مربیان پرش

با این موافق نیستم که مربی خوب تو شیراز نداریم.هر کس خواست خصوصی مربی بهش معرفی می کنم.
اما بدون کتاب خونه و پروزکشن هم حتی با دوربین موبایل هم میشه این کار رو کرد!!!
من که جواب کرفتم!!!...
سـَــنـــا گفت:
برادر جان كاملا درست فرموديد
اما خودتون قضاوت كنيد چند مربي تو شيراز اين فاكتورها رو رعايت ميكنن؟
بعضي ها هم كه از سر رقابت با ديگري خوب و فعال كار ميكنن اما همين كه رقابت از بين ميره به نحوي كم كار تر ميشن و وقتي هم گلايه ميكني اين پاسخ رو ميشنوي ":توقعتون زيادي رفته بالا "
متاسفانه يكي از بهترين روش هايي كه هيچ وقت انجام نميشه و 100% موثر هست اينه كه از سواري شاگردها فيلم گرفته بشه و خطاها روي فيلم به شاگرد گفته بشه
فكر ميكنم 45 دقيقه اي 10 هزار تومن ارزش اين كار رو داشته باشه
يعني نداره؟؟ ::) ::)

سنا

Active member
من نگفتم مربي خوب نداريم
ببين اين فاكتورها رو همه كس رعايت نميكنه
به جز مربي تو من نديدم و نشنيدم تو شيراز
آره مربي خوب و عالي زياد داريم تو شيراز اما يا نميخوان يا حوصلشو ندارن يا چميدونم به هر صورت اونجور كه بايد كار نميكنن
آره والا با موبايل هم ميشه راحت اين كار رو كرد اما مربي بايد به فكر باشه

reihaneh

Member
سـَــنـــا گفت:
متاسفانه يكي از بهترين روش هايي كه هيچ وقت انجام نميشه و 100% موثر هست اينه كه از سواري شاگردها فيلم گرفته بشه و خطاها روي فيلم به شاگرد گفته بشه
سنا جون کسی که تعهد داشته باشه و معنی مربی بودن و آموزش دادن رو بفهمه پول نگیره هم همچین کاری میکنه و قبول مسئولیت براش کافیه که تمام اونچه از دستش بر میاد رو انجام بده ولی امان از وقتی که فرد نه از تعهد چیزی بفهمه نه مسئولیت، اینا مثل خیلی از واژه های قشنگ دیگه الان کمیابه و کم کم هم داره به تاریخ میپیونده

ولی خب همیشه اولین کسی که باید بهت کمک کنه خودتی پس منتظر کسی نمون و به قول جناب پرورده بر اسب به همون موبایل و دوربین رضایت بده و از یکی از دوستات یا کسی که همرات میان باشگاه بخواه ازت فیلم بگیرن

سنا

Active member
آره درسته ريحانه جان
حتما به فكر افتادم اين كار رو انجام بدم
خيلي موثره
اما اي كاش مربيان همه دلسوز شاگرد ميشدن نه فقط عده ي خاصيشون! :(
كاش يه مربي به كارش بعنوان شغل و حرفه نگاه نكنه بلكه بعنوان عشقش نگاه كنه
اونوقته كه ميشه مثل...! :)

علی واحدی

Active member
oliveira گفت:
ماتوهیچ باشگاهمون کتابخونه هم نداریم چه برسه به سالن کنفرانس وویدئو وویدئو پروجکت و.... ???

برادر گرفتی مارو. ;D

ببخشیداشتباه شدما یه مانژ درست وحسابی واستاندارد توکل ایران نداریم چه برسه به..... :-*
oliveria جان من برای اولین بر در ایران این کارو انجام دادم(کلاس تئوری با ویدئو پروجکشن) که تاثیر فوق العاده ای هم داشت. اما صد افسوس که در عوض حمایت سنگ های زیادی جلوی پام انداختن و میندازن ولی من اهمیت نمیدم. برای این کلاسها هم در خدمت تمام بچه های خوب سایت هستم.

