مشکلات بی فرهنگی

Farib

Member
خانم محترم. نمیدونم چی میخواین. این که من از اسب شما طرفداری نمیکنم و ایرادهاش رو میگم ربطی به کس دیگه ای نداره. سطح اطلاعات شما هم با هم هروقت خواستین . رو در رو صحبت میکنیم. اسامیی که بردین هم ارتباط باهاشون فقط منحصر به شما نمیشه.
در مورد خانم اولسترم ایشون دلال نیسن و اینم از ضعف اطلاعات شماست. و تا یادمه شما بودین که یه مادیون رو از مزرعه ایشون به میخواستین به یه ایرانی بدین و داستانش رو هم خودتون کاملا میدونین. جاش اینجا نیست.

*من هم نمیدانم که شما چه می‌خواهید، اصولاً فکر نمیکنم که خودتان هم بدانید‌ چه می‌خواهید..... فقط مثل اینکه شما نکته را متوجه نشدید، نه اسب من و نه اسب دیگران نیاز به تعریف یا تکذیب مثل شما ندارند. مساله از اینجا شروع شد که گفتم اصولاً شما و دیگران "حق" اظهار نظر در مورد چیزی را که نمیدانند ندارند. تلاش شما هم در این مورد فقط به منافع شخصی‌ خود و دوستانتان ارتباط دارد. اگر فکر کنید اظهار نظر در مورد اسب‌های دیگران وظیفهٔ شماست به خودتان اعتبار زیادی داده‌اید...... وانگهی شما که خود را در این زمینه مسئول می‌دانید بهتر است از خود شروع کرده و انتقاد را در مورد اسب‌های وارداتی خود شروع بفرمایید.

*هم خانم الستروم دلال است هم بقیه ترینرها و داورها،در این مسئله شکی نیست،.... مثلیست معروف در زبان آلمانی که میگوید، اگر میخواهید اسب بفروشید باید داور یا ترینر شوید.... البته وظیفهٔ من نیست که در مورد آن صحبت کنم،.... طبیعتا ارتباطات شما به خودتان ربط دارد.

*من نه شما را میشناسم نه علاقه‌ای به زیارت وجود مبارک آن استاد گرانمایه به طور خصوصی داشته‌ام و یا دارم .... گویا زبان تهدید و وقاحت تنها زبانیست که جناب عالی‌ و بقیه دکترهای بی‌ مدرک به کار می‌بندند ،نتیجتاً هر چه هست در همینجا بیان میشود که دیگر خوانندگان نیز مطلع باشند...... این هم نیز از آن مقوله‌های جالب است، در حضور دیگران به من و اموال من توهین می‌کنید و می‌خواهید به طور خصوصی توضیح بفرمایید....

Farib

Member
*من هم نمیدانم که شما چه می‌خواهید، اصولاً فکر نمیکنم که خودتان هم بدانید‌ چه می‌خواهید..... فقط مثل اینکه شما نکته را متوجه نشدید، نه اسب من و نه اسب دیگران نیاز به تعریف یا تکذیب مثل شما ندارند. مساله از اینجا شروع شد که گفتم اصولاً شما و دیگران "حق" اظهار نظر در مورد چیزی را که نمیدانند ندارند. تلاش شما هم در این مورد فقط به منافع شخصی‌ خود و دوستانتان ارتباط دارد. اگر فکر کنید اظهار نظر در مورد اسب‌های دیگران وظیفهٔ شماست به خودتان اعتبار زیادی داده‌اید...... وانگهی شما که خود را در این زمینه مسئول می‌دانید بهتر است از خود شروع کرده و انتقاد را در مورد اسب‌های وارداتی خود شروع بفرمایید.

*هم خانم الستروم دلال است هم بقیه ترینرها و داورها،در این مسئله شکی نیست،.... مثلیست معروف در زبان آلمانی که میگوید، اگر میخواهید اسب بفروشید باید داور یا ترینر شوید.... البته وظیفهٔ من نیست که در مورد آن صحبت کنم،.... طبیعتا ارتباطات شما به خودتان ربط دارد.

