 2 )مشکلات از مجوز تا تولید برای تاسیس یک باشگاه ووو.
2-برگزاری بزرگترین جشنواره زیبای ( چون انجمن اعضای مختلفی داره راحت می شه با کمک هم یه جشنواره بزرگ راه اندازی کرد که بعد چند سال حکم اون شرط مثبت برای یک اسب باشه) و سهولت کار هم در چند چیزه مثل 1-تعداد اسب زیر نظر انجمن زیاد است و هر کس سعی در پیشرفت انجمن داره
وووو همه بستگی به همت جمع داره...

بالا