علی واحدی

Active member
سـَــنـــا گفت:
برادر جان كاملا درست فرموديد
اما خودتون قضاوت كنيد چند مربي تو شيراز اين فاكتورها رو رعايت ميكنن؟
بعضي ها هم كه از سر رقابت با ديگري خوب و فعال كار ميكنن اما همين كه رقابت از بين ميره به نحوي كم كار تر ميشن و وقتي هم گلايه ميكني اين پاسخ رو ميشنوي ":توقعتون زيادي رفته بالا "
يعني نداره؟؟ ::) ::)
سنا جان خواهر خوبم در صورتیکه برای اولین بار از مربیت اینو شنیدیکه ":توقعتون زيادي رفته بالا " بلافاصله با ایشان قطع رابطه کاری کن و مربی بهتری انتخاب کن. چون اون مربی فقط تا اینجا تونسته و علم داشته برای آموزش شما و برای مباحث پیشرفته تر کم آورده که این جواب مسخره رو میده.

سنا

Active member
baradar گفت:
سنا جان خواهر خوبم در صورتیکه برای اولین بار از مربیت اینو شنیدیکه ":توقعتون زيادي رفته بالا " بلافاصله با ایشان قطع رابطه کاری کن و مربی بهتری انتخاب کن. چون اون مربی فقط تا اینجا تونسته و علم داشته برای آموزش شما و برای مباحث پیشرفته تر کم آورده که این جواب مسخره رو میده.
برادر جان از مربي نشنيدم اين حرف رو
اما از بقيه چرا :)

reihaneh

Member
سـَــنـــا گفت:
برادر جان از مربي نشنيدم اين حرف رو
اما از بقيه چرا :)
احتمالا سایرین هم قصدشون یادآوری این واقعیته که متاسفانه اغلب مربی ها کارهای خیلی ساده تر و ابتدایی تر از این هم (مثلا حتی حضور در کلاس،همونطوری که خودت هم تجربش رو داری) انجام نمیدن ،متاسفانه امثال برادر که واقعا با تمام وجود برای شاگرد مایه میزارن خیلی خیلی کم پیدا میشن پس اگر نمی خای یا نمیتونی مربی و باشگاهت رو عوض کنی شاید بشه به جای انتظار داشتن از مربی و باشگاه خودت این امکانات رو برای خودت مهیا کنی

سنا

Active member
آره ريحانه جون يه واقعيته :)
فعلا كه كاريش نميشه كرد
تا ببينيم خدا چي ميخواد :)

parisa

Member
منم با روش فیلم گرفتن سنا موافقم چون خودم چند بار این کار را کردم اما جدیدا م.فعیتش را پیدا نکردم این روش خیلی موثر هست .برای من جواب داده
در باره مربیان پرش هم ما تو شیراز مربی داریم خوب وبد اما همشون یک مشکل دارن دل به کار نمی دن اگر بخوان می تونن وب آموزش بدن اما نی دونم چرا نمی کنن

علی واحدی

Active member
parisa گفت:
منم با روش فیلم گرفتن سنا موافقم چون خودم چند بار این کار را کردم اما جدیدا م.فعیتش را پیدا نکردم این روش خیلی موثر هست .برای من جواب داده
در باره مربیان پرش هم ما تو شیراز مربی داریم خوب وبد اما همشون یک مشکل دارن دل به کار نمی دن اگر بخوان می تونن وب آموزش بدن اما نی دونم چرا نمی کنن
کمی جستجو کن. حتما پیداش میکنی خواهر خوبم.

سنا

Active member
پاسخ : مربیان پرش

البته بگم كه شما جناب برادر واقعا از جونتون مايه ميذاريد واسه آموزش شاگرداتون
اين ديگه يه واقعيته :)
همينجا از شما تشكر ميكنم :) :)
البته ميدونم يه تشكر در مقابل اون همه زحمتي كه شما تو مانژ ميكشيد و اون خاك هايي كه ميخوريد ناچيزه ::)

parisa

Member
سنا جان درست می گن شما وافعا برای شاگرداتون سنگتموم می زارید امید وارم همیشه پاینده باشید
البته من باید یک نکته را درست کنم اونم این که اعلب مربیان شیراز دل به کار نمی دن مثلا مربی من جز اون مربیان نیست البته اگر ایشون بخوان به جمع مربیان بی دل بپویندند حرفی جداست که امید وارم چنین تصمیمی نداشته باشن

