محبعلی عربی

rahmati

Member
تولیداتشون همچین هم خوب نیست.اینا که کرد خالص نیستن.به نظر من ایشون در امر تولید در جا زدن.مشخصه که یه خون دیگری قاطی دارن.

rahmati

Member
از خودشون بپرسین .خواهید دید که اسباشون قاطی دارن.آمار اسباشون که خون عراقی دارن همه جا هست.

s.parizimanesh

Active member
اقای رحمتی اسبهای اقای عربی خالصند اگه بگیم خالص نیستن دیگه چند تا اسب کرد خالص میشه دید درضمن بعضی ها چون باهاش لج هستند این حرفها را در اوردن لطفآ بخاطر مالک حق اسب را زیر پا نزارید.

s.parizimanesh

Active member
من یکی از علاقه مندان اسب کرد هستم با اینکه کرمانشاهی نیستم ولی متاسفم که مردم کرمانشاه اینقدر نسبت به این مرد زحمت کش و پیشکسوت کم لطفند سی دی از پرورش اسب ایشان را دارم بسیار زیبا هستند عکسهای گذاشته شده در این سایت را دیدم فکر می کنم مغرضانه بوده چرا ما دوستداران اسب کرد باید مشوق باشیم نه مخرب.!؟ به نظرم اقای S.Parizimanesh با عکسهای ارسالی خود قصد کمرنگ کردن زحمات ایشان و دادن جلوه های ناپسند به اسبهای این مرکز بوده بذاب همین منظور تعدادی از عکسهایی که در سی دی که از این مرکز دارم برای دیدن علاقمندان میگذارم تا خود قضاوت کنند
دوستان عزیز ببینید و نظر بدهید.به نظر شما اگه کسی قصد خراب کردن کسی را داشته باشه این همه اسب از اقای عربی و تولیداتش میزاره تو سایت یا همچنین فیلم دوست تازه وارد شما که اینقدر اسب کرد دوست دارید چندتا تولید کردید اصلآچقدر در مورد اسب میدونیدچه برسه به اسب کرد تواین سایت ما همه دست به دست هم دادیم تا اسبها معرفی بشن تا از تجربیات استفاده بشه در ضمن ما باهمه رفیقیم حتی اقای عربی این حرفها چیه که میگید با اینکه میدونم کاربرای مثل شما همیشه امدند ورفتند و موندگار نشدن توصیه میکنم که اول بدونی چی میخای بنویسی بعد بنویسی زحمات ایشان بر ماپوشیده نیست هر کسی هم یه جور اخلاقی داره

s.parizimanesh

Active member
من یکی از علاقه مندان اسب کرد هستم با اینکه کرمانشاهی نیستم ولی متاسفم که مردم کرمانشاه اینقدر نسبت به این مرد زحمت کش و پیشکسوت کم لطفند سی دی از پرورش اسب ایشان را دارم بسیار زیبا هستند عکسهای گذاشته شده در این سایت را دیدم فکر می کنم مغرضانه بوده چرا ما دوستداران اسب کرد باید مشوق باشیم نه مخرب.!؟ به نظرم اقای S.Parizimanesh با عکسهای ارسالی خود قصد کمرنگ کردن زحمات ایشان و دادن جلوه های ناپسند به اسبهای این مرکز بوده بذاب همین منظور تعدادی از عکسهایی که در سی دی که از این مرکز دارم برای دیدن علاقمندان میگذارم تا خود قضاوت کنند

مشاهده پیوست 41321مشاهده پیوست 41322
مشاهده پیوست 41323مشاهده پیوست 41324
مشاهده پیوست 41325مشاهده پیوست 41326
مشاهده پیوست 41327مشاهده پیوست 41329
دوستان عزیز ببینید و نظر بدهید.به نظر شما اگه کسی قصد خراب کردن کسی را داشته باشه این همه اسب از اقای عربی و تولیداتش میزاره تو سایت یا همچنین فیلم دوست تازه وارد شما که اینقدر اسب کرد دوست دارید چندتا تولید کردید اصلآچقدر در مورد اسب میدونیدچه برسه به اسب کرد تواین سایت ما همه دست به دست هم دادیم تا اسبها معرفی بشن تا از تجربیات استفاده بشه در ضمن ما باهمه رفیقیم حتی اقای عربی این حرفها چیه که میگید با اینکه میدونم کاربرای مثل شما همیشه امدند ورفتند و موندگار نشدن توصیه میکنم که اول بدونی چی میخای بنویسی بعد بنویسی زحمات ایشان بر ماپوشیده نیست هر کسی هم یه جور اخلاقی داره

