محبعلی عربی

سلام
بهترین وتنها پرورش دهنده اسب کرد در تمام دنیا که کاملترین شجره نامه واسبهارا بایک عمر تلاش (بیش از نیم قرن) تولید کرده است و...

سلام محمد جان
آقای عرب که تهران تو کار پرش هستند یا آقای عربی که کرمانشاه پرورش دهنده اسب کرد هستند؟ منظورتان چه کسی است؟

سلام
چه کسی؟ آقای عربی؟
همچین شخصی که شما فرموده اید وجود ندارد. چون پرورش دهندگان زیادی در امر پرورش اسب کرد وجود دارند. آقای عربی یکی از بزرگترین ها و زحمت کش ترین ها هستند و شاید هم بهترین (!) اما قطعا" تنهاترین در دنیا نیستند!!!
بی شک ایشان به همراه خانواده محترم و بچه های دوست داشنتنیشان از زحمت کشان پرورش اسب کرد هستند.
به امید نجات اسب های کرد باقیمانده که کمتر از تصور ما هستند.

نه كافي نيست !
براي يه تازه وارد عجيبه ، كسي رو كه بيش از پنجاه سال عمر پاي يه نژاد اصيل ايراني وقت صرف كرده ، با اين جوابها ( توي اين سايت )بشناسه .
من حتي اسم كامل ايشان را نمي دانستم .
بهر حال حدود يكسال پس از طرح اين سوال در محضر اساتيد و صاحب نظران محترم عضو انجمن ، دريافت چنين پاسخهاي جامع ومانعي! شايد هم لازم است وهم كافي.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسم ایشان (محبعلی عربی) است ادرس باشگاهشونم
کرمانشاه کیلومتر 17اسلام اباد غرب روبروی کارخانه روغن نازگل (مدلل) مرکز پرورش اسب اصیل کرد عربی
که فکر یکی ازبزرگترین مراکز پرورش اسب اصیل کرد درایران و کرمانشاه است

M

mrezap

Guest
mohammadkhodarahmi گفت:
نه كافي نيست !
براي يه تازه وارد عجيبه ، كسي رو كه بيش از پنجاه سال عمر پاي يه نژاد اصيل ايراني وقت صرف كرده ، با اين جوابها ( توي اين سايت )بشناسه .
بهر حال حدود يكسال پس از طرح اين سوال در محضر اساتيد و صاحب نظران محترم عضو انجمن ، دريافت چنين پاسخهاي جامع ومانعي! شايد هم لازم است وهم كافي.
چه اطلاعاتی از ایشان میخواهید ؟
این هم لینک عکس ایشان در انجمن
http://horse.ir/fa/index.php/topic,3458.0.html

sohrab

Active member
mohammadkhodarahmi گفت:
نه كافي نيست !

سلام
تازه واردم!
آيا آقاي عرب رو مي شناسيد؟

جناب خدارحمی شاید دوستان اطلاعاتی بیشتری داشته باشند ولی سوالی که پرسیدید خیلی مختصر و مفید بود.

داش کنستانتین! هر چی میدونی رو کن!

پرواز گفت:
اره اقاي عربي يك كره از طوفان داره كه اسمش هم طوفان هست و اكثر ماديانها را از اون ميكشه .
طبق شنیده ی من که از فرد مورد اعتمادی هم شنیدم،آقای عرب دقیقا 108 اسب کرد داره 45 تا از اینها مادیون هستن ولی بعلت نداشتن امکانات کافی امسال فقط 3 تا از این مادیون ها رو کشیدن یعنی دیگه توان نگه داری اسب بیشتر رو ندارن،من شنیدم اسبا اونجا وضعیت خوبی ندارن و حتی گاهی با پوست درخت تغذیه میشن که این حرف واسم عجیب بود
چیز دیگه ای که شنیدم از زیبایی بی اندازه و فوق العاده ی بعضی سیلمی های اقای عرب بود که متاسفانه نه میفروشن نه میکشن نه تولید میکنن

shabdiz

Member
moien گفت:
طبق شنیده ی من که از فرد مورد اعتمادی هم شنیدم،آقای عرب دقیقا 108 اسب کرد داره 45 تا از اینها مادیون هستن ولی بعلت نداشتن امکانات کافی امسال فقط 3 تا از این مادیون ها رو کشیدن یعنی دیگه توان نگه داری اسب بیشتر رو ندارن،من شنیدم اسبا اونجا وضعیت خوبی ندارن و حتی گاهی با پوست درخت تغذیه میشن که این حرف واسم عجیب بود
چیز دیگه ای که شنیدم از زیبایی بی اندازه و فوق العاده ی بعضی سیلمی های اقای عرب بود که متاسفانه نه میفروشن نه میکشن نه تولید میکنن

زحماتشون قابل تقدیر هست .ولی میخوان مربا درست کنن با اسبا وقتی نه میفروشن نه میکشن نه تولید میکنن.
حتما برنامه ای دارن.

منتظره از استراليا بيان و اسبهاشو با قيمت گران به اونا بده (جريان ميكروچيب استراليا و بردن اسب كرد به استرالياست )

vatan

Member
صابر گفت:
منتظره از استراليا بيان و اسبهاشو با قيمت گران به اونا بده (جريان ميكروچيب استراليا و بردن اسب كرد به استرالياست )
تو همين فكر فعلا يه مدت خوشحال باشند!!!!!!!!!!!
بهشون بگيد اگه استان اصفهاني ها اسب كرد خريدند كه هيچ اگه نخريدند دنبال كس ديگري براي خريد اسباشون نباشند!!!!!!!!

s.parizimanesh

Active member
اقاي عربي معروف به استوار عربي دقيقآ صدو ده اسب كرد خالص دارد كه هفتاد تاش ماديان و سيلميهاي بسيار خوبي مثل طوفان كه كره طوفان هم هست دارد در سوله بزك پنجاه و پنج اصطبل سمت راست و پنجاه و پنج اصطبل سمت چپ دارد و ماديونها را به علت كمبود بودجه امسال نكشيده و بيش از نيم قرن تلاش كرده تا نژاد كرد انقراض نشود.ودر جواب vatan جان بايد بگويم همه كس لياقت داشتن اسب كرد را ندارد و اصفهاني ها واقعآ مغز شان كار ميكند كه اسب كرد ميخرند.

vatan

Member
طوفانی که شما میگید کره طوفان هست را شما دیدید؟؟؟؟؟؟؟
کسی هست که از اسبهای ایشون عکسی داشته باشه؟؟

s.parizimanesh

Active member
معذرت ميخوام سيلميهاش افسون كره طوفان و طوفان كره افسون كه در واقع اين طوفان نوه طوفان اصلي است و اشعه طلايي يكي از كردهاي قديمي كه نزديك سي سال سن دارد. سال پيش اسبها را از نزديك ديديم ولي عكس نگرفتم. حتي اصطبل عقاب مهربان هنوز دست نخورده بود.

molly

New member
agar aghaye arabi korehasho be gheymat mifrukht ham pol tu dastesh miomad va ham asbaye khubi tolid mikard dar hale hazer behtarin tolidat asbe kora adr kermansha cheshme sefid ast ke aghayan larti va jafari az sohrab migirand kealanam sohrab estable jafari negahdari mishe va aghaye larti korehaye ali az sohrab dare

بالا