سنا

Active member
آره خوب شد يادآور شدي پريسا جان
بله ايشون درحال حاظر كه چه عرض كنم اما خوب كار ميكنن و دلسوز هستن قبلا هم گفتم
ايشالله كه روز به روز بهتر شه و ما شاگردا رو كه تشنه ي يادگيري هستيم سيراب كنه

parisa

Member
می دونی بودن امکانات برای مربی هم مهم هست مربی هر چفدر هم که خوب باشه اما اگر امکانات نباشه یعنی هیچ

سنا

Active member
دقيقا
آفرين
يكي از عمده مشكلات يه مربي امكاناته
بيخود نيست از جناب آقاي پيش بين محترم دلخورم
دليلش قول هاي بيخود و الكيه كه دادن اما هرگز عملي نشد و هرگز باشگاهي به خوبي علوم پزشكي صاحب يه پاركور نشد
خنده داره
جناب برادر و بقيه ي بچه هاي علوم پزشكي مثل پريسا و ريحانه ميدونن چي ميگم

reihaneh

Member
واقعا همین هست که میگین
سواری هم مثل خیلی رشته ها و مسائل دیگه هزار تا متغیر داره که تا همش درست نباشه به موفقیت مورد نظر نمیرسه
حالا اصلی ترین هاش میشن مربی ،باشگاه ،اسب ،مدیریت و شاید مهمتر از همه خود شاگرد
و خب متاسفانه تو شیراز یا حتی ایران مطلوب بودن همه این موارد همزمان، نایاب یا حداقل کمیابه

parisa

Member
پس باید امید وار بود روزی در ایران عزیز ما تمام این امکانات برای شوارکارایش خوب ما ایجاد بشه

سنا

Active member
ايشاله اون روز تو ايران عزيز ما برسه
اما كاش اول تو شيراز عزيز مابرسه كه خيلي واجبه

علی واحدی

Active member
سـَــنـــا گفت:
البته بگم كه شما جناب برادر واقعا از جونتون مايه ميذاريد واسه آموزش شاگرداتون
اين ديگه يه واقعيته :)
همينجا از شما تشكر ميكنم :) :)
البته ميدونم يه تشكر در مقابل اون همه زحمتي كه شما تو مانژ ميكشيد و اون خاك هايي كه ميخوريد ناچيزه ::)
parisa گفت:
سنا جان درست می گن شما وافعا برای شاگرداتون سنگتموم می زارید امید وارم همیشه پاینده باشید
البته من باید یک نکته را درست کنم اونم این که اعلب مربیان شیراز دل به کار نمی دن مثلا مربی من جز اون مربیان نیست البته اگر ایشون بخوان به جمع مربیان بی دل بپویندند حرفی جداست که امید وارم چنین تصمیمی نداشته باشن
reihaneh گفت:
احتمالا سایرین هم قصدشون یادآوری این واقعیته که متاسفانه اغلب مربی ها کارهای خیلی ساده تر و ابتدایی تر از این هم (مثلا حتی حضور در کلاس،همونطوری که خودت هم تجربش رو داری) انجام نمیدن ،متاسفانه امثال برادر که واقعا با تمام وجود برای شاگرد مایه میزارن خیلی خیلی کم پیدا میشن پس اگر نمی خای یا نمیتونی مربی و باشگاهت رو عوض کنی شاید بشه به جای انتظار داشتن از مربی و باشگاه خودت این امکانات رو برای خودت مهیا کنی
سنا و پریسا و ریحانه، خواهر های خوبم شما به بنده خیلی لطف دارید. شما هر سه توی سواری بسیار خوب و با پشتکار و عاشق هستید و شکی ندارم که در آینده نزدیک شما را در مراحل خوبی از سواری خواهم دید. فقط اینکه آدم با کمترین امکانات هم اگه واقعا دلش بخواد میتونه پیشرفت کنه و راه به جاهای بالایی باز کنه. من به یه بنده خدایی که مالک باشکاه(البته مالک دولته و باشگاه اجاره ایه) ::) ??? ::) ??? حدود 5 سال پیش گفتم که یه باشگاه دار موفق اونیه که 10% از دارآمد باشگاه رو صرف خود باشگاه و نیازهاش کنه مثل کف مانژ و تیر و تخته و پایه و ... بکنه ولی صد افسوس :'( :'( :'(

بالا