مسابقات پرش با اسب استان کرمان(12/04/88)

امیر پوربهزاد گفت:
این مسابقه آخه مگه چیه که این دوستانی که یک عمر باهم مسابقه دادن بخواهند یکدیگرو عوت کنند معین جان زود قضاوت نکن اینها همه با هم سالها ست که میپرند .این مسابقه هم قهرمانی کشور که نیست به خاطرش ......
بیخیال هم استانی
مطلب صفحه اول ودوم خوب بود ولی صفحه آخرو .....اظهار نظر دوستان و...... اوضاع جنایی و...... همه به خاطر یک مقام اول
نه رفیق همه پرش کاران مسابقه رو برو بچهای دیگرو سالهاست میشناسم . هادی رو هم خیلی دوست دارم این مقام یاهر مقام دیگری ارزش نداره که حیوان
بیچاره رو تعمدا عصبی بکنند گاهی پیش میاد
کمی روی زین بشین
همه حرفات درسته عزیز . منمنم قبولشون دارم
ولی باور کن اینا حرفا و نظرات من نیست،میگیری چی میگم ؟!!! ;)

APADANA

Member
امیر پوربهزاد گفت:
این مسابقه آخه مگه چیه که این دوستانی که یک عمر باهم مسابقه دادن بخواهند یکدیگرو عوت کنند معین جان زود قضاوت نکن اینها همه با هم سالها ست که میپرند .این مسابقه هم قهرمانی کشور که نیست به خاطرش ......
بیخیال هم استانی
مطلب صفحه اول ودوم خوب بود ولی صفحه آخرو .....اظهار نظر دوستان و...... اوضاع جنایی و...... همه به خاطر یک مقام اول
نه رفیق همه پرش کاران مسابقه رو برو بچهای دیگرو سالهاست میشناسم . هادی رو هم خیلی دوست دارم این مقام یاهر مقام دیگری ارزش نداره که حیوان
بیچاره رو تعمدا عصبی بکنند گاهی پیش میاد
کمی روی زین بشین
بله حوادث همیشه پیش میاد و چیزی مجزا از مسابقات نست که همیشه شرایط بر وفق مراد پیش بره.

گرفتم رفیقم. میدونی چرا حساسیت دارم چون اگه مسابقه کشوری چه پرش چه استقامت در کرمان برگذار بشه نظر دوستان نسبت به کرمانیها خراب نشه گرفتی؟

علی واحدی

Active member
ایولا به همت بچه های خوب کرمان. ظرف 3 سال به رده های بالا در پرش با اسب رسیدند. بچه های شیراز باید یاد بگیرند. همیشه یا و خاطره بچه های خوب کرمانی با من است. چون مدتی مدیریت و مربیگری باشگاه چابکسواران با من بود. یادش بخیر.

baradar گفت:
ایولا به همت بچه های خوب کرمان. ظرف 3 سال به رده های بالا در پرش با اسب رسیدند. بچه های شیراز باید یاد بگیرند. همیشه یا و خاطره بچه های خوب کرمانی با من است. چون مدتی مدیریت و مربیگری باشگاه چابکسواران با من بود. یادش بخیر.
شما به استان ما لطف دارین جناب،میشه خودتون رو معرفی کنین ؟ حتما هادی زنگی آبادی رو میشناسین ؟

حاجی زنده باشی تقی به توقی که می شه اسم زنگی ابادی می یاری.
;Dدلیلی پیدا نکردیم که همه بشناسنش. ;D

baradar گفت:
پس اوضا اوضای سرکاری و خنده و جوکه. ok ما هم هستیم اگه ایبنجوریه که تو این سایتم اوضای مسخره کردن و دست انداختن و مسخره کردن اصطلاحات افراد تازگیا رسم و مد شده (چون من مدتی بخاطر فشار کاری تو سایت فعال نبودم و اون موقع ها اینجوریا نبود) بسم الله.
یا علی شروع کنین

علی واحدی

Active member
moien گفت:
امروز راجع به شما با هادی زنگی ابادی صحبت کردم،سلامتون رسوندن
معین جان شرمنده سال 1385 هادی یک ست کامل لوازم نعل بندی خرید. میشه لطفا یه سوالی بکنی ببینی قصد فروش داره یا نه؟ لطف بزرگی میکنید.

بالا