قهرمان استان فارس سال 88 کیست؟

بنظر شما احتمال قهرمانی استان چه کسی در سال88 بیشتر است؟

• ناهید بانی

رای: 0 0.0%
  • سجاد خانی

• مهدی مسجدی

• عبدالعلی مسجدی

• مجموع رای دهندگان
    9

علی واحدی

Active member
بنظر شما دوستان عزیز احتمال قهرمانی کدامیک از سوارکاران زیر امسال بیشتر است؟

1- صدف زارع
2- ناهید بانی
3- سجاد خانی
4- مهدی مسجدی
5- عبدالعلی مسجدی
6- مرتضی محمدی
7- وحدت کاظم
8- میلاد صناعی زاده
9- داریوش محمدی
10- رضا واحدی نیا

در ضمن به کسانیکه جواب درست را بدهند به قید قرعه جایزه نفیسی اهدا خواهد شد.

SPIRIT

New member
بنظر من اگر آقای واحدی با پاداش در مسابقه شرکت کنند حتما اول میشوند. حالا جایزه چیه؟
کسی خبر داره؟

علی واحدی

Active member
متاسفانه هیچکدام از کسانیکه در نظر سنجی شرکت کردند پاسخ صحیح یا احتمال صحیح را ندادند و آقای میلاد صناعی زاده با یک سواری قابل قبول و با فکر توانستند مقام قهرمانی را با اسب گلپا به خود اختصاص دهند.

1- میلاد صناعی زاده با اسب گلپا
2- سجاد خانی با اسب ماکو
3- علی فولاد فر با اسب لیدی

با تشکر از تمام عزیزان.

فربود

Active member
متاسفانه هیچکدام از کسانیکه در نظر سنجی شرکت کردند پاسخ صحیح یا احتمال صحیح را ندادند و آقای میلاد صناعی زاده با یک سواری قابل قبول و با فکر توانستند مقام قهرمانی را با اسب گلپا به خود اختصاص دهند.

1- میلاد صناعی زاده با اسب گلپا
2- سجاد خانی با اسب ماکو
3- علی فولاد فر با اسب لیدی

با تشکر از تمام عزیزان.
علی اقا من میخواستم بگم ولی انگار دیر شد :sadsmiley: .اگه الان بگم قبول نیست ؟؟ (میلاد صناعی زاده ) :coolsmiley02:
خوب درست گفتم جایزه من چی میشه ؟ :tonguesmiley:

sahar.d

New member
سلام بچه ها
طبق گفته آقای واحدی میلاد صناعی زاده قهرمان استان فارس شد:biggrin:
من به مربیم افتخار می کنم و خیلی خیلی خوشحالم که این افتخار رو دارم که شاگردشم
همه می دونیم که تو این مدت آقای صناعی زاده مشکلات زیادی داشت و خیلی ها (آقای ابیوردی :smile:) سعی کردن مانع پیشرفت اون بشن اما اون نشون داد که سوارکاری تو خونشه و حتی اگه 5 ماه هم سواری نکنه بازم قهرمانه
من بازم به ایشون تبریک می گم:biggrin:

علی واحدی

Active member
سلام بچه ها
طبق گفته آقای واحدی میلاد صناعی زاده قهرمان استان فارس شد:biggrin:
من به مربیم افتخار می کنم و خیلی خیلی خوشحالم که این افتخار رو دارم که شاگردشم
همه می دونیم که تو این مدت آقای صناعی زاده مشکلات زیادی داشت و خیلی ها (آقای ابیوردی :smile:) سعی کردن مانع پیشرفت اون بشن اما اون نشون داد که سوارکاری تو خونشه و حتی اگه 5 ماه هم سواری نکنه بازم قهرمانه
من بازم به ایشون تبریک می گم:biggrin:

من به میلاد عزیز که در اوج ناراحتی اعصاب با خونسردی کامل و تسلت بر خود توانست عنوان قهرمانی را کسب کند تبریک گفته و پیشرفت روزافزون ایشان را از خداوند متعال خواستارم.
الحق که حق او بود که بعد از پشت سر گذاشتن روزهای سخت با اسبیکه تنها 4 جلسه با او تمرین کرده بود قهرمان شود.

علی واحدی

Active member
علی اقا من میخواستم بگم ولی انگار دیر شد :sadsmiley: .اگه الان بگم قبول نیست ؟؟ (میلاد صناعی زاده ) :coolsmiley02:
خوب درست گفتم جایزه من چی میشه ؟ :tonguesmiley:

جایزه چه قابلی داره. تمام اسبهای کره زمین مال شما :smilingsmiley::laughingsmiley::smilingsmiley:

parisa

Member
من هم به نوبه خودم به آقای صناعی زاده تبریک می گم ب
من هم مثل سحر عزیز باید بگم که باعث افتخارم هست که مربی مثل آقای صناعی زاده دارم
البته باید اضافه کنم که همه دوستان سعی خودشون را کردند و همه دوستان زیبا سواری کردن درکل باید به تمام شرکت کننده ها خسته نباشید گفت

sohrab

Active member

اینجور که تو نتایج معلومه پریسا درست پیش بینی کرده. البته اگر بعد از اعلام نتیجه رای نداده باشه:winksmiley02:

parisa

Member
آقا سهراب زمان نظر سنجی مهم نیست مهم اینه که من به عنوان شاگرد آقای صناعی زاده حق دارم که به کار ایشون ایمان داشته باشم، اینطور نیست؟
اگر من به مربی خودم ایمان نداشته باشم پس من زیر سوال می رم .
اگر اشتباه می کنم لطفا اشتباه من را تصحیح کنید
این نکته برای تمام شاگرد ها به نظر من صادق هست ،نیست ؟

sohrab

Active member
آقا سهراب زمان نظر سنجی مهم نیست مهم اینه که من به عنوان شاگرد آقای صناعی زاده حق دارم که به کار ایشون ایمان داشته باشم، اینطور نیست؟
اگر من به مربی خودم ایمان نداشته باشم پس من زیر سوال می رم .
اگر اشتباه می کنم لطفا اشتباه من را تصحیح کنید
این نکته برای تمام شاگرد ها به نظر من صادق هست ،نیست ؟

خوب کاری کردی پریسا جان. من هم یک رای به مربی شما میدم و براش آرزوی موفقیت میکنم.:smilingsmiley:

سنا

Active member
جا داره از همه ي دوستان و بچه هاي سواركار تشكر كنم.كار همه خيلي خوب بود.خيلي ها به دليل اماده نبودن و بيمار بودن اسبشون نتونستن اون چيزايي رو كه ازشون انتظار ميرفت براورده كنن.
ميلاد صناعي زاده بعد از پشت سر گذاشتن اون همه سختي و ظلم و مشكلات تونست با يه سواري عالي و حرفه اي قهرمان شه و واقعا شايستش بود اين قهرمانيش.
من كه بخ نوبه خودم دوباره تبريك ميگم و به مربيم افتخار ميكنم.

بالا