s.parizimanesh

Active member
عکس از تولیدات دوستان لطفآ نظر بدید

پیوست ها

• k (8).jpg
    k (8).jpg
    23.8 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • k (15).jpg
    k (15).jpg
    71.9 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • k (16).jpg
    k (16).jpg
    50.9 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • k (17).jpg
    k (17).jpg
    45.8 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • k (24).jpg
    k (24).jpg
    87.5 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • k (10).jpg
    k (10).jpg
    26 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • k (50).jpg
    k (50).jpg
    60.4 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • k (53).jpg
    k (53).jpg
    52.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • k (40).jpg
    k (40).jpg
    75 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • k (26).jpg
    k (26).jpg
    48.5 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • k (25).jpg
    k (25).jpg
    89.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • k (59).jpg
    k (59).jpg
    76.2 کیلوبایت · بازدیدها: 10

s.parizimanesh

Active member
عکس

پیوست ها

• k (0).jpg
    k (0).jpg
    60.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • k (1).jpg
    k (1).jpg
    22.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • k (2).jpg
    k (2).jpg
    18.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • k (6).jpg
    k (6).jpg
    18.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • k (10).jpg
    k (10).jpg
    26 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • k (83).jpg
    k (83).jpg
    54.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • k (27).jpg
    k (27).jpg
    76.7 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • k (19).jpg
    k (19).jpg
    69 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • k (12).jpg
    k (12).jpg
    21.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • k (86).jpg
    k (86).jpg
    50.7 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • k (87).jpg
    k (87).jpg
    56.8 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • k (126).jpg
    k (126).jpg
    47.7 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • k (127).jpg
    k (127).jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • k (128).jpg
    k (128).jpg
    49.4 کیلوبایت · بازدیدها: 14

s.parizimanesh

Active member
عکس.......

پیوست ها

• k (132).jpg
    k (132).jpg
    59.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • k (185).jpg
    k (185).jpg
    51.2 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • k (186).jpg
    k (186).jpg
    60.1 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • k (191).jpg
    k (191).jpg
    64.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • k (196).jpg
    k (196).jpg
    82.8 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • k (207).jpg
    k (207).jpg
    57.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • k (206).jpg
    k (206).jpg
    80.1 کیلوبایت · بازدیدها: 19

a_saberi

Member
بايد قدر اين مجموعه و اين اسبهارا دانست و تا جايي كه ميشه از توليدات خالص و خون قديمي اين مجموعه براي بهتر كردن توليدات اسب كرد استفاده شود.

جهانشاه

New member
سلام
فک نکنم کسی باشه که در کار اسب اومده باشه ایشونو نشناسه . میشه گفت در حال حاضر پیشکسوت این رشته در ایرانه
اگه خواستید بیشتر بشناسید به سایت ایشان که توسط یکی از دوستان به بنده معرفی شده سری بزنید
خیلی جالبه و دیدنی جای صحبت برای برخی از عزیزانی که ندونسته یا عمدی برخورد می کنن نذاشته
ادرس سایت
www.kurdish-horse.ir

جهانشاه

New member
طوفانی که شما میگید کره طوفان هست را شما دیدید؟؟؟؟؟؟؟
کسی هست که از اسبهای ایشون عکسی داشته باشه؟؟

در قسمت قبل عرض کردم اره باید خودت زحمت بکشی و به سایت اولین مرکز پرورش اسب اصیل ایرانی سر بزنی www.kurdish-horse.ir

هم عکس طوفان حاج اقا محمد جعفری راد هست هم عکس افسون و طوفان متعلق به اقای عربی

با دیدین عکسها و مقایسه آنها می توان به علم اصلاح نژاد اقای عربی پی برد

بالا