مسابقه زیبایی شیراز

Soheil Sanati

Active member
سرانجام همه چیز دست به دست هم داد تا در شیراز برای دره شورها و خون ایرانی در تاریخ 20 و21 ابان ماه مسابقه
زیبایی بگذاریم

ایمان

Active member
ایمان جان از تو بعیده.خون ایرانی یعنی خالص ایرانی
آخه نوشته بودی " خون ایرانی "
اسبهای عرب - کرد- ترکمن دره شور-کاسپین و... همگی خون ایرانی هستن و دارن
یاد این جمله اقای اصفهانی افتادم ( درس خوبی برام بود )

خیلی عادت خوبیه که بعضی دوستان عادت دارن اشتباه آدم رو بگن . ولی من عمدا" اینجا نوشتم " عرب خالص" که یه افراد دقیقی مثل ایمان به این نکته توجه کنن و در نتیجه این اشتباهی که شاید بعضیا میکنن اصلاح بشه :
دوستان اصطلاح عرب خالص عربیه که خون غیر عرب نداشته باشه و بااصطلاح عرب "ایرانی خالص" فرق میکنه .
ما عرب خالص داریم مثل مبارک و ایجن روز و اصیل عبد و کهکشان
وعرب ایرانی خالص داریم که از تو بالایی ها فقط کهکشانش "ایرانی خالص" است

Soheil Sanati

Active member
آخه نوشته بودی " خون ایرانی "
اسبهای عرب - کرد- ترکمن دره شور-کاسپین و... همگی خون ایرانی هستن و دارن
یاد این جمله اقای اصفهانی افتادم ( درس خوبی برام بود )

خیلی عادت خوبیه که بعضی دوستان عادت دارن اشتباه آدم رو بگن . ولی من عمدا" اینجا نوشتم " عرب خالص" که یه افراد دقیقی مثل ایمان به این نکته توجه کنن و در نتیجه این اشتباهی که شاید بعضیا میکنن اصلاح بشه :
دوستان اصطلاح عرب خالص عربیه که خون غیر عرب نداشته باشه و بااصطلاح عرب "ایرانی خالص" فرق میکنه .
ما عرب خالص داریم مثل مبارک و ایجن روز و اصیل عبد و کهکشان
وعرب ایرانی خالص داریم که از تو بالایی ها فقط کهکشانش "ایرانی خالص" است

هفته دیگه باشگاه ما میای

فربود

Active member
مسابقه تو کدوم باشگاه برگزار میشه و تاریخ دقیق رو هم بنویسید تا اگه شد ما هم بیایم

شیراز اسبهای خون وارداتی خوبی داره جای تعجب است
که مسابقه خون وارداتی برگذار نمیشه
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

Soheil Sanati

Active member
سهیل جان جواب من را ندادی
داوران عرب و دره شور کیا هستند؟؟؟

سلام ببخشید .دره شورها کلا حذف شدند.5 شنبه خون ایرانی و جمعه خارجی.داور باصل جدان از سوریه.دارن با دیدره هاید هم صحبت میکنند که بیاد.سرکلانتر هم من هستم با حسین دربهانیهاو علی مشکیباف و تیم ما هم برگذار میکنه به همراه اقای حیدری و مجرب

ایمان

Active member
این مسابقه ادامه همون مسابقه زیبایی جام پرسپولیس که میخواست برگذاربشه؟؟؟؟
خرداد 88
Ecaho رده c ؟؟؟

s.parizimanesh

Active member
سلام ببخشید .دره شورها کلا حذف شدند.5 شنبه خون ایرانی و جمعه خارجی.داور باصل جدان از سوریه.دارن با دیدره هاید هم صحبت میکنند که بیاد.سرکلانتر هم من هستم با حسین دربهانیهاو علی مشکیباف و تیم ما هم برگذار میکنه به همراه اقای حیدری و مجرب
موید باشید.

بالا