مسابقه زیبایی شیراز

اول از منفي ها شروع كنيم كه سازنده باشه :
قرار بود مسابقه در ساعت 9 صبح شروع بشه مه در روز اول ساعت 13:15 و در روز دوم 11:40 شروع شد ( كلانترها هم 10:30 تشريف آوردن
گروه بندي اسبها افتضاح و اشتباه
يكي از اسبهاي جناب حيدري با اينكه لنگش داشت اجازه شركت در مسابقه رو گرفت و رقيبش كه خيلي از اون بهتر بود و لنگش هم نداشت به دليل لنگش حذف شد
حضور جناب حيدري در داخل ميدان در هنگام مسابقه اسبها شون و اين نكته كه جناب حيدري مدام با داور مسابقه به زبان عربي صحبت ميكردند و هنگامي كه توسط جناب شايعي به اين كار اعتراض شد سركلانتر ميدان به جاي ترتيب اثر دادن فرتي گذاشت كف دست جناب حيدري كه اين كار باعث كدورت شد
و ضمنا يكي از دوستان هم در جواب اعتراض آقاي شايعي چيزهايي گفت كه بماند تازه بعدش هم به خانوم كوثري هم شكايت كردند . . . (خانوم اجازه)
تيم كلانتر ها هم مثل مسابقات يزد خوب عمل نكردند
.
نكات مثبت مسابقه شيراز
مسابقه در سالن سرپوشيده انجام شد
از همه مهم تر ( براي اينكه دوستاني كه حضور داشتند بنده رو بهتر بشناسند و به ياد بياورند ) چناران رو بنده نشون دادم
البته چناران تمرين شو نداشت و من همينجوري آوردمش كه خوشبختانه مقام هم گرفت
.
به دليل دوستي با خيلي از دوستان از دادن توضيحات بيشتر معذورم
.
جا داره از آقاي احسان مجرب براي زحماتي كه براي ما كشيدند تشكر كنم

از همه مهم تر ( براي اينكه دوستاني كه حضور داشتند بنده رو بهتر بشناسند و به ياد بياورند ) چناران رو بنده نشون دادم
البته چناران تمرين شو نداشت و من همينجوري آوردمش كه خوشبختانه مقام هم گرفت
اين از اهم نكات مثبته :dodgy:

اين از اهم نكات مثبته :dodgy:
منظور از همينجوري اينه كه اين اسب رو كسي تمرين نداده بود و فقط همون چند دقيقه قبل از مسابقه كه در مانژ گرمكن وقت داشتم يكم باهاش تمرين كردم و بعد اومد تو ميدون نه اينكه الكي اورده باشم
شما اگه عكس هاي مسابقه كرمان رو ببينيد اسبهايي كه تمرين دادم ( گوينا .. كتايون بهزاد و رخساره بيك ) هر سه به خوبي و درستي تيپ گرفتند و به خوبي نشون داده شدند اين نكته مثبته
دوست عزيز اين مطلب رو گفتم چون ميخواستم دوستاني كه در مسابقه شيراز حضور داشتند بنده رو بشناسند و در مسابقات ديگه به هم معرفي بشيم .. نه اينكه شما كار بنده رو زير سوال ببريد:smile:

خواهش ميكنم جناب مشكي باف
غرض سازندگيست قربان ولاغير اين تاپيك هم مربوط ميشه به مسابقه شيراز و بيان نقاط ضعف و قوت مسابقه و مطالب بنده هم تنها نظر شخصي هستند و هيچ قصد ديگه اي در بيان ندارم
گرچه برنامه ريزي دوستان شيرازي هم خوب نبود و اتفاقاتي كه افتاد تقصير شما نبود ولي به هر حال وجود داشت و بنده وظيفه خود دونستم كه با بيان اين مطالب دوستان عضو اين سايت رو در جريان مسائلي كه شايد از نظرخيلي ها پنهان مانده بود و به چشم ما مي اومد بذارم وگرنه همه ميدونيم كه تيم مهندس صنعتي در ميدان يزد و تهران چگونه عمل كردند كه در تاپيك مربوطه ميتونيد مطالب بنده رو مشاهده كنيد
خوب مسير محل برگزاري از شيراز فاصله زيادي داشت كه اين خودش تاخير در برگزاري مسابقه رو به نحوي توجيح ميكنه
و همچنين باعث شد تماشاچي هاي نسبتا كمي حضور پيدا كنند( تماشاچيها كم نبودند ولي اكثرا به نحوي با مسابقه و اسب در ارتباط بودند منظور تماشاچي عادي است)
كه اگر محل برگزاري مسابقه به شهر شيراز نزديكتر بود مطمئنا افراد بيشتري براي تماشا ميومدن
همين بعد مسافت خودش در زمانبندي هم تاثير داره كه دوستان شيرازي اصلا بهش توجه نكرده بودند
ما ميگيم جناب مشكي باف كه ساير دوستان پند بگيرند حال شما ملال ميگيريد به بزرگواري خودتون ببخشيد
من هم به عنوان كوچكترين عضو خانواده اسبي اين كشور دوست دارم هر روز شاهد برگزاري مسابقات بيشتر و با كيفيت بالا تر در اين زمينه باشم
ولي وقتي ميبينم تيمي كه مسابقات يزد رو با كيفيت قابل قبول برگزار ميكنه در شيراز گرفتار اين بي برنامگي ها ميشه خوب دلم ميشكنه و ناراحت ميشم دوست عزيز
وگرنه بنده در مسابقه تهران حضورا به شما اعلام آمادگي برا همكاري نمودم كه از هيچگونه كمكي به تيم يزد براي بزگزاري مسابقات زيبايي دريغ نميكنم
حالا شما قابل نميدونيد مقصر من نيستم

reza eslahi

Member
من فقط همین نتیجه رو دارم
کره مادیانهای 2ساله خون وارداتی
کتیبه بانو (زرین غزال*نرگس) اول
کریستینا(برفین *رخشنده) دوم
کرشمه نجیب(ابن زمیه*بیتا) سوم

مادیان های 3ساله خون وارداتی
فروزان مجرب(مبارک*حنا) اول
فخرالسام(براری*جیران) دوم
فیروزه مجرب(مبارک*ساحارا) سوم

فخر السام همونطور که از اسمش مشخصه کره براری و سام هست.اینجا اشتباه تایپ شده جیران.

بالا