دوستان عزیز شیرازی8/8/88 شما میزبان ما خواهید بود

جاماسپ

New member
بعد از 8 سال استان شما میزبان مسابقات استقامت کشوری شده. امیدوارم سر بلند از این رویداد بیرون بیاید. ما هم در این مسابقه با تمام قدرت شرکت میکنیم. ضمناً باید از زحمات دوست عزیزمون اقای احسان مجرب تشکر زیاد کنم که زحمت برگزاری این مسابقه رو کشیدن.

سنا

Active member
من هم اميدوارم اين دوره مسابقه به خوبيو خوشي و به دور از هرگونه دلگيري و ... برگزار بشه
به حر حال خيلي از آدما تو هيئت بايد حواسشون باشه وگرنه...

علی واحدی

Active member
بعد از 8 سال استان شما میزبان مسابقات استقامت کشوری شده. امیدوارم سر بلند از این رویداد بیرون بیاید. ما هم در این مسابقه با تمام قدرت شرکت میکنیم. ضمناً باید از زحمات دوست عزیزمون اقای احسان مجرب تشکر زیاد کنم که زحمت برگزاری این مسابقه رو کشیدن.
جاماسب عزیز خیلی از میزبانی شما خرسندیم.البته میزبان شما متاسفانه هیئت است که امیدوارم سنگ تمام بگزارند که بعید میدانم. در هر حال ما کنار شما برای هر گونه کمک و اطاعت امر هستیم و برای دیدن مسابقه حتما میآییم و برای شما دعای سلامت در درجه اول و بعد سربلندی و گرفتن نتیجه دلخواه میکنیم. پیروز باشید.

جاماسپ

New member
از کسانی که توی شیراز فعال هستند بگید

از پاسخ های شما ممنونم.
اقای مجرب چقدر توی شیراز فعال هستند. اگه کسانی دیگر که دارن برای برگزاری مسابقه زحمت میکشن نام ببرید.
محل برگزاری مسابقه طبق اطلاعیه ی فدراسیون در 45 کیلومتری جاده سپیدان شیراز، باشگاه سوارکاری بهارستان.

جاماسپ

New member
سلام امیر حسین.
آقای احسان مجرب مسئول کمیتیه استقامت استان فارس هستند. و برای من یه دوست خوب.
که اخیراً هم استان فارس رو در رشتیه ی استقامت بخوبی فعال کردند.
امیدوارم که نتیجه ی زحماتش رو توی این مسابقه بخوبی ببینه.

فربود

Active member
منم دارم از بوشهر میام . راستی دوستان این خبر رو شنیدید که اسپانسر این مسابقات انجمن خودمونه ؟ امیر حسین دمت گرم
از بچه های انجمن کی میاد اونجا که بتونیم هم دیگه رو ببینیم ؟ ؟؟؟
(البته مسابقات قبلی رو که من اومدم هیچ یک از بچه های انجمن نیومدن متاسفانه :confused:

sohrab

Active member
منم دارم از بوشهر میام . راستی دوستان این خبر رو شنیدید که اسپانسر این مسابقات انجمن خودمونه ؟

بله همه جوره حمایت کردیم;)
اسپانسر ها شرکت "الکترو آسانسور هخامنش" به مدیریت آقای بهرام دیور و "انجمن اسب ایران" به همت دکتر غفاری عزیز هستند.

ناشناس

Active member
سلام
ساعت و محل دقیق این مسابقه کی و کجا هست؟

کیلومتر 45جاده شیراز سپیدان باشگاه سوارکاری بهارستان
ساعت شروع مسابقه فکر کنم از 8صبح شروع کنند /امروز هم پنج شنبه 7/8/88در شیراز هوا بارانی هست .احتمالا فردا هم بارندگی داریم اما نمیدونم داخل بارون مسابقه را برگذار میکنند یا نه:confused:

sohrab

Active member
خوب ظاهرا برگزار میشه. رخش خزان هم اونجاست که گزارش بده.
"خرسان" ما هم 120 شرکت میکنه احتمالا;)

sohrab

Active member
بنا به اطلاعات واصله در 40 کیلومتر دکتر غفاری با "شرور عقیلی" اول شد.(به خودم و خودش تبریک میگم;))
"خرسان"هم در 120 کیلومتر سوم شد (احتمال جابجایی بعد از تست دوپینگ وجود داره

ناشناس

Active member
اقا تبریک به همه سوارکارهای موفق

بی زحمت عکس هم از روز مسابقه اگر دارین بزارین

Dr_Ghaffari

Active member
بنا به اطلاعات واصله در 40 کیلومتر دکتر غفاری با "شرور عقیلی" اول شد.(به خودم و خودش تبریک میگم;))
"خرسان"هم در 120 کیلومتر سوم شد (احتمال جابجایی بعد از تست دوپینگ وجود داره
سلام به تمام دوستان انجمن و سهراب خان عزیز ... من هم به شرور عقیلی و سهراب دین یاری تبریک می گویم ! ( به سهراب تبریک می گویم به خاطر انتخاب شایسته اش ) و به شرور به خاطر اول شدنش ... عکسها را هم که رخش خزان ارسال خواهد کرد با نتایج کامل ... ناسلامتی قرار است خبرنگار انجمن در استانهای جنوبی باشد و من پا تو کفشش نمی کنم !

فربود

Active member
با سلام خدمت دوستان خوبم
مسابقه هم برگزار شد و من عکس های خوبی از اسب ها و سوارکارها گرفتم که اونا رو میزارم .
یه مصاحبه با مهندس تابش هم کردم .

پیوست ها

• DSC00006.jpg
    DSC00006.jpg
    40.7 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • DSC00028.jpg
    DSC00028.jpg
    35.7 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • DSC00029.jpg
    DSC00029.jpg
    42.5 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • DSC00036.jpg