دوبی پاشا ( dubai pasha )

sohrab

Active member
تکنیک هندلری برای کشیدن پاها که منجر به بهبود خط الراس ناهموار این اسب میشه ، در همه عکسها دیده میشه

من شنیدم سرن به ادم حمله میکنه وبه کره هاش هم انتقال میده درسته؟

حمله کردن سرن حرف بیخودی است من به اتفاق دوستم چندروزی یزد بودیم و عکسهای زیادی هم با سرن داریم من که چیزی از حمله ندیدم این جریان مربوط به خردادماه است

bakhshi

Member
حمله کردن سرن حرف بیخودی است من به اتفاق دوستم چندروزی یزد بودیم و عکسهای زیادی هم با سرن داریم من که چیزی از حمله ندیدم این جریان مربوط به خردادماه است

سامان راست میگه جناب کریمی به قصد گاز گرفتن میاد اصلا منو که گاز بدی گرفت ضمنا همین قجری هم یه خورده دیوانه است المان فرودگاه در رفته بود یه فرودگاه تعطیل کرده بود!!!!

یه کره مادیان زیبا با مادیان همتا داده به رنگ مشکی(4 قلم و رخ سفید) الان فکر کنم 5 ماهش باشه

ashkann.m

Member
یک برامدگی روی کپلشه ..با این ایست زیبا کمرنگ تر میشه به نظرتون به کرهاش انتقال میده

FARZADZARE

Member
متاسفانه زیاد کرهاش تعریفی نشدن.بااین که اسب خوبیه ولی من از کره دادنش خوشم نیومد

ابوذر

Member
هيچ اسبي بي عيب نيست.به نظر من اين اسب زيبا يه ماديون مثل خودش ميخواد تا بتونه كره مطرح بده.با كره هاي مبارك و....نميشه انتظار زيادي داشت

من دو کره ی اول سرن کثیرو پیشه اقای اصلانی دیدم وهمین تور تولید دوستم از سرن کره هاش خیلی بد بودن در حد یه سیلمی وارداتی نیستن
دوست عزيز شما فقط به اسم سيلمي وارداتي تكيه ميكني و كاري به ماديون نداري در حالي كه يك مثل قديمي هست كه ميگه گندم خوب در زمين خوب رشد ميكنه اون كره هايي كه شما ديديد و خوشتون نيومده مادرهاشون در حد كره هاي دبي پاشا در اروپا هستند؟
ما اول بايد ببينيم فلان سيلمي آيا با ماديون باكيفيت و در خور خودش كشش شده؟؟؟؟ مطئنا در ايران كمتر كسي به اين سوي قضيه دقت ميكنه همين الان يك كره از سرن كسير در تملك شهاب كريمي در سيرجان هست كه مادرش ياقوت (ابن ممتازه* صنوبر) هستش ميتونيد عكساشو در تاپيك خودش ببينيد
متاسفانه ضعف اسبداري و اسبدوستي ما ايرانيها همينه كه هركسي كه 1 اسب داره يا 4تا اسب ديده و 4 عكس دانلود كرده ميشه كارشناس

سامان راست میگه جناب کریمی به قصد گاز گرفتن میاد اصلا منو که گاز بدی گرفت ضمنا همین قجری هم یه خورده دیوانه است المان فرودگاه در رفته بود یه فرودگاه تعطیل کرده بود!!!!
والا بنده براي مسابقه اهواز1390 مدت 20 روز اهواز بودم و اكثر اسبهايي رو كه تمرين ميداديم در باشگاه دكتر آذرمي مستقر كرده بوديم ولي هيچوقت حمله اي از سرن نديدم فقط وقتهايي كه سرحال بود يكم شوخي دندوني ميكرد ولي نه به قصد حمله و آسيب زدن
متاسفانه زیاد کرهاش تعریفی نشدن.بااین که اسب خوبیه ولی من از کره دادنش خوشم نیومد
دوست عزيز براي شما هم همون مورد محمد عزيز صدق ميكنه

ashkann.m

Member
عقیل جان مرسی از توضیحات کاملت.....سرن به عمد و برای صدمه زدن گاز نمی گیره بالاخره اسب نر از مشخصاتش شرور بودنشه و گرنه با مادیان تفاوت چندانی نمی کنه

ابوذر

Member
كسي ميدونه سواريش چطوره؟زيبايي و رنگ عالي داره اما سواريش چطوره؟ اينكه فقط به زيبايي اسب توجه بشه قانع كننده نيست.لطفن اگه كسي اطلاعاتي داره بگه ممنون

كسي ميدونه سواريش چطوره؟زيبايي و رنگ عالي داره اما سواريش چطوره؟ اينكه فقط به زيبايي اسب توجه بشه قانع كننده نيست.لطفن اگه كسي اطلاعاتي داره بگه ممنون
من هم سوار قجری شدم هم سوار دبی پاشا.
دبی بسیار به فرمان و آرام هستش وقتی من سوار بودم دایی من میگفت این اسب به درد سواری دخترها میخوره.
کاملا سواری نرم . هماهنگی داره ولی مانژ کوچیک بود نمیشد کمی بهش فشار آورد و تاخت رفت.

بالا