ملاقات حضوری

sohrab

Active member
جا که هست ولی سرپوشیده ست، اگر تو باشگاهی یا باغی باشه با صفا تره.
تاریخش هم باشه اولین جمعه بعد از ماه رمضان

fatima

Member
وقتی اعضا تو شهرهای مختلف پخش هستن، گرفتن جلسه ی دو یا سه نفره چه فایده ای میتونه داشته باشه؟ ما که امکان آمدن نداریم و فکر می کنم خیلی های دیگه ندارن. اگه جلسه ها و ملاقات تقسیم بشه بین بچه های هر شهر بهتر نیست؟ یعنی هر دفعه بچه های یک شهر یا یک استان دور هم جمع بشن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
fatima گفت:
وقتی اعضا تو شهرهای مختلف پخش هستن، گرفتن جلسه ی دو یا سه نفره چه فایده ای میتونه داشته باشه؟ ما که امکان آمدن نداریم و فکر می کنم خیلی های دیگه ندارن. اگه جلسه ها و ملاقات تقسیم بشه بین بچه های هر شهر بهتر نیست؟ یعنی هر دفعه بچه های یک شهر یا یک استان دور هم جمع بشن.
خوب چرا
هر کدام از اعضا در شهرهای خودشون یک حرکتهایی رو برنامه ریزی بکنند و به بقیه هم بگویند.
ممکنه یکی از اعضا مثلا تو یک شهر تونایی در انجام کاری داشته باشد که بقیه اعضا ندارند.

pirzadi

Member
سلام دوستان
من هم با امیر حسین و سهراب موافقم ولی سهراب تاریخشو یکم جابجا کن من هم حتماً میام.
نماینده خوزستان. ;) ;) ;) :) :) :)

سلام.
به نظر من هر جلسه توی یه شهری باشه.
که همه بچه ها بتونن این جلسه تجربه کنن.
مثلا اولین جلسه تهران باشه دومیش مثلا شیراز.سومیش بوشهر.
اینجوری خیلی خوبه.
♘ امیرحسین ♞ گفت:
خوب بیان
هر کس اعلام امادگی بکنه

بالاخره چی‌ شد بچه ها؟بنظر من که خیلی‌ خوبه،هم فال هم تماشا! من هرجای ایران باشه اعلام آمادگی می‌کنم .آقا مام هستیم اسم مارو هم تو لیست اضافه کنین.اگه یوقت پذیرایی چیزی هست ...;)

hormoz

Member
قدمتون روی چشم باشگاه من پذیرای همه شماست.

سهیل جان دست شما درد نکنه
لطف دارید
ولی بنظرم تو خود باشگاه امیر حسین باشه بهتر
البته اگه تو باشگاهی باشه که زیاد اسب داشته باشه تا دوستان در مورد اسبها توضیح بدن تا من مبتدی هم چیزی یاد بگیریم و صد البته از وجود شما هم به عنوان یکی از کارشناسان فیض ببریم
:biggrin:

Soheil Sanati

Active member
دوستان من دوست دارم این کار انجام بشه.من حاضرم اولین قرار بچه های انجمن رو در باشگاهمون در تاریخی که همه با هم توافق کنیم بگذاریم.تا همه با هم بیشتر اشنا بشیم

دوستان من دوست دارم این کار انجام بشه.من حاضرم اولین قرار بچه های انجمن رو در باشگاهمون در تاریخی که همه با هم توافق کنیم بگذاریم.تا همه با هم بیشتر اشنا بشیم

یه تاریخی‌ معین کن مهندس، تا همه اعلام آمادگی کنن،اینبار میخوایم اینکار حتما عملی‌ بشه تا نتایجش رو ببینیم!

بالا