قهرمان استان فارس سال 88 کیست؟

بنظر شما احتمال قهرمانی استان چه کسی در سال88 بیشتر است؟

• ناهید بانی

رای: 0 0.0%
  • سجاد خانی

• مهدی مسجدی

• عبدالعلی مسجدی

• مجموع رای دهندگان
    9

M.H.B

Member
من هم به ایشون تبریک میگم:biggrin:
هم برای قهرمانی و هم برای خرید اسبشون و واقعا در این 1 هفته خوب با گلپا ست شدند
امیدوارم در تمامی مسابقات موفق باشند.:rolleyessmileyanim:

علی واحدی

Active member
تقلب در نظر سنجی

آقا سهراب زمان نظر سنجی مهم نیست مهم اینه که من به عنوان شاگرد آقای صناعی زاده حق دارم که به کار ایشون ایمان داشته باشم، اینطور نیست؟
اگر من به مربی خودم ایمان نداشته باشم پس من زیر سوال می رم .
اگر اشتباه می کنم لطفا اشتباه من را تصحیح کنید
این نکته برای تمام شاگرد ها به نظر من صادق هست ،نیست ؟

خوب کاری کردی پریسا جان. من هم یک رای به مربی شما میدم و براش آرزوی موفقیت میکنم.:smilingsmiley:

جا داره از همه ي دوستان و بچه هاي سواركار تشكر كنم.كار همه خيلي خوب بود.خيلي ها به دليل اماده نبودن و بيمار بودن اسبشون نتونستن اون چيزايي رو كه ازشون انتظار ميرفت براورده كنن.
ميلاد صناعي زاده بعد از پشت سر گذاشتن اون همه سختي و ظلم و مشكلات تونست با يه سواري عالي و حرفه اي قهرمان شه و واقعا شايستش بود اين قهرمانيش.
من كه بخ نوبه خودم دوباره تبريك ميگم و به مربيم افتخار ميكنم.

از آنجاییکه بترتیب پریسای عزیز، سنای عزیز و سهراب عزیز و خودم در نظر سنجی تقلب نموده و بعد از مسابقه رای خود را اعلام کردند با اجازه مدیران سایت یک مجازات برایشان در نظر میگیریم و آنهم یک جلسه سواری با فایر در مانژه البته نه در غالب یک کلاس بلکه بصورت آزاد :smilingsmiley::laughingsmiley::smilingsmiley:

پریسای عزیز همیشه شاگرد باید به مربی خودش ایمان و اعتقاد داشته باشد(البته در صورتیکه انتخاب درستی کرده باشد) در غیر اینصورت پیشرفتی نخواهد داشت و میلاد برای شاگردانش الحق چیزی کم نگذاشته است. شاگردان من هم همیشه بمن اعتقاد داشته اند و دارند که لطف ایشان را میرساند و من سپاسگذار ایشان میباشم(مثل میلاد که از مربی سابقش و کلا از همه پیشی گرفت که اگر چنین نمیشد کار و هدف من زیر سوال میرفت)

سنا جان شما هم مثل همیشه با دید بسیار بازی شاهد مسابقه بودی و اصلا فکرش را نمیکردم که به این درستی تشخیص دهی که بسیاری از اسبان آماده نبودند مثل پاداش که بعد از 8 ماه خوابیدن با 15 روز کار به مسابقه 120 آمد که اشتباه از من بود که اصلا ثبت نام نمودم و به این دختر گلم فشار بیش از اندازه آوردم و خدا را شکر که 3 مانع بیشتر نپرید چون اگر پریده بود بقول تمام بچه های صاحب نظر در شیراز صدمات جبران ناپذیری میدید. واز دید باز شما کمال تشکر را مینمایم و این میرساند که ما تماشاچی و سوارکار فهیم و عالم هم داریم که باعث بسی خوشحالیست.
با تشکر از تمام شما عزیزان و سروران عزیز :smilingsmiley:

علی واحدی

Active member
اسپریت خواهر عزیز از اینکه نتوانستم مقام قهرمانی را بگیرم و شما را که لطف نموده و به بنده رای داده بودید را برنده اعلام کنم شرمنده ام ولی خواهر خوبم از اول سال 89 مسابقه بسیار است و نظر سنجی هم بسیار. جبران خواهم نمود. مطمئن باشید:smilingsmiley:

SPIRIT

New member
اسپریت خواهر عزیز از اینکه نتوانستم مقام قهرمانی را بگیرم و شما را که لطف نموده و به بنده رای داده بودید را برنده اعلام کنم شرمنده ام ولی خواهر خوبم از اول سال 89 مسابقه بسیار است و نظر سنجی هم بسیار. جبران خواهم نمود. مطمئن باشید:smilingsmiley:

جناب آقای واحدی نیا این چه حرفیست که میزنید. در تاپیک مربیان یکی از اعضای محترم شما را معرفی نموده اند و قرمان شده یا نشدن شما چیزی از ارزش کارتان کم نمیکند. شاید بعضی از اعضای قدیمی سال 83 و 84 را یادشان باشد که شما در سال 84 سوارکار برتر استان فارس شناخته شدید و از 12 مسابقه انجام شده در رده های 110 و 120 در 11 مسابقه مقام اول و در یک مسابقه آنهم با حق خوری مقام دوم را برداشتید آنموقع در باشگاه علوم پزشکی تدریس میکردید و سال 83 قهرمان استان فارس شدید آنهم با چه رقبای سختی مثل آقای ذنوبی و مقصودی و نوروزی. اینها چیزهایی نیستند که از یاد کسی برود.من همیشه برای شما آرزوی موفقیت دارم ولی اگر جسارت نباشد کمی انگیزه خودتان را از دست دادهاید و مثل سابق با پاداش و فایر (دختر و پسرتان)کار نمیکنیدو واقعا حیف است پاداش اسبی بود که در تهران رقیب اسبهای بسیار خوب بود و هست. شما را بخدا دوباره به آن روزگار فکرکنیدودوستارانتان را شاد کنید.شمابنظرمن دراستان فارس بهترین هستید.پس بهترین بمانید:smilingsmiley:

Tanha chizi ke mitooonam begam ine ke kheili khoshalam ke dobare dare sathe mosabeghat bala miad... H
Albate ba vojoode gheibate shadidam az savari va asb ha o.... A
yeseri celassaye paresh o dresaj dare az tabestoone 2010 too alman be modate 63 sal harsal 2 mah bargozar mishe... Q
man ba 3 nafar az savar kara vase hamrah shodan baham too in celassa ghol gereftam...(ali vahedi,masood sanai va morteza mohamadi) t
kasi az savar karaye shirazi hast ke mayel bashe biad olin celassaro? A
plz sari beman khabar bedid ke ta por nashode vase tabestoone emsal ya sale badesh eghdam konam.... R

Tashih mikonam... Be modate 3 sal... R
Tanha chizi ke mitooonam begam ine ke kheili khoshalam ke dobare dare sathe mosabeghat bala miad... H
Albate ba vojoode gheibate shadidam az savari va asb ha o.... A
yeseri celassaye paresh o dresaj dare az tabestoone 2010 too alman be modate 63 sal harsal 2 mah bargozar mishe... Q
man ba 3 nafar az savar kara vase hamrah shodan baham too in celassa ghol gereftam...(ali vahedi,masood sanai va morteza mohamadi) t
kasi az savar karaye shirazi hast ke mayel bashe biad olin celassaro? A
plz sari beman khabar bedid ke ta por nashode vase tabestoone emsal ya sale badesh eghdam konam.... R

