طوطی1یابن طوطی(طوطی*گلی) 81

نام .طوطی1یا بن طوطی
پدر .طوطی
مادر.گلی(رخش*کوه نور)
متولد.1381
رنگ .کرنگ
تولید .حاجی بابایی
مالک.حاجی بابایی
محل نگهداری.اصفهان جاده دولت اباد

مادیان هم دارم یه سرش کرده و یه سرش دره شوره میخوام با کرد کشش بدم ببینم کره چی میده؟شاید بهتر با کرد جواب داد اسمش نگین هست تو سایت هم گذاشتم میتونی ببینی!یکی از کره هاش هم معرفی کردم به نام آهو!

اگه راهنمایی کنی خیلی ممنون میشم علیرضاجان

اقا مهدی نگین تو قسمت کرد ها پید ا نکردم ادرس دقیق بده .چابک هم تو همین قسمت عکسش هست امیر حسین معرفی کرده .امروز یه کرد دیدم عجیب پیش اقای کوچکیان 6دنگ ابرش 7ساله ولی نه نشون کسی میدند نه کشش دارند بنام شهاب کره شبدیز (مادرش ازون کردایه بینظیره الان امانت پیش حاج اصغر ترابیه)سواریش ....اس..

اقا مهدی اذرخش منو تو کرد درشور ببین نظر بده.نگین دیدم خیرشو ببینی مال خوبیه .چون گردن خوبی داره توصیه من با (بن طوطی.سهیل فلاورجان.انسیاتوره) اگه میخوای با رنگ سیاه کشش کنی کره قیماق و کره خانه خراب هست.بن طوطی با3 متونم ردیفش کنم مشکیا را بیا ببین باهام دوستند هر دوتاشون گز هستند اینا کمتر هم میشه.اذرخش اگه دوست داری ما در خدمتیم.

دم گیری شون چطوریه!سهیل انشاالله بعدا!مثلا چقدر کم میشه خواستم بکشم با کره خانه خراب و کره قیماق؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
کاربر مهدی خسروی مگر شما قوانین را قبل از عضویت مطالعه نکردید؟
گذاشتم ایمیل و تلفن داخل تاپیک ممنوعه.
یکبار پاک کردم. دوباره گذاشتید

امیر جان کره قیماق مشکی سه قلم سفید کله قوچی شکل باباش عکسشو میگرم میزارم شما هم کردا را دوست داری ولی ما را یاری نمیدی

نژاد ارش چی هست؟پدرش چی بوده؟مادرش چی بوده؟
اگه میشه یه توضیح بدید؟
و قیمت کشش ارش رو بفرمایید چنده با تشکر فراوان

بالا