علت وجودی انجمن چیست؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حالا بر میگرده به خود جناب قاسمی که واقعا" هدف از ایجاد انجمن فقط و فقط احداث مرکز سیلمی بوده یا خیر
مطمئنا فقط این نیست.
اول از هر چیزی فرهنگ صحبت و تعامل بوده. که احساس میکنم تو حدود زیادی بدست امده.
و بنظر من اسب که ماده اولیه این ورزشه یا سرگرمی یا عشق هست. توجه بهش باید باشه که چی سوار بشیم. روی چی وقت بگذاریم. عاشق چی بشیم.
تا وقتی ندیده باشم بهترینهارو ندونیم اسب بهتر چیه و کارایی بهتر رو نمیتونیم تو ورزش هم موفق باشیم.
و برای همین سمت و سو رو بردم به طرف اسبهای ایران. چون تو همه رشته ها چه پرش و کورس و... همین الان اسبهای ایران در همین سطح پاسخگو هستند.

اما من توي كلوپ سواركاري فدراسيون آمريكا عضو شدم. اول كه خوش آمد و بعد پشت هم e-mail كه عكس از اسبم خواست و پرسيده شد كه تو كدوم رشتم و مطالب مختلف و... و اين e-mail ها هنوز ادامه داره./
تمام همیچین سایتهایی رو من عضوم.
انها به شما مطلب آموزشی نمیدن. فقط خبر و تبلیغات. یا اگر اموزش باشه در سطح پائین.
چون انجا علم و اموزش هزینه داری و هیچ سرویس مفت داده نمیشه. اگر از شما ایمیل خواسته و پرسیده تو چه رشته ای علتش اینه که بدونه تو چه زمینه ای به شما خبر بفرسته و تبلیغات.
ولی اینجا چون همه چیزمفت ارائه میشه. اعضا احساس میکنند که کم کاری شده !

دقيقا/بي انصافي خيلي كار بديه و من قصد چنين كاري رو ندارم/شخص من كه نه هنوز اسبي از اونا خريدم نه حتي مربي من پولي دريافت ميكنه.../انجمن اسب واقعا معروف ترين سايت اسبي ايرانه/ اما من توي كلوپ سواركاري فدراسيون آمريكا عضو شدم. اول كه خوش آمد و بعد پشت هم e-mail كه عكس از اسبم خواست و پرسيده شد كه تو كدوم رشتم و مطالب مختلف و... و اين e-mail ها هنوز ادامه داره./
من صحبتم فقط اينه كه بيشتر بحث ها و پاسخ ها در رابطه با توليد و اسب ايراني و اينهاست كه ممكنه زياد واسه من نوعي كه تازه واردم جالب نباشه/

اینجا نباید مقایسه ای فکر کنی‌، در وحله اول این مشخص که اونا بیشتر از ما کار کردن و ما پایین تریم فعلا از این نظر،مهم اینه که همه به سهم خودشون دارن زحمت میکشن،هرکسی وظیفه داره تا یه مجموعه به هدفش برسه،از حرفه ای ها و با تجربه ها گرفته تا تازه واردها،همه یه روز تازه وارد بودن نباید انتظار داشته باشی‌ چون تازه واردی همه چیز در اختیارت به راحتی‌ قرار بگیره، به قول بهنام باید کار انجام داد، کار کار کار،
باید کار انجام بشه نه کار کار گفته بشه
در مورد اون سایتهای خارجی‌ و سرویس هایی که گفتی‌ هم امیرحسین توضیح داد

mahsa

Member
مطمئنا فقط این نیست.
و بنظر من اسب که ماده اولیه این ورزشه یا سرگرمی یا عشق هست. توجه بهش باید باشه که چی سوار بشیم. روی چی وقت بگذاریم. عاشق چی بشیم.
تا وقتی ندیده باشم بهترینهارو ندونیم اسب بهتر چیه و کارایی بهتر رو نمیتونیم تو ورزش هم موفق باشیم.
و برای همین سمت و سو رو بردم به طرف اسبهای ایران. چون تو همه رشته ها چه پرش و کورس و... همین الان اسبهای ایران در همین سطح پاسخگو هستند.

فکر نمیکنم مشکلی تو این زمینه وجود داشته باشه علاقه به اسب ایرانی و حمایت ازش چیزی هست که خیلی از ماها میخوایم ولی یک چیزی این وسط وجود داره که باعث دلسرد شدن بچه ها شده این طبق چیزی میگم که دیدم
شاید بهتر باشه حمایت و رفع مشکلات سواری در کنار هم باشن

سنا

Active member
انجمن اسب ايران واسه من خيلي مفيد بوده خيلي زياد. من قبل از عضو شدن تو اين انجمن فقط فقط سواري ميكردم حتي حرفه اي هم نبود و فقط ميتونستم اسب رو از خر و قاطر تشخيص بدم(البته بعضي موقع ها):tonguesmiley:
وقتي عضو شدم و ديدم كه بار علمي انجمن خيلي زياده و علاقم بيشتر ميشد هم به اسب هم به اومدن به انجمن
تا اينكه ديدم ميتونم بحث كنم سوالامو بپرسم و اينكه هر دفعه كه به سايت سر ميزدم اطلاعاتم بيشتر و بيشتر ميشد همين باعث شد تا هم اطلاعات اسبيم بالا بره هم اينكه واسه مطالبي كه نميدونم مجبور به تحقيق بشم
به نظرم اكثر كسايي كه عضو ميشن تشنه ي دونستن هستن اما يه عده ديگه هستن كه مجاني اسباشونو تبليغ ميكنن و به همه ميشناسونن و بدون هزينه پيشرفت ميكنن(از لحاظ معرفي اسب و سيلمي و ...) فكر نميكنم هيچ جاي ديگه اي باشه كه مجاني هر كاري دوست داري بكني و بعدشم ول كني و بري
مطالب و مباحث انجمن خيلي جذاب و علمي و آموزندست و من خودمو به انجمن كاملا مديون ميدونم و هيچ انجمن ديگه اي اينجوري نديدم نه تو فارسي ها نه تو غير فارسي ها

مطمئنا فقط این نیست.

تمام همیچین سایتهایی رو من عضوم.
انها به شما مطلب آموزشی نمیدن. فقط خبر و تبلیغات. یا اگر اموزش باشه در سطح پائین.
چون انجا علم و اموزش هزینه داری و هیچ سرویس مفت داده نمیشه. اگر از شما ایمیل خواسته و پرسیده تو چه رشته ای علتش اینه که بدونه تو چه زمینه ای به شما خبر بفرسته و تبلیغات.
ولی اینجا چون همه چیزمفت ارائه میشه. اعضا احساس میکنند که کم کاری شده !

ممنون از توجهتون آقاي اميرحسين.اولا هيچ كسي از كسي اينجا پول نخواسته كه كسي... در واقع منتي نيست.اگه لازمه مطمعنا" همه واسه پيشرفتشون هزينه مي‌كنن.در ضمن كسي همه‌ي امكانات رو نخواسته فك كنم.اگه در قبال كمك كردن به تازه واردا كار هم از دست ما بر بياد چرا كه نه؟اما چه كاري بر مي‌ياد از ما جز سوال!

بالا