دوبی پاشا ( dubai pasha )

ابوذر

Member
قجري چطور بود سواريش؟quote=پویا یزدان پور;102329]من هم سوار قجری شدم هم سوار دبی پاشا.
دبی بسیار به فرمان و آرام هستش وقتی من سوار بودم دایی من میگفت این اسب به درد سواری دخترها میخوره.
کاملا سواری نرم . هماهنگی داره ولی مانژ کوچیک بود نمیشد کمی بهش فشار آورد و تاخت رفت.[/quote]

قجری وقتی سوار شدم آقای یثربی خبر دادند که کشش داره و من هم فقط چند مین سواری کردم ولی فوق العاده پرانرژی و پر خون بود و واقعا سوار میخواست که بتونه کنه!
حتی کارگر اونجا حاضر بود رو سواری گرفتن ازش شرط بندی کنه.
خیلی پر جنب و جوش و با غرور و شرور بود زیر سواری

ابوذر

Member
ابن مهمتر از زيباييه.به اين ميشه گفت اسب
قجری وقتی سوار شدم آقای یثربی خبر دادند که کشش داره و من هم فقط چند مین سواری کردم ولی فوق العاده پرانرژی و پر خون بود و واقعا سوار میخواست که بتونه کنه!
حتی کارگر اونجا حاضر بود رو سواری گرفتن ازش شرط بندی کنه.
خیلی پر جنب و جوش و با غرور و شرور بود زیر سواری

ابوذر

Member
اسب به نظر حقير بايد اول سواري خوبي داشته باشه بعد بدن بدون عيب بعد اخلاق بعد زيبايي.متأسفانه ما هر اسبي رو ميبينيم يا تو همين تاپيك دقت كني از اسب تأكيدشون از گردن بهبالا!شايد من اشتباه ميكنم ولي چيزيكه دستگيرم شده اينه كه ما فقط اسب رو بخاطر زيبا بودن سر و گردن تأييد يا رد ميكنيم البته گاهي بدن و دست و پا هم نظراتي داره ولي تا حالا نديدم كسي از اخلاق اسب يا پرخوني يا سواريش سؤالي پرسيده بشه.تا اسبق معرفي ميشه همه ميگن به به چه سر و گردني چه بدني چندتا كشش داشته؟كره هاش چجوري شدن !بابا اگه بهترين اسب دنيا رو هم با ماديون هم سطح خودش نكشي كه معجزه نميشه قربونت برم
ابوذر من خیلی دوست داشتم بازم سوار بشم ولی فصل کشش بود و هر روز کشش داشت قسمت نشد متاسفانه!
واقعا سوار میخواست عالی بود خیلی لذت بردم

ابوذر

Member
والا تو اين عكس از كره دبي چيزي نميشه متوجه شد.بيشتر از اين حاج آقا عكس گرفته شده تا كره!سوژه عكس انسان بوده تا اسب

IMAG0049.jpgIMAG0038.jpgIMAG0031.jpgحاج ابوذر عکسها چون با موبایل گرفته شده کیفیت خوبی ندارن عکس قبلی هم به نظر من کره فیگور خوبی داشت گذاشتم والا نیت دیگه ای نبود:winksmiley02:عکسهای با کیفیت انشاا... بزودی دوست عزیزمنتظر نظراتت هستم

ابوذر

Member
ماشاا... خيلي شبيه دبي پاشا شده.گودي كمر رو هم از اين زاويه نميبينم.انشاا... قدمش خير باشه براتون.چند سالشه؟مادرش چيه؟عكس از مادرش بزاريد.ممنون

ممنون قابل شمارو نداره لجام باریان الان 15 ماهشه البته این عکسها مال سه ماه پیشه هوا کمی تو اردبیل خوب بشه عکس جدید میزارم متاسفانه عکس ازمادرش ندارم اما یه مادیون مشکی بود که چند ماه پیش تو تهران بخاطر کولیک تلف شد اسمش هم غزال ایساتیس بود از پازن و توراندخت و میگن توراندخت هم دختر مبارک بوده

اینا که فوق الاد هستن...........ولی ایا ما تو ایران مادیانی داریم با دوبی اینطوری کره بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blushsmiley:

vihan

Member
سلام دوستان لطفا نظرتون رو در مورد این کره دوبی پاشا بدینkore dubai.jpg

بالا