مسابقه زیبایی 29 و 30 مهر 1389 کرمان

hormoz

Member
دوست عزیزمون آقای ف . از تهران لطف زیادی کردند برای ابلاغ دستور از مرکز تهران به صدا و سیمای کرمان برای تهیه گزارش خبری .

سلام آقاي اصفهاني
من آقاي ف . نيستم
من hormoz هستم و هر کاري که کردم بنا به دستور آقاي اميرحسين بوده چون ايشون مدير سايت هستند و راهنماي همه اسبدوستان و اسبداران و پرداخت همه هزينه ها اين خدمت توسط آقاي امير حسين انجام شده هست و من فقط دستور را انجام دادم.
ولاغير

s.parizimanesh

Active member
سلام آقاي اصفهاني
من آقاي ف . نيستم
من hormoz هستم و هر کاري که کردم بنا به دستور آقاي اميرحسين بوده چون ايشون مدير سايت هستند و راهنماي همه اسبدوستان و اسبداران و پرداخت همه هزينه ها اين خدمت توسط آقاي امير حسين انجام شده هست و من فقط دستور را انجام دادم.
ولاغير
ممنون از لطف شما.

علی اصفهانی

Active member
کانون اسب اصیل ایران

هیچکس نپرسید داورها چطوری و توسط کی دعوت شدن ؟
منتظر بودم بپرسین تا توضیح بدم که :
سرکارخانم شیرین سالارتاش با نیت اعتلای نام اسب اصیل ایران به عنوان نماینده کانون اسب اصیل ایران این امر مهم را که مهمترین بخش مسابقه ما بود به انجام رساندند و دعوت از هر 3 داور که به راحتی هم حاضر نبودن 10 روز در ایران بمونن با همت ایشان انجام شد و همچنین لطف کردن و داورها را از تهران تا اهواز و به خواهش ما تا شیراز و کرمان همراهی کردند.
خلاصه اینکه اگر لطف ایشان نبود داوری در این سطح انجام شدنی نبود .
من از طرف همه از ایشان تشکر میکنم .
همه قبول دارید که مسابقه با حضور 3 داور بین المللی تراز بالا چقدر ارزشمند است ؟

هرکس با من موافقه کلید " تشکر" را فشار بده لطفا :smilingsmiley:

علی اصفهانی

Active member
مهندس جان اهواز برای چی دیدن اسب؟؟؟
البته شیرا زهم حتمآ تخت جمشید درسته؟؟؟

دوست عزیز (جناب آقای پاریزی) به حضورتون عرض کنم که :

اهواز سمینار اسب عرب بود که ما از همین موضوع سو ء استفاده کردیم واز شیرین خانم خواستیم تا 3 تا خانم انگلیسی که داور بودن را راضی کنن که یک هفته بیشتر در ایران بمونن تا ما بتونیم مزاحمشون تو داوری بشیم .
اولش هم انگلیسیها راضی نمیشدن چون بالاخره تو مملکت خودشون کار و زندگی دارن و براشون خیلی سخت بود که یک هفته بیشتر تو ایران بمونن. یکیشون هم شوهرش تنها بود و نمیتونست اینقدر طولانی شوهرش رو بذاره و بیاد که بالاخره با صحبتهایی که خانم سالارتاش با خانم بنکرافت داشتن اول دکتربنکرافت را راضی کردن که بیاد وبعدش هم با کلی درخواست و اصرار نفر دوم و بالاخره خوشبختانه نفر سوم را هم راضیش کردن که بیاد .
6روز بین 2تا برنامه فاصله بود که داورها ترجیح میدادن تو این فاصله شیراز و تخت جمشید را ببینن.

بخدا خیلی سخته که سه تا آدم غریبه را راضی کنی که 10 روز اینجا بمونن . و فقط بخاطر لطفی بود که اعضای کانون به بقیه اعضا دارن.
بازم از خانم سالارتاش تشکر میکنیم.

ایمان

Active member
اقای اصفهانی این سه داور در مورد اسبهای خالص ایرانی نظری یا پیشنهادی ندادن ؟
از اصطبل و مراکز پرورش اسب بازدید کردن ؟

علی اصفهانی

Active member
اقای اصفهانی این سه داور در مورد اسبهای خالص ایرانی نظری یا پیشنهادی ندادن ؟
از اصطبل و مراکز پرورش اسب بازدید کردن ؟

شنیدم که تو سمینار اهواز یکیشون گفته بود شما باید برای هر تیره مشخصات خاص خودشو تعریف کنین و دنبال کنین و نباید با معیارهای اسب عرب دنیا اینا رو مقایسه کنین.

کرمان از هیچ باشگاه یا اسبی غیر از 2 روز مسابقه بازدید نداشتن و گفتن اسبهای شرکت کننده سطح بالایی دارند.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
منم باهاشون همین موضوع رو صحبت کردم. که آیا اشتباه نیست اسب ایرانی رو با قوانین مصری داوری کنیم ؟ چون چشم داور عادت به دیدن مصری داره و وقتی چیز دیگه میبینه براش اشتباه و کمبود میاد و امتیاز میره پائین. فکر میکنم داورهایی که دید ورزشی دارند یا در زمینه اسبهای ورزشی فعال هستند برای اسبهای ما بهتر هستند و امتیازات به شکل صورت ختم نمیشه.

s.parizimanesh

Active member
شنیدم که تو سمینار اهواز یکیشون گفته بود شما باید برای هر تیره مشخصات خاص خودشو تعریف کنین و دنبال کنین و نباید با معیارهای اسب عرب دنیا اینا رو مقایسه کنین.

کرمان از هیچ باشگاه یا اسبی غیر از 2 روز مسابقه بازدید نداشتن و گفتن اسبهای شرکت کننده سطح بالایی دارند.
البته این را گفتن که از این ذخایر عظیم ژنتیکی باید استفاده بهینه کرد.

علی اصفهانی

Active member
شبکه جام جم

آقای علی منصوری راد گزارشگر شبکه تلویزیونی جام جم از مسابقه زیبایی کرمان گزارش تهیه کردن که هر وقت آماده پخش شد میگم که اگر دوست داشتین نگاه کنین .

علی اصفهانی

Active member
جام جم

ساعت 8:30 شنبه جام جم 1 گزارش ورزشی زیبایی کرمان
ساعت 16 جام جم 2 تکرار
ساعت 2:30 نیمه شب جام جم 3
روزهای آینده هم پخش هست خبر میدم .

این متن پیامکی بود که آقای علی منصوری راد فرستاده بودن .

گروه نریانهای دو تا سه سال خالص ایرانی
1.فراری(هماورد.سوزان)مالک وحید مسلمیان از رفسنجان
2.فربد کرمان(یل تکین.پرنگ لرستان)مالک محمد هادی خاندان از کرمان
3.فیصل بیگ(پازن.ولمیرا)مالک مهندس بیگ از یزد
4.فرخ ایساتیس(کهکشان.پگاه)مالک اقای شوهان زاده از یزد
5.فاروغ الملک سیرجان(دلاور.بنت الرادیه)مالک اقای شمشیری از سیرجان
6.قانای تفت(تارخ.پارما) مالک اقای ابوطالبی از یزد
اين نتايج مسابقاته ؟

علی اصفهانی

Active member
دوست عزیزمون آقای محمد هادی کرباسی زاده گفتن تو سایت equin.ir ?? نتایج را گذاشتن . آدرس سایت رو دقیقا نمیدونم .
لطفا اگر کسی آدرس دقیقشو میدونه لینکشو بذاره .
ممنون میشم.

بالا