*من نه شما را میشناسم نه علاقه‌ای به زیارت وجود مبارک آن استاد گرانمایه به طور خصوصی داشته‌ام و یا دارم .... گویا زبان تهدید و وقاحت تنها زبانیست که جناب عالی‌ و بقیه دکترهای بی‌ مدرک به کار می‌بندند ،نتیجتاً هر چه هست در همینجا بیان میشود که دیگر خوانندگان نیز مطلع باشند...... این هم نیز از آن مقوله‌های جالب است، در حضور دیگران به من و اموال من توهین می‌کنید و می‌خواهید به طور خصوصی توضیح بفرمایید....
خانم . اضحار نظر در مورد اسب برای هز کسی که تو این جامعه است مقدوره همونجور که شما در مورد اسهای بقیه تا به حال اظهار نظر کردین ومیکنی. نمیدونم ملاکای شما در مورد جامعه اسب چیه ولی هرجور حساب میکنم شما شخصی که بتونه در مورد من یا اشخاصی که با من چه در ایران و چه خارج از ایران ارتباط دارن نظر بده نیستی. شما حق دارین نهایتا در مورد اسبهای من نظر بدین.
راستی من دکتر نیستم خانم . دانشجوی رشته فنی هستم. مسینکه کمبود اطلاعاتتون به اسب ها خلاصه نمیشه.

Farib

Member
در اخر. ازونجایی که اهل خاله بازی نیستم و وقتی هم برای اینکار ندارم . دیگه در این ضمینه پستی رو ارسال نمیکنم.
اگر شما مایلید این بحث رو ادامه بدین که نشون میدین هستین . شماره من رو دارین و از اخرین باری که فرمودین بیمارستان هستین و تماس میگیرین چند ماهی بیش نگذشته. تماس بگیرین .

امیرحسین. لطفا این پست هایی که ربطی به متراشا نداره رو یا پاک کن یا به یه پست دیگه مثل " خاله بازی اینترتی " در قسمت سرگرمی منتقل کن که این صفحه خراب نشه.

*دکتر که گفتم منظورم چیز دیگری بود،مثل اینکه شما یا معنی‌ الفاظ را متوجه نمیشوید یا نمیخواهید که متوجه شوید و خود را به جای دیگری میزنید،من گفتم دکتر بی‌ مدرک....... عامیانه ااش میشود همان بیسواد

*به هرصورت خوشحال میشوم اگر یک نمونه از اظهارات من را در مورد اسبهای دیگران مطرح کنید.و گرنه خاموش.... برای دهمین بار میگویم که چیزی را که برای اثبات آان پشتوانه ندارید مطرح نکنید.

*شما بحثی‌ راه اندختید که تماماً با تهدید و اظهارت واهی و بدون مدرک ادامه داده میشود.... یا تهدید میفرماید یا تحقیر،هر وقت هم توضیح خواسته شد فرمودید "مدارکش موجوده" ،.....این راه بحث نیست ،دکتر،.....

*اتفاقا اگر شخصی‌ بتواند در مورد شما و اطرافیانتان اظهار نظر کند من هستم، گفتم که ....، ا مثال شما را خوب میشناسم، متاسفانه این را هم نخواندید، چون.

*اصلا مثل اینکه شما فقط جواب می‌نویسید و متنهای مرا نمیخوانید....در واقع به حرفهای خودتان جواب می‌دهید چون هر چه نوشتید کاملا به حرفهای من بی‌ ارتباط است.شاید بهتر است که برایتان سوالات ۴ جوابی‌ مطرح کنم....

