مروانه تانیا (اسد * رودابه حسنی )م

اتفاقا اسب واسه زیبایی هم نباید زیاد درشت باشه در ضمن خود مادیون هم بلند و درشت پس مشکلی نداره
هرچی باشه هم رکورد داره ایران

shool

Member
اتفاقا اسب واسه زیبایی هم نباید زیاد درشت باشه در ضمن خود مادیون هم بلند و درشت پس مشکلی نداره
هرچی باشه هم رکورد داره ایران

جناب ملازاده : كاربرچمزين درست ميفرمايند. شما هم درست ميگين و لطف داريد . فعلا كه نميخوايم بكشيم . فقط نظر سنجي درمورد سيلميها انجام ميديم ، بعد اگه خداخواست وسالم وزنده بود، براسال اينده ميكشيم.

shool

Member
من 2 تا کره ازش دارم کوتاه نیستن .اگر کره ذولفقار نبودن هردو رو از ذولفقار میکشیدم:dodgy:

سينا جان ، شما عكس از كره هات اينجا داري ؟ اگه نداري ميشه بذاري ببينيم ؟ خودم چندتاكره ازش ديدم خوبن ، بدنيستن . اگه كره هاتومعرفي كني ممنون ميشم .

سینا گورانی

Active member
مادیون ها معرفی شدن ولی عکس مال خیلی وقت پیش است . کژال سردار (ذولفقار * برهوت ) و لومانا سینا ( ذولفقار * سمیلا )

سامان حسینی

Active member
یه کره ازذلفقار من دیدم لیان بیرگان خیلی بلنده!!!یچیزی که داره بین اسبدارها فراموش میشه تیپ های مختلفه. خانوم قره گوزلو3تیپ اسب معرفی کردن تیپ حداد وسمرقند وانسیاتور که از ترکیب اینها بهترینها ظاهر شدن حالا پیشنهاد من اینه چون این کره بیشتر به تیپ حداد کشیده شما هم روهمین تیپ مانور بدید مثلا بینظیرابادان به نظره من گزینه خوبی هست برای این تیپ یا کرش خور.خون سمرقندیها هم باید یه خط خونی جدید پیدا کنن که بشون بخوره وبشه این تیپ هم حفظ بشه به شکلی که هم این تیپها باقی بمونه هم با اختلاطشون بشه اسبای خوب تولیدکرد متاسفانه الان شاهدیم که به شدت اسبها باهم دارن نزدیک میشن وهمه میخوان یه جورتولید داشته باشن که سریعترفروش بره وجلوی بقیه کم نیارن

بالا