مجله دنیای اسب

سنا

Active member
پاسخ : مجله دنیای اسب

چقدر هم توانایی داری و ما بی خبر بودیم از "اون با من ها" ;D :D

در اين شماره مجله ي دنياي اسب با جهت گيري زياد به طرف مطالبي در مورد اسب هاي عرب مصري،مقام داران زيبايي دنيا،
سيلمي هاي وارداتي به ايران،ماديان هاي وارداتي به ايران و ... كمترين توجه را به اسب خون خالص ايراني كرده است
بنظر ميرسد بحث مالي مجله بابت معرفي اسب هاي وارداتي،اين گونه ناجوان مردانه اسب خالص ايران و توليد هاي داخل را به فراموشي سپرده است

kamyab

Member
و به میمنت برگزار نشدن جام مذکور رقیمت مجله هم گران شد،البته چون افراد ثروتمند جاامعه از این مجله وزین استفاده میکنن توانائی خرید دارند،این گرانی ربطی نداره به ........

shabdiz

Member
زحماتشون قابل تقدیره در هر صورت.
کی میتونه لطف کنه عکس روی جلد دوتا آخری رو اسکن کنه برای من؟

Farib

Member
من با مطالب اموزشی این مجله کاملا موافقم چون میتونه به حتی به جهتگیری تولیو خون خالص ایرانی هم کمک کنه ولی مشکلم اینه که اگه تبلیغات جناب فاضلی رو هم بزاریم کنار ادامه مطالب اموزشی هم کاملا مرتبط با نمونه های کاری همین اقاست . مثلا معرفی ali jamal که سرشناسترین اسب تو پدیگری perlaan el javier هست و یا اصلاح تفکر جامعه در مورد خالص مصری در جهت بهبود ذایقه به سمت واردات اسبهای mix . البته منم با خون mix کاملا موافقم ولی این ماجرا بوی استفاده ابزاری رو میده .....!

kamyab

Member
مجله دنياي اسب نگين،كلي پوستر جهت تبليغ فروش اسبهاي وارداتي،واقعا" متاسفم براي بعضيا كه بخاطر پول اصالتشونو از ياد ميبرن

بالا