زيبا سواري

M.H.B

Member
فکر نمی کنم بشه کسی رو معرفی کرد چون در دنیای سوارکاری نمی تونی بگی هیچ مشکلی نداری.

سنا

Active member
خوب خودتون نام ببريد
به نظر من سواري آقاي واحدي نيا تو شيراز يه چيز ديگست

edison

New member
من به طور كلي سواري همه و حتي اسمشون هم نمي دونم.خيلي دوست دارم بدونم.البته سواري اقاي واحدي نيا رو يه چند بار ديدم.سواركار خوبي هستن.ولي دوست تو كل شيراز رو بدونم.يعني بيشتر.ممنون

من تو نوجوانان قدیم که الان نو نهالان هست( 12سالگی)یه جاهزه زیبا سوار از مکتب شوارکاری شکی دارم... البته اون موقع که رامین خان اونجا بودن...
اما تو سوارکارایه که الان پا به میدونن، اقای واحدی نیا به خاطره حس بالاشون تو سواری خیلی خوب سواری میکنن..
.
سجاد خانی خیلی خیلی خوب از ساقاش استفاده میکنه...

ناشناس

Active member
من تو نوجوانان قدیم که الان نو نهالان هست( 12سالگی)یه جاهزه زیبا سوار از مکتب شوارکاری شکی دارم... البته اون موقع که رامین خان اونجا بودن...
اما تو سوارکارایه که الان پا به میدونن، اقای واحدی نیا به خاطره حس بالاشون تو سواری خیلی خوب سواری میکنن..
.

سجاد خانی از ساقشونن یا شلاق درساژشون خوب استفاده میکنن

ناشناس

Active member
سوار کاری چیزی نیست که بشه گفت کی داخلش بهتره کی بد تره درسته که کار کردن و نتیجه دادن خودش یک نوع دلیل میتونه باشه ولی باز هم نمیشه گفت کی زیبا سواری میکنه کی زشت کی خوبه کی بده

edison

New member
.

افرين جدي خيلي خوشحال شدم.
اقاي خاني رو هم اسمشون و شنيدم.
مي تونين از هر باشگاهي كه تو شيراز دو نفر و نام بريد.ممنون ميشم.

اتفاقا سوارکاری جزء ورزشاییه که از قدیم،مقامی به نام زیبا سوار داشته و حتی زمان هخامنشیان و ساسانیان هم یکی از شاخص های درجه بندی نظامیشون،زیبا سواری کردن بوده...
بعدم نگفتیم کی تو سواری کامله که شما میگید سواری بهترین نداره...
و اگر هم سواری بهتر و بد تر نداشت،کاپ زیبا سوار و rider style اصلا به وجود نمیومد..‎
سوار کاری چیزی نیست که بشه گفت کی داخلش بهتره کی بد تره درسته که کار کردن و نتیجه دادن خودش یک نوع دلیل میتونه باشه ولی باز هم نمیشه گفت کی زیبا سواری میکنه کی زشت کی خوبه کی بده

ناشناس

Active member
اتفاقا سوارکاری جزء ورزشاییه که از قدیم،مقامی به نام زیبا سوار داشته و حتی زمان هخامنشیان و ساسانیان هم یکی از شاخص های درجه بندی نظامیشون،زیبا سواری کردن بوده...
بعدم نگفتیم کی تو سواری کامله که شما میگید سواری بهترین نداره...
و اگر هم سواری بهتر و بد تر نداشت،کاپ زیبا سوار و rider style اصلا به وجود نمیومد..‎

من نگفتم که اصلا نیست زیبا سواری هم هست اما تشخیص اینکه چه کسی زیبا سواری میکنه باید به عهده داور مخصوص خودش باشه نه به عهده سوارکار

ویک سوار کار نمیتونه خودش تشخیص درستی بده چون همه سنگ خودشون رو به سینه میزنن (مثلا دوست من بهتره .مربی من بهترین سواره و .......... پس باید برای تشخیص صحیح یک داور مخصوص این کار داشته باشیم

parisa

Member
آقای واحدی نیا سوارکار خوبی هستن وباید از این استاد تشکر کرد که سوارکارای خوبی مثل آقای
صنایع زاده را تربیت کردند
من سوارکاری آفای نوروزی را دیدم ایشون هم سوارکار خوبی هستند
آفای سجاد خانی را هم چند بار دیم ایشون هم سواریشون خوب هست

به هر حال کسی که سواریش خوبه،به نظر همه میاد...
و اینم جالبه که برای زیبا سواری،هیچ قانون داوریه به خصوصی وجود نداره و فقط تجربه داوران و گاها تماشا چیان زیبا سوار رو انتخاب میکنه...
من نگفتم که اصلا نیست زیبا سواری هم هست اما تشخیص اینکه چه کسی زیبا سواری میکنه باید به عهده داور مخصوص خودش باشه نه به عهده سوارکار

ویک سوار کار نمیتونه خودش تشخیص درستی بده چون همه سنگ خودشون رو به سینه میزنن (مثلا دوست من بهتره .مربی من بهترین سواره و .......... پس باید برای تشخیص صحیح یک داور مخصوص این کار داشته باشیم

ناشناس

Active member
به هر حال کسی که سواریش خوبه،به نظر همه میاد...
و اینم جالبه که برای زیبا سواری،هیچ قانون داوریه به خصوصی وجود نداره و فقط تجربه داوران و گاها تماشا چیان زیبا سوار رو انتخاب میکنه...

خوب به هر حال یک شخص با تجربه بالا رو میزارن که زیبا سوار رو انتخاب کنه /
نه شاگرد 2روزه رو

آقای نوروزی هم که بللله...
به نظر من آقای نوروزی جزو معدود سوارایی هستن که تو کار اسب دخالت نمیکنن.و واقعا شاخص خیلی خوب و مهمیه...
آقای واحدی نیا سوارکار خوبی هستن وباید از این استاد تشکر کرد که سوارکارای خوبی مثل آقای
صنایع زاده را تربیت کردند
من سوارکاری آفای نوروزی را دیدم ایشون هم سوارکار خوبی هستند
آفای سجاد خانی را هم چند بار دیم ایشون هم سواریشون خوب هست

بالا