مجله دنیای اسب

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
معرف حضور هست؟

برای سفارش پیام خصوصی بگذارید

پیوست ها

• S1054547.jpg
    S1054547.jpg
    18.5 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • S1054545.jpg
    S1054545.jpg
    15.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • S1054549.jpg
    S1054549.jpg
    15.4 کیلوبایت · بازدیدها: 11

pooyan

Member
به نظر خود من با توجه به اینکه هر 3ماه منتشر میشه مطالبش خیلی نیست . یه فصل نامه باید پر محتوا تر باشه!
اخبار رویدادهای شهرستان ها هم خوب منعکس نمیکنه! و ...

اگر حجمشو زیادتر کنند خوب بهتره
ولی خوب با مشکلات پیش روی یک فصلنامه بازم کارشون قابل تقدیر هست :)

Katayoun G

Member
من می دونم که این مجله خیلی استاندارد نیست. ولی آیا گزینه بهتری هم تو ایران داریم؟
هر چیزی بالاخره یه بار از صفر شروع می شه و در حقیقت باید به این مجله تبریک بگیم که تا الان تونسته با این همه مشکلات دوام بیاره!
بهتر نیست به جای اینکه شکایت کنیم اگر تواناییش رو داریم، در پیشرفت سطح علمی این روزنامه کمک کنیم؟
روزنامه یکی از مهمترین عوامل برای بالا بردن سطح اطلاعات جامعه هستش و از این راه می تونیم به بهبود وضع اسب های کشورمون خیلی خیلی کمک کنیم ;)

kahar

Member
Kat گفت:
من می دونم که این مجله خیلی استاندارد نیست. ولی آیا گزینه بهتری هم تو ایران داریم؟
هر چیزی بالاخره یه بار از صفر شروع می شه و در حقیقت باید به این مجله تبریک بگیم که تا الان تونسته با این همه مشکلات دوام بیاره!
بهتر نیست به جای اینکه شکایت کنیم اگر تواناییش رو داریم، در پیشرفت سطح علمی این روزنامه کمک کنیم؟
روزنامه یکی از مهمترین عوامل برای بالا بردن سطح اطلاعات جامعه هستش و از این راه می تونیم به بهبود وضع اسب های کشورمون خیلی خیلی کمک کنیم ;)

درسته که می تونه به شما کمک کنه اما نظر من به دلیل تفاوت دیده.

البته این حرفهای من در آینده ثابت می شه .

sohrab

Active member
شهر آشوب گفت:
افتضاح ترین مجله ای که می تونه در مورد اسب و سوارکاری باشه همین دنیای اسبه .

البته این حرفهای من در آینده ثابت می شه

امیدوارم اگر قراره در آینده کاری در این زمینه انجام بدین نقدهاتون به این شکل نباشه!

فراموش نکنید دنیای اسب در مورد موجودی به نام "اسب" و ورزشی به نام "سوارکاری" مینویسه. اینها هم از جمله مسائلی هستند که در کشورمون کوچکترین توجه و حمایتی در موردشون نمیشه. ( حمایت که پیشکش، کارشکنی هم نشه جای شکرش باقیه) . با این شرایط رویکرد انتقادی مجله جالبه. البته در شماره های اخیر حجم تبلیغات زیاد و کیفیت محتوی کم شده. ولی خط اصلی مجله انتقادیه. نقد فعالیت های فدراسیون و شخص آقای تابش، موضع مجله در مورد واردات بی رویه اسب و مسائلی که دامنگیر اسب ایرانی و پرورش دهندگان آن هست حتی اگر موثر نباشه ارزشمنده.

kahar

Member
اسب اصیل گفت:
امیدوارم اگر قراره در آینده کاری در این زمینه انجام بدین نقدهاتون به این شکل نباشه!

فراموش نکنید دنیای اسب در مورد موجودی به نام "اسب" و ورزشی به نام "سوارکاری" مینویسه. اینها هم از جمله مسائلی هستند که در کشورمون کوچکترین توجه و حمایتی در موردشون نمیشه. ( حمایت که پیشکش، کارشکنی هم نشه جای شکرش باقیه) . با این شرایط رویکرد انتقادی مجله جالبه. البته در شماره های اخیر حجم تبلیغات زیاد و کیفیت محتوی کم شده. ولی خط اصلی مجله انتقادیه. نقد فعالیت های فدراسیون و شخص آقای تابش، موضع مجله در مورد واردات بی رویه اسب و مسائلی که دامنگیر اسب ایرانی و پرورش دهندگان آن هست حتی اگر موثر نباشه ارزشمنده.

سهراب خان تو مو می بینی و من پیچش مو

من هیچ وقت همین طوری حرف نمی زنم.

دقیقا چون در زمینه اسب و سوار کاری منبع خوبی نداریم شما از یه همچین مجله ای به خوبی یاد می کنید .
من کار آقای تابش رو بی اجر می دونم و منظورم اینه که وقتی اسب و جایگاهش انقدر باعظمته باید بیشتر تلاش کرد.
باید تو این کار باشی تا منظورم رو متوجه شی .

حالا اگه با حرفام ناراحت شدید از شما مجله دوستان عذر می خوام اما رو حرفهای خودم با قدرت هستم.
باید در این زمینه حق مطلب رو ادا کرد.

kahar

Member

این مجله آنچنان که باید مطلوب نیست و از یه سری قوانین پیروی نکرده .

دوستان معترض راضی شدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OJANG

Member
این مجله یکمی زیادی انتقادیه یعنی بوی دشمنی با بعضی ها هم توش دیده میشه که درست نیست
وقتی که یه شماره جدید بیرون میده در نیم ساعت میشه تمامش کرد و هیچ بهره ای هم نبرد باید خودشو با مسایل روز اسب ایران بیشتر نزدیک و صمیمی کنه تا مخاطب و طرفدار بیشتری داشته باشه

اين مجله تنها مجله اي است كه بعد از انقلاب توانسته بااين تعداد شماره دوام داشته وبا توجه به توانمندي هاي استاد ارجمند جناب مهندس يوسفنيا كه از دلسوزان اسب ايراني مي باشند آينده روشن ودرخشاني در پيش دارند واز تمامي دوستداران اسب ايران مي خواهم ايشان را درراه رشد وترقي اسب هاي ايراني همراهي نمايند

pendar

New member
شماره جدید مجله دنیای اسب دیروز(11/10/1387) به دستم رسید.اگه می خواهید چاپ شده.ضمنا داخل آن 2 کتاب جدید هم معرفی شده.1 کتاب هم از دکتر خلیلی این هفته به بازار اومد به نام اسب و آنچه من می دانم که بیشتر مثل کتب مرجع است حدود 800 صفحه.

خیلی فصل نامه ی عالیه!معرکه است!اقا حرف نداره!نه!اصلا به این فکر نکنید که با آقای یوسف نیا نسبتی دارم!!!!!!تبلیغ می کنم چون مهندس قابل دونستن و مطالب ما رو هم اون زیر میر اا چاپ می کنن!:)

M

mrezap

Guest
دامپزشك شهبازي گفت:
چون مهندس قابل دونستن و مطالب ما رو هم اون زیر میر اا چاپ می کنن!:)
شما کارتون بیسته
ما هم از مطالب مفید شما استفاده میکنیم استاد

بالا