لباس مناسب سواری بانوان

بهترین سوارکاران معمولا در کدام شهر ها هستند؟

• مجموع رای دهندگان
    37

sohrab

Active member
نوع پوشش زنان ایران زمین ارتباط چندانی به ورود اسلام ندارد. نمونه های باستانی حجاب را همین الان در پوشش زنان زرتشتی یا لباس های عشایری می بینید.
مساله اجبار است و استفاده ی سیاسی.

پیوست ها

• 055_revolution79.jpg
    055_revolution79.jpg
    41.6 کیلوبایت · بازدیدها: 139
  • 6gtyfxv.jpg
    6gtyfxv.jpg
    99.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11

OJANG

Member
سهراب گفت:
نوع پوشش زنان ایران زمین ارتباط چندانی به ورود اسلام ندارد. نمونه های باستانی حجاب را همین الان در پوشش زنان زرتشتی یا لباس های عشایری می بینید.
مساله اجبار است و استفاده ی سیاسی.
اولا عکس اول را ببینید از زبان کیست!!!
رفت!
آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت!!!
کسی که معتقد به قرآن باشه فقط و فقط ،کاری به سیاست نداره و اجبار.شاید روزی سیاست باشه که کشف حجاب کنند ! کسی که اعتقاد دارد اجبار نمی تواند تغیرش دهد.
حجاب تعریف دارد:آیه 31 سوره نور:
و به زنان با ايمان بگو ديدگان خود و اندامشان را [از هر نامحرمى] فرو بندند و پاكدامنى ورزند و زيورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آنچه كه طبعا از آن پيداست و بايد روسرى خود را بر سينه خويش [فرو] اندازند و زيورهايشان را جز براى شوهرانشان يا پدرانشان يا پدران شوهرانشان يا پسرانشان يا پسران شوهرانشان يا برادرانشان يا پسران برادرانشان يا پسران خواهرانشان يا زنان [همكيش] خود يا كنيزانشان يا خدمتكاران مرد كه [از زن] بى‏نيازند يا كودكانى كه بر عورتهاى زنان وقوف حاصل نكرده‏اند آشكار نكنند و پاهاى خود را [به گونه‏اى به زمين] نكوبند تا آنچه از زينتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد اى مؤمنان همگى [از مرد و زن] به درگاه خدا توبه كنيد اميد كه رستگار شويد (۳۱)

مرضیه

Member
دوستان متاسفم که باید بگم بحثتون مفید نیست و نتیجه ای در بر نخواهد داشت غیر از اینکه ...
این راه که میروید به ترکستان که هیچ میترسم به قبرس! ختم بشه!!!
از شوخی گذشته باید تذکر بدم که به این تاپیک نه یک مورد که چند مورد اعتراض داشتیم، پس ناچارم بگم که در صورت ادامه ی بحث به این صورت موضوع قفل میشه.

Shabdeez

Member
پاسخ : لباس مناسب سواری بانوان

مرضیه گفت:
دوستان متاسفم که باید بگم بحثتون مفید نیست و نتیجه ای در بر نخواهد داشت غیر از اینکه ...
این راه که میروید به ترکستان که هیچ میترسم به قبرس! ختم بشه!!!
از شوخی گذشته باید تذکر بدم که به این تاپیک نه یک مورد که چند مورد اعتراض داشتیم، پس ناچارم بگم که در صورت ادامه ی بحث به این صورت موضوع قفل میشه.
اونایی که اعتقاد دارن که در انجمن اسب ایران ازادی بیان هست به حرف ها و تهدیدهای خانم مرضیه توجه کنن

متاسفانه ما حتی در این انجمن خودمونی هم نمیتونیم حرفامونو بزنیم و اظهار عقیده کنیم
همه شاهد هستین که تو این بحث توهینی به کسی نشده و فقط نظرات شخصی افراد بوده هر کس هم اعتراض داره بیاد رودررو بگه.

از امیر حسین خان خواهش دارم که شخصا پاسخ بدن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Shabdeez گفت:
اونایی که اعتقاد دارن که در انجمن اسب ایران ازادی بیان هست به حرف ها و تهدیدهای خانم مرضیه توجه کنن

متاسفانه ما حتی در این انجمن خودمونی هم نمیتونیم حرفامونو بزنیم و اظهار عقیده کنیم
همه شاهد هستین که تو این بحث توهینی به کسی نشده و فقط نظرات شخصی افراد بوده هر کس هم اعتراض داره بیاد رودررو بگه.

از امیر حسین خان خواهش دارم که شخصا پاسخ بدن.
ببینید میتوانیم از همه دوستان بپرسیم آزادی بیان هست یا نه http://horse.ir/forum/index.php/topic,5197.msg25473.html#msg25473

گاهی اوقات مزه پرانی میشه و موضوع را از جهت اصلی خارج میکنه, هر کسی میتواند نظر شخصی بدهد
ولی تا جایی که حقوق و احترام جمع زیر سوال نرود.

