مسابقات پرش با اسب استان کرمان(12/04/88)

هادی زنگی ابادی قبلا استاد مهران شهریاری بوده و از اقای زنگی ابادی شنیدم که میگفت مهران سوارکار خوبیه
اما قدرت انتقال تجربیات خودشو نداره و در حال حاضر شاگردی نداره

سزار گفت:
سلام
معین جان آقای زنگی آبادی در این
مسابقه شرکت نداشتن؟
چرا ایشون با صدف شرکت داشتن،عکسشونم صفحات قبل زدم
قبل از مسابقه که در حال گرم کردن صدف بودن،صدف اصلا هماهنگ نبود،یجورایی حالت عصبی داشت
اقای زنگی ابادی دیدن صدف اینجوریه خواستن انصراف بدن اما به حر حال با اصرار دوستان و دو دلی رفتن داخل پارکور
3 مانع اول رو خوب و بدون خطا پریدن و همین حین صدف با سر به سر اقا هادی ضربه زد که بند کلاه پاره شد
بازم هادی ادامه داد به مانع مضاعف رسیدن صدف 2 بار پشت مانع دومی مضاعف امتناع داد و حذف شدن
بعد از مسابقه اوضاع صدف رو چک کردن که دیدن معده ی اون کار نمیکنه و از شبش اسب عصبی تر شد و یه جور
دونه ی برامده از تمام بدنش ریخت بیرون که هنوزم اثراتی ازش هست
حدس ما اینه که یا اسب رو روزمسابقه چیز خور یا آمپولی بهش زدن یا اینکه خیلی نیک بخوایم فکر کنیم نوعی حشره اونو گزیده

sezar1972

Member
moien گفت:
چرا ایشون با صدف شرکت داشتن،عکسشونم صفحات قبل زدم
قبل از مسابقه که در حال گرم کردن صدف بودن،صدف اصلا هماهنگ نبود،یجورایی حالت عصبی داشت
اقای زنگی ابادی دیدن صدف اینجوریه خواستن انصراف بدن اما به حر حال با اصرار دوستان و دو دلی رفتن داخل پارکور
3 مانع اول رو خوب و بدون خطا پریدن و همین حین صدف با سر به سر اقا هادی ضربه زد که بند کلاه پاره شد
بازم هادی ادامه داد به مانع مضاعف رسیدن صدف 2 بار پشت مانع دومی مضاعف امتناع داد و حذف شدن
بعد از مسابقه اوضاع صدف رو چک کردن که دیدن معده ی اون کار نمیکنه و از شبش اسب عصبی تر شد و یه جور
دونه ی برامده از تمام بدنش ریخت بیرون که هنوزم اثراتی ازش هست
حدس ما اینه که یا اسب رو روزمسابقه چیز خور یا آمپولی بهش زدن یا اینکه خیلی نیک بخوایم فکر کنیم نوعی حشره اونو گزیده
پس ماجرای اقای زنگی ابادی
جنایی شده معین جان؟؟ ;) ;) ;) ;) :D :D
چی بگم ;D ;D ;D ;D

sezar1972

Member
moien گفت:
نمی خایم کسی رو متهم کنیم ولی جریان مشکوک بود
امیدواریم که اینطوری نباشه
معین جان اخه چرا باید کسی
با این اسب اینکار را انجام بدهد
مسابقه قهرمانی کشور که نبوده؟؟؟؟
;) ;) ;) ;) ;)

APADANA

Member
من خودم اونجا بودم واقعا اقای زنگی ابادی برای قهرمانی اومده بودن و به غیر از اون به چیزی فکر نمی کردن.
واقعا مشکوک بود این قضیه و دیگر هیچ. ???

sezar1972

Member
APADANA گفت:
من خودم اونجا بودم واقعا اقای زنگی ابادی برای قهرمانی اومده بودن و به غیر از اون به چیزی فکر نمی کردن.
واقعا مشکوک بود این قضیه و دیگر هیچ. ???
من خدمت جناب آقای زنگی ابادی ارادت دارم
و ایشان از عزیزان زحمت کش در عرصه سوارکاری کرمان هستن
من همین امروز هم در خدمت ایشان بودم
ولی اگر اینطور که شما عزیزان میفرمائید واقعا جایی بسی
نگرانی دارد
امیدوارم که دیگر شاهد اینجور مسائل در مسابقات پرش کرمان
نباشیم ;) ;) ;) ;)

sezar1972

Member
moien گفت:
البته گمان بد داشتن درست نیست ولی من پیشنهاد میکنم همون صبح مسابقه
اسبا رو ببرن کرمان
من هم با نظر شما هم عقیده هستم
و حتما هم باید مهتر مراقب اسب باشد که خود
این امر حضور مهتران زحمت کش و با سابقه را میطلبد ;) ;) ;) ;) ;) ;)

APADANA

Member
انشا ا.. دفعه بعد بیشتر دقت کنن :'( :(، و با قهرمانی در استان جبران کنن تا داغ این یکی بره از دلمون .

sezar1972

Member
vahid_vosugh گفت:
حاجی مواظب باش این داغه دلتو نسوزونه.
حالا مسابقات بعدی چه تاریخیه؟
غصه نخور انشاالله مسابقه بعدی همه چیز
درست میشه و اقای زنگی آبادی دل همه ما رو شاد مکنن ;) ;) ;) ;) ;) ;)
:D :D :D :D :D :D

این مسابقه آخه مگه چیه که این دوستانی که یک عمر باهم مسابقه دادن بخواهند یکدیگرو عوت کنند معین جان زود قضاوت نکن اینها همه با هم سالها ست که میپرند .این مسابقه هم قهرمانی کشور که نیست به خاطرش ......
بیخیال هم استانی
مطلب صفحه اول ودوم خوب بود ولی صفحه آخرو .....اظهار نظر دوستان و...... اوضاع جنایی و...... همه به خاطر یک مقام اول
نه رفیق همه پرش کاران مسابقه رو برو بچهای دیگرو سالهاست میشناسم . هادی رو هم خیلی دوست دارم این مقام یاهر مقام دیگری ارزش نداره که حیوان
بیچاره رو تعمدا عصبی بکنند گاهی پیش میاد
کمی روی زین بشین

sezar1972

Member
امیر پوربهزاد گفت:
این مسابقه آخه مگه چیه که این دوستانی که یک عمر باهم مسابقه دادن بخواهند یکدیگرو عوت کنند معین جان زود قضاوت نکن اینها همه با هم سالها ست که میپرند .این مسابقه هم قهرمانی کشور که نیست به خاطرش ......
بیخیال هم استانی
مطلب صفحه اول ودوم خوب بود ولی صفحه آخرو .....اظهار نظر دوستان و...... اوضاع جنایی و...... همه به خاطر یک مقام اول
نه رفیق همه پرش کاران مسابقه رو برو بچهای دیگرو سالهاست میشناسم . هادی رو هم خیلی دوست دارم این مقام یاهر مقام دیگری ارزش نداره که حیوان
بیچاره رو تعمدا عصبی بکنند گاهی پیش میاد
کمی روی زین بشین
ایول ;) ;) ;) ;)

بالا