طوطی1یابن طوطی(طوطی*گلی) 81

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امیر جان کره قیماق مشکی سه قلم سفید کله قوچی شکل باباش عکسشو میگرم میزارم شما هم کردا را دوست داری ولی ما را یاری نمیدی

بله من در زمینه کرد هم فعالیت داشتم و دارم از قبل
اولین نژادی که تو سایت روش فعالیت داشتم و شلوغ شد کرد بود. هنوز مثل اون عکسهایی که من از کرد ها گرفتم و روشون کار شد هیچکس نگرفته.
ولی متاسفانه بدلیل مشخص نبودن کرد و قاطی شدن نمیشه روش خیلی کار کرد و وقت گذاشت.

اقای احمدیان عزیز این عکس هفته اخر ماه صفر نودودو تکیه محمد اباد جرقویه اصفهان گرفته شده توسط عکاس مخصوص تیم پیروزی افرین به این تیز بینی شما احسنت

اقای خسروی به ترتیب بن طو طی یا سهیل.انسیاتور .خانه خراب (َشاید دوستان اصفهانی بگند گردنش کوتاه ولی روی کره هاش تاثیری نداشته در ضمن مادیون شما گردن جبران میکنه).کامران.قیام.تیزپا ترابی.کره قیماق (رسول خدابخش).کوهستان(اقای طالبی).دلاور(بهرام اباد).دلاور کره کمند
یه کرد خیلی عالی مارچین هست.به صاحبش میگند رضا موتوری من نمیشناسمش ولی اسبشا خیلی دوست دارم سواریش زیباست.
سهیل اقای نادریان.اگه تا شیراز هم میخوای بری کولاک عالیه (کره اسبای اقای عربی هست).

اقای خسروی به ترتیب بن طو طی یا سهیل.انسیاتور .خانه خراب (َشاید دوستان اصفهانی بگند گردنش کوتاه ولی روی کره هاش تاثیری نداشته در ضمن مادیون شما گردن جبران میکنه).کامران.قیام.تیزپا ترابی.کره قیماق (رسول خدابخش).کوهستان(اقای طالبی).دلاور(بهرام اباد).دلاور کره کمند
یه کرد خیلی عالی مارچین هست.به صاحبش میگند رضا موتوری من نمیشناسمش ولی اسبشا خیلی دوست دارم سواریش زیباست.
سهیل اقای نادریان.اگه تا شیراز هم میخوای بری کولاک عالیه (کره اسبای اقای عربی هست).

خیلی ممنون از این همه مهربانی اقای نوروزی عزیز من نوکرتم

همین جا اصفهان اسبای خوبی داره از اصفهان بیرون نمیرم!
اتفاقا با حیدر شفیعی رفیقیم اگه بخوام سه سوت واسم کشش میکنه سهیل حیدر روز به روز بهتر میشه خدا برکتش بده عالیه
اگه بشه و قسمت باشه امسال یا با سهیل.یا با طوفان جنتیان.و یا قیام
درضمن من کره های بن طوطی رو ندیدم ببینم چی تولید کرده خوبن یا نه

بن طوطی فقط یه کره یکساته داره طرف فلاورجان من ندیدمش ولی شنیدم خوبه .امسال 22تا مادیان ازش پر شده که از فروردین93 بدنیا میاند
من نمیدونم شما چقدر اطلاعات راجبه طوطی داری.تنها اسبی که محرم صبح خمینی شهر بعد ظهر جوی اباد و شب خوانسار تعزیه می رفته کاری که اسبهای الان محال بتونندانجام بدهند.سهیل از اسبایی که من خودم خیلی دوستش دارم حتما با هاش کشش کن خوشحالم که تصمیم درستی گرفتی چون خالصی اینها از همه چی مهمتره موفق باشی

بن طوطی فقط یه کره یکساته داره طرف فلاورجان من ندیدمش ولی شنیدم خوبه .امسال 22تا مادیان ازش پر شده که از فروردین93 بدنیا میاند
من نمیدونم شما چقدر اطلاعات راجبه طوطی داری.تنها اسبی که محرم صبح خمینی شهر بعد ظهر جوی اباد و شب خوانسار تعزیه می رفته کاری که اسبهای الان محال بتونندانجام بدهند.سهیل از اسبایی که من خودم خیلی دوستش دارم حتما با هاش کشش کن خوشحالم که تصمیم درستی گرفتی چون خالصی اینها از همه چی مهمتره موفق باشی

البته شما اقای نوروزی نقش موثری در راهنمایی بنده داشتید زحمت کشیده اگه قسمت بشه میام خدمتت استاد انشاالله

بالا