در تاپیک قزوین, یا شیراز
دیدیم که براحتی بحث به دعوا کشید, علت؟
هر کسی هر چیزی دلش میخواست گفت, غلط و درست
ما حتی معنی آزادی بیان را هم هنوز نمیدانیم!

OJANG

Member
اینجا همه نظر میدن ولی مشکل از اینجا پیش میاد که نظر ها بخواد تحمیل بشه!
هر کسی اعتقاد و خواسته خودشو داره و براش محترمه و اینجا انجمن دشمنی که نیست! بنده نظر میدم و استدلال میارم حالا درسته یا غلط بماند و لی اگر از دوستان نظری مخالف نظر من داشت اجازه تحمیل نظر خودم رو ندارم.کدورت از همین جا شروع میشه!
اونی که بخواد با تاپ وشلوارک سواری کنه میکنه اونیم بخواد با چادر ملی سوار شه میشه!
پس جمع رو صمیمی کنیم غرور رو کنار بذاریم تا اجازه یادگیری و تفکر به خودمون بدیم.
با لج بازی هیچ کس به تفکر و اندیشه سازنده نخواهد رسید.

سنا

Active member
بابا اصلا موضوع مهمی نیست که اینقدر بحث میکنین
هر جوریه ما خانوما باید همین طوری سواری کنیم
کاریشم نمیشه کرد و این بحث ها که بی نتیجه هست فقط دوستی و صمیمیت بچه های انجمن رو زیر سوال میبره
همین
??? ::) :-[ :-[ :-[ :-[

سنا گفت:
بابا اصلا موضوع مهمی نیست که اینقدر بحث میکنین
هر جوریه ما خانوما باید همین طوری سواری کنیم
کاریشم نمیشه کرد و این بحث ها که بی نتیجه هست فقط دوستی و صمیمیت بچه های انجمن رو زیر سوال میبره
همین
??? ::) :-[ :-[ :-[ :-[
عزیزم خب از اول همینو می گفتی تا اینقدر بحث پیش نیاد!! :D ;)

سنا

Active member
اون روز رفتم سواری خفه شدم از گرما
مقنعه و کت و چکمه :eek: ??? :eek:
بیچاره ما خانوما :(

kamyab

Member
* SANA * گفت:
اون روز رفتم سواری خفه شدم از گرما
مقنعه و کت و چکمه :eek: ??? :eek:
بیچاره ما خانوما :(
کاریش نمیشه کرد،این حجاب توسط اکثریت قبول شده و میشه گفت در جامعه ما نوعی مصعونیت هست،اینو جدی گفتم

sohrab

Active member
kamyab گفت:
کاریش نمیشه کرد،این حجاب توسط اکثریت قبول شده و میشه گفت در جامعه ما نوعی مصعونیت هست،اینو جدی گفتم

الحمدلله که اکثریت بانوان ما با مصعونیت! کامل سوارکاری میکنند

FAEZEH

Member
در کل زنا تو کشورما بدبخت که هستن ولی بازم می تونیم خدا رو شکر کنیم که لباسی مثل لباس شنا فوتبال بامون طراحینکردن واجازه رقابت در کنار آقایون رو بهمون دادن.
بازم به نظر من بدتر از روسری که کیفیت رو پایین می یاره اون کت بلند هست که دست و پای آدم رو می گیره

اون دختري كه توعكسها هست ميخاد شنا كنه!!!!!!
اصلا ميتنه سرعت بگيره؟...
حالابازم جاي شكرش باقي هست كه سواركاري اينطوري نيست...

A

am.mir

Guest
خانم ها تو کشور ما بدبخت نیستن !
چرا بقیه به این حرف اعتراضی نمی کنن...واقعا تمام خانم های انجمن احساس می کنن بد بختن؟؟؟؟
اگه شما این حرف رو بخاطر حجاب میزنید باید بگم شما معنای بدبختی رو نمی دونید
شما دارید به ملیونها زن ایرانی که در کشورشون احساس رضایت و خوشبختی دارن توهین می کنید

A

am.mir

Guest
ضمنا اگه قراره یه روسری کیفیت کارمون رو پایین بیاره همون بهتر که سراغ هیچ کاری نریم

A

am.mir

Guest
پاسخ : لباس مناسب سواری بانوان

چرا ادامه پیدا نکنه؟؟؟ و اگه ادامه پیدا کنه چی میشه؟؟؟؟

سنا

Active member
دوست عزيز اين بحث نتيجه اي در بر نخواهد داشت
لطف كنيد به جاي پرداختن به اين بحث هاي حاشيه اي در ساير تاپيك ها و انجمن ها بحث اسبي بفرماييد.
اين تاپيك بحث هاي زيادي داشته كه اگه كامل مطالعه فرموده باشين ميفهمين به هيچ نتيجه اي نميرسه
با اين مساله هم خانوما بايد كنار بيان

بالا