متور جستجوی اسب اصیل (عرب)

wahoir

Member
مثال ها به صورت لینک هستن میتونید روی اونا کلیک کنید تا نتیجه رو ببینید

دست مریزاد.من هم ایده هایی دارم که میدونم عملیاتی نیستن مثلا اگه بحث فنو تیپ سیلمیها به صورت عددی توسط یک تیم اندازهگیری و ثبت میشد در رفع عیوب تولیدات خیلی کمک میکرد مثلا مادیانی که گردن کوتاه داره را میشه با سیلمی که بلندترین گردن را داره کشش کرد البته منظور از سیلمی نریانی که صفاتشو به تولیداتش منتقل کرده باشه

amir miri

Member
سلام اولا از این کار بزرگتون تشکر می کنم!!می خواستم بدونم اسبی که پدر مادرش تو سایت شما هست و خودش هم ثبت شده (تبارنامه)چه جوری باید بهتون اطلاع بدم که تو سایتتون ثبتش کنید؟؟

2 تا کره برای شیلا ثبت کردید که یکی نریون و دیگری مادیونه اما مشخصات و حتی سال تولد وداغ یکی است

wahoir

Member
دست مریزاد.من هم ایده هایی دارم که میدونم عملیاتی نیستن مثلا اگه بحث فنو تیپ سیلمیها به صورت عددی توسط یک تیم اندازهگیری و ثبت میشد در رفع عیوب تولیدات خیلی کمک میکرد مثلا مادیانی که گردن کوتاه داره را میشه با سیلمی که بلندترین گردن را داره کشش کرد البته منظور از سیلمی نریانی که صفاتشو به تولیداتش منتقل کرده باشه
مشکل این ایده در جمع آوری اطلاعاتش هست نه در اجرا! ولی خوب نوشته میشه ببینیم به کجا میشه رسوندش!
سلام اولا از این کار بزرگتون تشکر می کنم!!می خواستم بدونم اسبی که پدر مادرش تو سایت شما هست و خودش هم ثبت شده (تبارنامه)چه جوری باید بهتون اطلاع بدم که تو سایتتون ثبتش کنید؟؟
چند پست قبل تر گفتم برای وارد کردن اسب های که تاریخ تولدشون بعد از ۲۰۰۳ هست مقدمات آمده شده یک سری تنظیمات مونده که باید انجام بشه در صورتی که آماده بشه اعلام عمومی خواهد شد.
شما میتونید با ایمیل من در ارتباط باشید دوستانی که در لیست ما باشن به صورت جداگانه براشون ایمیل میفرستیم.

با تشکر

ایمیل:wahoir@yahoo.com

توی تولیدات غرور تا اونجا که من میدونم بامداد مادیان است اما شما نریان ثبت کردید

سردار

Member
سلام میخواستم بدونم اسم اسبهایی که در کتاب هست ولی بعد از تست رد شدن اونا رو هم وارد کردید ؟
آیا کتاب چهارم چاپ میشود تا اصلاحیات در آن قرار بگیرد ؟ یا خود شما اصلاحیات رو انجام میدهید و در سایت قرار میدهید ؟
با تشکر از شما

سردار

Member
سلام میخواستم بدونم اسم اسبهایی که در کتاب هست ولی بعد از تست رد شدن اونا رو هم وارد کردید ؟
آیا کتاب چهارم چاپ میشود تا اصلاحیات در آن قرار بگیرد ؟ یا خود شما اصلاحیات رو انجام میدهید و در سایت قرار میدهید ؟
با تشکر از شما

wahoir

Member
سلام
امیدواریم به زودی اسامی اسبهای تایید شده بعد از سال 2003 را به سایت اضافه کنید
چند روزی سفر هستم سعی میکنم بعد از برگشتن کار وارد کردن اطلاعات رو شروع کنیم

با تشکر از شما
اسب ها فقط با استناد به مدارک معتبر اصلاح میشن و در سایت قرار گرفته و یا حذف خواهند شد!
اگر مواردی نیاز به اصلاح داشته باشه ما در سایت اصلاح خواهیم کرد همونطور که تا حالا این کار رو انجام دادیم!
به مرور زمان اشکالات احتمالی برطرف خواهد شد.
با تشکر

قابلیت های جدید:
*اضافه شدن پلاگین جستجو برای جستجوی راحت تر توسط مرورگر. ( این پلاگین جستجو قابلیت نمایش پیشنهادات (suggestions) رو داره {مثل پلاگین های معروف گوگل یاهو و ...} )

00.png
01.png
02.png

برای نصب پلاگین جستجو در منوی بالای سایت به قسمت add << install << search plugin و بعد از اون از قسمت مربوط به جستجوی مرورگرتون waho.ir رو انتخاب کنید.
*تعداد اسب هایی که وارد شدن به صورت زنده در پایین صفحه اول قابل مشاهده هست.

counts.png

ریما

New member
سلام
کار بسیار جالبیه با ارزوی موفقیت برا شما و تمامی کسانی که برای معرفی وپیشرفت اسبهای ایرانی تلاش میکنن

wahoir

Member
با سلام
خوب بالاخره ورود اسب های جدید رو هم شروع کردیم مالکین اسب های متولد 2004 به بالا میتونن مدارک زیر رو به ایمیلی که گفته شده ارسال کنند

1- اسکن از شناسنامه اسب
2- 3 قطعه عکس (یا بیشتر) با کیفیت خوب
3- عکس از تولید کننده (اختیاری) باشه بهتره به نفع تولید کننده هست

به اسب های وارد شده تا ثبت نهایی ped.no ازطرف سایت اختصاص داده میشه
سعی کنید عنوان ایمیل نام اسب باشه

با تشکر

سلام.یک سری از اسبها بودن که no pt تو کتاب ذکر شدن اما مالکین اقدام به موگیری کردن اگه اطلاعات موثق باشه و این اسبها با واژه pt معرفی بشن بهتره و اطمینان از صحت شجره بیشتر میشه

ببخشید آیا میتونیذ گزینه ای رو اضافه کنید که خالص یا واردادتی بودن اسبهارو هم مشخص کنه؟

wahoir

Member
سلام.یک سری از اسبها بودن که no pt تو کتاب ذکر شدن اما مالکین اقدام به موگیری کردن اگه اطلاعات موثق باشه و این اسبها با واژه pt معرفی بشن بهتره و اطمینان از صحت شجره بیشتر میشه
با سلام
مالکینی که سندی در این رابطه دارند به ایمیل ارسال کنند تا تغییر داده بشه

ببخشید آیا میتونیذ گزینه ای رو اضافه کنید که خالص یا واردادتی بودن اسبهارو هم مشخص کنه؟
بله این مورد هم قرار هست به سایت اضافه بشه

با تشکر

wahoir

Member
strain.png

با سلام
قابلیت جدید که به سایت اضافه شده نمایش خلوص تیره هست (که پیشنهاد جناب آقای مهرزاد بوده){با اینکه این مورد در اولویت نبود به خاطر احترام به ایشون و نظراتشون زودتر انجام شد}
اسب هایی که پدر و مادرشون از یک تیره هستند آیکونی شبیه آیکون موجود در عکس رو در کنار اون ها مشاهده میکنید

با تشکر

بالا