*فرموید بودید که وقت خاله بازی ندارید. اتفاقا با مروری در تمام بحثهای Foroum که سرو کلهٔ شما در تمامشان پیداست، مییتوان متوجه شد که "اصلا" وقت ندارید..... گفتم که این تنها باری بود که تصمیم گرفتم، با شما مانند خودتان برخورد کنم..... ولی‌ چون نه منطق پشت افاضاتتان بوده و هست و نه دلیل، تشریف میبرید و این بحثها را خاله بازی میفرمایید،....... کم لطفی‌ می‌فرماید دکتر،..... تا دیروز بحث کاری میخواندیش، به هر حال برای من غرض از این جوابها فقط این بود که بدانید که مغلطه کاری و بی‌ ادبی‌ را همه بلدند، (خصوصا جنابتان) و سرمایه‌ای لازم ندارد....... رعایت نزاکت و ادب سخت است. با ادب باشید تا دیگران هم با ادبانه با شما رفتار کنند.

ضمنا ... من نه شماره شما را دارم و نه دلیلی‌ برای نگاه داشتنش. اگر خاطر مبارک باشد من به درخواست شما که توضیحاتی در مورد اجاره یک سیلمی میخواستید و با خواست شخص دیگری یک بار با شما صحبت کردم، بنا بر این شما با من کار داشتید که تماس گرفتید نه من با شما ..... اینکه در بیمارستان بودم یا هر جای دیگر هم فکر نمیکنم به آان جناب مربوط باشد که وقت خاله بازی هم ندارید و فقط به مسائل تخصصی میپردازید....این هم شاهدیست بر گستاختییتان. گفتم که، زیاد به خودتان أعتبار ندهید.

به نظر من هم بهتر است شما دیگر ادامه ندهید یا اگر چنین قصدی داشتید با یک سری حرف منطقی‌ و با دلیل و مدرک وارد بحث شوید....،چون در غیر اینصورت،....عرض خود میبری و زحمت ما میداری

فعلاً بفرمائید چون، باید به بحث‌های "تخصصی" خود بپردازید، دوستان منتظرند تا با آفرین و بارک الله و تشکر، استقبال کنند.....

vahid_m63

Member
سلام
از سر بیکاری داشتم تو فروم وول میخوردم که رسیدم به این تاپیک ، هیچ چیزی نمیتوانم در این مورد بگم چون بهم ربطی نداره و ... فقط میتونم متاسف بشم از هر دو طرف مناظره(خوشم نمیاد لفظ دعوا و ... به کار ببرم ، هرچند ادبیات این تاپیک در شان مناظره نیست) ، متاسفم چون پست های طرفین در تاپیکهایی چون ساروخ و حتی مصاحبه سرکار خانم سلطان آبادی هنوز یادم هست که چه با احترام و محبت همدیگر رو خطاب قرار میدادند و چقدر قربون صدقه ساروخ و... میرفتند
واقعا مانده ام ، اسب وسیله ایست برای دوستی یا دعوا(خواهشا دوستان علامه نقل قول نکنند و جواب مرقوم نفرمایند که اسب وسیله نیست و فلان و دنبال غلط گیری نباشند که منظورم چیز دیگریست)
سرکار خانم سلطان آبادی رو تو تبریز ملاقات کرده و چند دقیقه ای با هم صحبت کردیم(در باشگاه آقای پورضیا) ولی متاسفانه افتخار آشنایی با فریبرز عزیز رو ندارم ،هرچند آشنایی ما محدود به همان دقایق کوتاه است ولی باید بگم از شخصیت سرکار خانم سلطان آبادی انتظار همچین بحثی(و ادبیاتی) رو نداشتم
در آخر فقط میخوام بگم که دوستان عزیز و اساتید گرامی ،افرادی که توانایی نگهداری اسب ندارند به اسب و اسب داری به فراخور هزینه و کلاسی که داره به چشم دیگری نگاه میکنند و انتظارات از جامعه اسبی(سوای دلالان و ...) فراتر از این حرفهاست ، حیف است با این کارها خدشه دارش کنیم
شرمنده از اینکه روده درازی کردم ، از دو طرف بحث هم اگر باعث رنجش خاطر شدم عذرخواهی میکنم

بالا