قيقاج

Dr_Ghaffari

Active member
saber گفت:
دکتر جان ماشاالله خوب واردی
یه سوال تا حالا چند بار از اسب افتادی و بیشترین جراحاتی که دیدی چی بوده؟؟؟؟

یه چیز دیگم برای اینگه فیلمهات کیفیتشون بهتر باشه و کامل بتونی تو سایت بزاریشون و ما کیفشو ببریم اونارو از طریق سایت آپلودشون کن
اگر در جشنواره برنامه اجرا شد که فیلمش را روی سایت خواهند گذاشت ! فعلا با گوشی همراه فیلم برداری شده است و توسط کارگر آبیاری مزرعه آقای نادر مرادی که دستشان درد نکند .
تا حالا خیلی از اسب افتاده ام . 3 بار بیهوش شده ام یک بار کلاهم شکسته یک بار هم کمرم ضربه شدیدی خورد که 2 هفته بستری شدم و جای زخمش را 11 سال است که بر کمر دارم !
در حال حاضر به خاطر تصادفی که حدود دو سال پیش داشتم و 37 تا پیچ و مهره ای که در بدن دارم خیلی مراعات می کنم ! به تدریج فیلمهای دیگری نیز ارسال خواهم کرد .

مارال خان کار بسیار آسانی است برداشتن وسیله از زمین بیشتر قلق دارد یا بهتر بگویم فوت کوزه گری ! البته اگر از زمین خوردن و ... نگران باشید شاید کار غیر ممکن به نظر برسد .

پاسخ : قيقاج

اوه اوه اوه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
چقدر ترسوندیم دکتر
خواستم برم از این شیرین کاری ها بکنم ترسوندیم دیگه نمیکنم
پس  دیگه باید بهتون بگیم آقای دکتر آهنی با این همه پیچو مهره تو بدنتون

Dr_Ghaffari گفت:
مارال خان کار بسیار آسانی است برداشتن وسیله از زمین بیشتر قلق دارد یا بهتر بگویم فوت کوزه گری ! البته اگر از زمین خوردن و ... نگران باشید شاید کار غیر ممکن به نظر برسد .
من كه امتحان كردم همين كه روي اسب خم مي شدم چون وزنم مي رفت يك طرف اسب ميپيچيد به همون طرف! بعدشم اگه خيلي خم شيم ديگه نميشه با پا به اسب آويزون باشيم!
فكر مي كنم اين كار هم نياز به مهارت دارد. البته ناگفته نماند كه استاد ما خانعلي خان در اين رشته مهارت زيادي را دارا مي باشند...!

Dr_Ghaffari

Active member
saber گفت:
چقدر ترسوندیم دکتر
پس دیگه باید بهتون بگیم آقای دکتر آهنی با این همه پیچو مهره تو بدنتون
پیچ و مهره ها برای تصادف رانندگی است نه زمین خوردن از اسب نگران نباشید بروید و امتحان کنید ...

Dr_Ghaffari

Active member
یکی دیگر از حرکات نمایش قیقاج پیاده و سوار شدن بر اسب می باشد در حرکت چهار نعل . که دو حالت مختلف دارد . در یک روش پای سوارکار از روی گردن اسب پایین می آید و مجددا سوار می شود . و در حالت دیگر پای سوار از روی سرین اسب پایین می آید و مجددا سوار می شود . در این حرکت نیاز نیست پای سوار حتما به زمین برسد . بلکه آن قدر که پیاده شدن و سوار شدن را به نمایش بگذارد کفایت می کند !

پیوست ها

• 006.3GP
    158.7 کیلوبایت · بازدیدها: 11

DADAR

Member
دکتر جان دیدن این کلیپهای شما هم که احتیاج به تمرینات پیشرفتیه تمرکزی داره :eek: :eek: :eek:

من که تا پلک میزنم تموم شده باید برفک تماشا کنیم :-[

نمیشه از کارگردان بخواهید کمی زمانش رو بیشتر کنن ;D

Dr_Ghaffari

Active member
DADAR گفت:
دکتر جان دیدن این کلیپهای شما هم که احتیاج به تمرینات پیشرفتیه تمرکزی داره :eek: :eek: :eek:

از اون لحاظ گفتی از این لحاظ هم بشنو ! : در واقع شما تا پلک بزنید حرکت تمام شده است !

DADAR

Member
نه آقا با ستاره های سینما نمیشه معامله کرد باید بریم سراغ تهیه کنند 8)

مرضیه

Member
DADAR گفت:

دقیقا! من هر کدوم از فیلم ها رو 15_20 بار تماشا کردم ،تا حرکات رو تشخیص بدم!!!

Dr_Ghaffari گفت:
saber گفت:
چقدر ترسوندیم دکتر
پس دیگه باید بهتون بگیم آقای دکتر آهنی با این همه پیچو مهره تو بدنتون
پیچ و مهره ها برای تصادف رانندگی است نه زمین خوردن از اسب نگران نباشید بروید و امتحان کنید ...
دکتر اگه بلایی سرم بیاد به خانوادم میگم که تقصیر تو بوده ;D

بالا