شیخ علی بن طریف

sohrab

Active member
در مورد ایشان بیشتر مینویسم.
مادیان را ببینید!!! نمونه اش دیگه وجود نداره!

پیوست ها

• DSC00938.jpg
    DSC00938.jpg
    67.4 کیلوبایت · بازدیدها: 262

sohrab

Active member
عکس متعلق به مادیان خرسان میر هست که از بین رفته و متاسفانه کره ای هم ازش باقی نمونده

اخیرا اهواز بودم آقای بن طریف را دیدم، دو تا آلبوم عکس و یک پوشه پر از مدارک اسبی و دستنوشته های خودش نشونم داد، این آدم تمام فکر و ذکرش اسبه! قلمش هم خوبه. یک مطلب نوشته بود با عنوان" حایط شاهد باش" ، جالب بود اگه اهل نت بود، از پایه های ثابت انجمن میشد:winksmiley02:

سلام
سهراب جان دقت نکردی وگرنه شبیهشو پیش آقای بن طریف میدیدی:dodgy:
اگه دیده باشی میدونی کدوم رو میگم !:tonguesmiley:

nikzadomid

New member
اون مرد سوار بر ماديان كر يم بن طريفه نه علي در ضمن ماديان هم اسمش سميره هست مادر گوانجي مادربزرگ پازن و سزار

bentorif

New member
در مورد ایشان بیشتر مینویسم.
مادیان را ببینید!!! نمونه اش دیگه وجود نداره!
سلام
این عکس متعلق به ÷درم علی بن طریف است که سوار بر مادیانش به نام سمیره است کریم بن طریف عموی من در آن زمان که ÷درم اسبی به زیبایی و اصالت سمیره داشت بویی از دانش اسب سواری و اسب داری نمی دانست چه برسد به اینکه سمیره متعلق به او باشد من با اینکه کودک بودم ولی در غم فراق سمیره اشک ریختم و با چشمان خیسم شاهد دفن سمیره بودم ولی از دور زیرا ÷درم می دانست که چقدر به این مادیان علاقه مندم و به خاطر این علاقه به من میگفت سمیره مال توست . و من درکودکی در تمام سفرهای ÷درم برای مسابقات اسب سواری همراه او بودم ÷س لطفا در مورد اصالت این مادیان واینکه متعلق به علی بن طریف تا زمان مرگ بوده هیچ تردیدی به خود و دانش ودانسته خود نکنید با تشکر

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سلام
این عکس متعلق به ÷درم علی بن طریف است که سوار بر مادیانش به نام سمیره است کریم بن طریف عموی من در آن زمان که ÷درم اسبی به زیبایی و اصالت سمیره داشت بویی از دانش اسب سواری و اسب داری نمی دانست چه برسد به اینکه سمیره متعلق به او باشد من با اینکه کودک بودم ولی در غم فراق سمیره اشک ریختم و با چشمان خیسم شاهد دفن سمیره بودم ولی از دور زیرا ÷درم می دانست که چقدر به این مادیان علاقه مندم و به خاطر این علاقه به من میگفت سمیره مال توست . و من درکودکی در تمام سفرهای ÷درم برای مسابقات اسب سواری همراه او بودم ÷س لطفا در مورد اصالت این مادیان واینکه متعلق به علی بن طریف تا زمان مرگ بوده هیچ تردیدی به خود و دانش ودانسته خود نکنید با تشکر
دعوای خانوادگی و مالکیت اسب به ما ارتباطی نداره.

درباره خود اسب فقط صحبت کنید

bentorif

New member
اسب اصیل ایران

اسب اصیل ایران (پرشن - عرب)

در جهان این نژاد را بنام پرشن - عرب می شناسند. این نژاد دارای تیره های مختلفی می باشد. این تیره ها از نظر خصوصیات اخلاقی ورفتاری با هم تفاوت دارند وانشا الله با سعی و همکاری پیشکسوتان در آینده این نژاد و تیره های مختلف آنرا حفظ و حراست خواهیم کرد.

bentorif

New member
مرکز سلیمی

با بررسی هایی که پدرم شیخ علی بن طریف انجام داده اند نهایتا مرکز سلیمی می تواند یکی از راههای کمک به جلو گیری از اختلات اسبهای اصیل خواهد بود لازم به ذکر است که در نژاد پرشن - عرب تیره ها از نظر صفحات رفتاری و خصوصیات اخلاقی با هم تفاوت دارند و پدرم به پرورش این تیره ها علاقه بسیار دارند مثلا تیره ی وذنه خرسان فنوتیپ مشخصی دارد که پرورش دهندگان با یک نگاه متوجه آن می شوند. تیره ی عبیان نیز اخلاق و رفتار مخصوص به خود را دارد.

بالا