علی واحدی

Active member
جناب آقای واحدی نیا این چه حرفیست که میزنید. در تاپیک مربیان یکی از اعضای محترم شما را معرفی نموده اند و قرمان شده یا نشدن شما چیزی از ارزش کارتان کم نمیکند. شاید بعضی از اعضای قدیمی سال 83 و 84 را یادشان باشد که شما در سال 84 سوارکار برتر استان فارس شناخته شدید و از 12 مسابقه انجام شده در رده های 110 و 120 در 11 مسابقه مقام اول و در یک مسابقه آنهم با حق خوری مقام دوم را برداشتید آنموقع در باشگاه علوم پزشکی تدریس میکردید و سال 83 قهرمان استان فارس شدید آنهم با چه رقبای سختی مثل آقای ذنوبی و مقصودی و نوروزی. اینها چیزهایی نیستند که از یاد کسی برود.من همیشه برای شما آرزوی موفقیت دارم ولی اگر جسارت نباشد کمی انگیزه خودتان را از دست دادهاید و مثل سابق با پاداش و فایر (دختر و پسرتان)کار نمیکنیدو واقعا حیف است پاداش اسبی بود که در تهران رقیب اسبهای بسیار خوب بود و هست. شما را بخدا دوباره به آن روزگار فکرکنیدودوستارانتان را شاد کنید.شمابنظرمن دراستان فارس بهترین هستید.پس بهترین بمانید:smilingsmiley:

man az shoma nahayate tashakor ra minamayam va hatman nasihathaye doostaneye shoma ra arj nahade va tamame talasham ra mikonam:smilingsmiley:

sohrab

Active member
از آنجاییکه بترتیب پریسای عزیز، سنای عزیز و سهراب عزیز و خودم در نظر سنجی تقلب نموده و بعد از مسابقه رای خود را اعلام کردند با اجازه مدیران سایت یک مجازات برایشان در نظر میگیریم و آنهم یک جلسه سواری با فایر در مانژه البته نه در غالب یک کلاس بلکه بصورت آزاد :smilingsmiley::laughingsmiley::smilingsmiley:

تا باشه ازین مجازاتا:dodgy: کی بیایم برادر؟

سنا

Active member
سنا جان شما هم مثل همیشه با دید بسیار بازی شاهد مسابقه بودی و اصلا فکرش را نمیکردم که به این درستی تشخیص دهی که بسیاری از اسبان آماده نبودند مثل پاداش که بعد از 8 ماه خوابیدن با 15 روز کار به مسابقه 120 آمد که اشتباه از من بود که اصلا ثبت نام نمودم و به این دختر گلم فشار بیش از اندازه آوردم و خدا را شکر که 3 مانع بیشتر نپرید چون اگر پریده بود بقول تمام بچه های صاحب نظر در شیراز صدمات جبران ناپذیری میدید. واز دید باز شما کمال تشکر را مینمایم و این میرساند که ما تماشاچی و سوارکار فهیم و عالم هم داریم که باعث بسی خوشحالیست.
با تشکر از تمام شما عزیزان و سروران عزیز :smilingsmiley:
شما لطف داريد جناب واحدي نيا.واقعيتي بود كه بايد عرض ميكردم :happysmiley:
راستش اين مجازاتي كه واسمون در نظر گرفتيد خيلي عاليه ها فقط من ميتونم مجازاتم رو نگه دارم واسه تابستون؟:blushsmiley: آخه تا اون موقع اجازه ي سواري ندارم از طرف پزشكم :blinksmiley::smile:

علی واحدی

Active member
شما لطف داريد جناب واحدي نيا.واقعيتي بود كه بايد عرض ميكردم :happysmiley:
راستش اين مجازاتي كه واسمون در نظر گرفتيد خيلي عاليه ها فقط من ميتونم مجازاتم رو نگه دارم واسه تابستون؟:blushsmiley: آخه تا اون موقع اجازه ي سواري ندارم از طرف پزشكم :blinksmiley::smile:

تا هر وقت دلت میخواد نگهشدار سنا جان :smilingsmiley:

sohrab

Active member
لطف داری برادر جان. ما هم همون تابستون میایم خدمت جناب فایر:winksmiley02:

بالا