مروانه تانیا (اسد * رودابه حسنی )م

خودتون صاحب نظرین جناب سرتیپی.ولی بنده نظرم این هست که خط خونی های مشابه مروانه را که کره قابل قبول با سیلمی های خاص دادن در نظر بگیرین و بررسی کنید.ضمنا سیلمیهایی هستند که هم بدن مناسب و هم صورت زیبا دارند.مثلا قاناو...هرچند یکی از بهترین گزینه هابرای این مادیان زیبا ذوالفقار هست که دوستان فرمودند.

shool

Member
خودتون صاحب نظرین جناب سرتیپی.ولی بنده نظرم این هست که خط خونی های مشابه مروانه را که کره قابل قبول با سیلمی های خاص دادن در نظر بگیرین و بررسی کنید.ضمنا سیلمیهایی هستند که هم بدن مناسب و هم صورت زیبا دارند.مثلا قاناو...هرچند یکی از بهترین گزینه هابرای این مادیان زیبا ذوالفقار هست که دوستان فرمودند.

شمالطف داريدقربان . مادر مروانه از قانا پره .

سینا گورانی

Active member
نه بابا حقیقت گفتیم مشالله رودابه مادر 3 کره مقام دار میادین زیبایی خدا حفظش کنه. جناب سرتیپی اگر میشه از کمند و کره اش هم عکس بزارید لطفا
پس انشالله باید منتظر یه کره قهرمان دیگه از رودابه باشیم

سينا جان شكست نفسي ميفرماييد . لطف داريد .

shool

Member
نه بابا حقیقت گفتیم مشالله رودابه مادر 3 کره مقام دار میادین زیبایی خدا حفظش کنه. جناب سرتیپی اگر میشه از کمند و کره اش هم عکس بزارید لطفا

والا خيلي دوست دارم عكس ازكره اش بذارم . ولي كره اش را همون پاي مادر خريدن و الانم رفته جايه ديگه . همين كه برسم پيشش عكس ميگيرم وميذارم . آرزوي سلامتي هم براي تمام اسبها ومالكين زحمت كش دارم . اسبهايه خودتونم ماشااله دارن وخداحفظشون كنه . ( ماديانهايه ماهم پيش كش )

ذاكري

New member
دوست عزيزوگرامي جناب آقاي مجتبي شول : كسب مقام قهرماني درگروه يكساله ها و كسب مقام قهرمان قهرمانان كره ماديان مروانه در گروه 1و2ساله ها وراهيابي اين كره ماديان زيبا به best in show رادرشو زيبايي قهرماني كشور (جام فرر) رابه شما وخانواده محترمان تبريك عرض مينمايم .

تبریک عرض میکنم جناب شول.باوجود همچین کره زیبایی غیر از این انتظار نمی رفت .خدا حفظش کنه براتون...

بالا