دوبی پاشا ( dubai pasha )

به نظرتون عکسهایی که به عنوان کره های دبی زدند کره های خود دبی پاشا هستند
البته فقط عکس سر کره ها بود
سر های عالی داشتند!!!!:blinksmiley::wacsmiley:

عکسهای جدید از دبی پاشا .... اینا هم مال دیشبه :smilingsmiley: باشگاه آقای انتظاری ..

پیوست ها

• Image(256).jpg
    Image(256).jpg
    96.1 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • Image(258).jpg
    Image(258).jpg
    72.9 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • Image(259).jpg
    Image(259).jpg
    67.5 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • Image(262).jpg
    Image(262).jpg
    46.2 کیلوبایت · بازدیدها: 42
انشالا خوب باشه ما که آرزومونه ... راستی اونشب آقای انتظاری چندتا عکس بهم نشون داد گفتند که اینا میخوان وارد بشن .. یه دونه مادیون مشکی خیلی شاخ بود که گفتن همین روزاس برسه از همون مزرعهه تو آلمان :happysmiley::smilingsmiley:

s.parizimanesh

Active member
انشالا خوب باشه ما که آرزومونه ... راستی اونشب آقای انتظاری چندتا عکس بهم نشون داد گفتند که اینا میخوان وارد بشن .. یه دونه مادیون مشکی خیلی شاخ بود که گفتن همین روزاس برسه از همون مزرعهه تو آلمان :happysmiley::smilingsmiley:
درسته قراره چندتا مادیان از اونجا به استان کرمان بیاد.

مدتي پيش زارچ خدمت اقاي يثربي هندلر دوبي پاشا رسيدم و ايشون لطف كردن چند دقيقه اي در خدمتشون بودم، چند تا عكس از قجري و دوبي پاشا گرفتم كه نسبتا خوب شدن.با كسب اجازه از اقاي يثربي اين عكسا رو ارسال ميكنم اگر چه عكس ها توانايي بازگو كردن زيبايي اسب ها رو ندارن

عكس مربوط به اقاي يثربي در حال گرفتن حركت زيبايي از دوبي پاشا

پیوست ها

• IMG_1291.jpg
    IMG_1291.jpg
    116.9 کیلوبایت · بازدیدها: 111

m0hamad

Member
من دو کره ی اول سرن کثیرو پیشه اقای اصلانی دیدم وهمین تور تولید دوستم از سرن کره هاش خیلی بد بودن در حد یه سیلمی وارداتی نیستن

bakhshi

Member
من شنیدم سرن به ادم حمله میکنه وبه کره هاش هم انتقال میده درسته؟

بله درست من هم از خیلی ها این شنیدم ضمنا شاید یه مقدار دبی کره های بهتر بده ولی فکر نمی کنم مثل یابر ، مبارک ، برفین کره بده بعید به هر صورت چون کلاس اونها یه چیز دیگس بدن برفین از جفتشون بهتر و................. متاسفانه سامان جان ما گوشمون شنوا نیست تا صدای حتی کارشناسان خارجی رو بشنویم چه برسه به عمل هنوز صدای مری بن کرافت تو گوشمه اگر می خواهید به سر مورد علاقه خود برسید باید مادیان از خارج وارد کنید وگرنه با مادیان های خودتون به این هدف نمی رسید این راه سامان جان به تر....................................................:wacsmiley:

بالا