دل و جرأت خانم ها!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nnegar.k

New member
اینجا هرکسی ادعایی داره با ذکر منبع اعلام می‌کنه وبايد منبع صحبت مورد نظر ارائه بشه...
لطفا از زدن حرفایی که پایه علمی‌ ندارن جدا خودداری فرماييد...
(ستاد مبارزه با گسترش خیالات و خرافات!!!!:confused:):biggrin::biggrin:

بعضي چيزا از نظر بعضيا خرافاته ولي تا نبينن باور نمي كنن :confused: البته معلومه شما تا حالا نديدي ،ولي اگه خواستي بدتر از اونو هم ببيني بايد بياي اينجا:biggrin:

nnegar.k

New member
ایشالا همینطوره که گفتین. ما که بخیل نیستیم. ما میگیم یعنی‌ از سوسکو موش ترسیدن خیلی‌ ستمه!...:happysmiley:

سوسكو موش؟؟؟ خنده داره واقعا البته شايد تا حالا خودتونم امرا به يه rat دست زده باشي :dodgy: اگه خواستي مي تونم چندتا تصوير جانانه از خودمو موشام بزارم كيفشو ببري ، موش كه نيستن هر كدوم قد يه بچه گربه ي تپل مپلن .هنوز در زمان حضرت نوح به سر مي برين شما ها:dodgy::dodgy::dodgy:

nnegar.k

New member
اینها همش شوخیو مزاح. در واقع اینطوری نیست. ترس میتونه هم تو مرد و هم توی زن باشه، شجاعت هم همینطور. در مورد سواری هم یادمه یکی‌ از اساتید سواری میگفت اگه توی دنیا نگاه کنیم سورکارای زن بهتر از سوراکرای مردن....

اينو گل گفتي

بعضي چيزا از نظر بعضيا خرافاته ولي تا نبينن باور نمي كنن :confused: البته معلومه شما تا حالا نديدي ،ولي اگه خواستي بدتر از اونو هم ببيني بايد بياي اينجا:biggrin:
کجا باید بیام؟ هنوز وقت دارین حرفتون رو پس بگیرین:tonguesmiley:. من هرجا بگین میاما...:dodgy:

سوسكو موش؟؟؟ خنده داره واقعا البته شايد تا حالا خودتونم امرا به يه rat دست زده باشي :dodgy: اگه خواستي مي تونم چندتا تصوير جانانه از خودمو موشام بزارم كيفشو ببري ، موش كه نيستن هر كدوم قد يه بچه گربه ي تپل مپلن .هنوز در زمان حضرت نوح به سر مي برين شما ها:dodgy::dodgy::dodgy:

آره عکساتون با موش هاتون باید دیدنی باشه...اگه لطف کنین ممنون میشم....:winksmiley02:
والا ما که تو زمان حال زندگی‌ می‌کنیم اما انگار شما فراتر از زمانی‌....کلا فیلم تخیلی‌ به نظر میرسه زیاد میبینین...:dodgy:

گل نگفتم، حقیقته، خارج از شوخی ترس توی همه هست و کاریشم نمی‌شه کرد، و بر عکسش شجاعت..:smilingsmiley:

nnegar.k

New member
کجا باید بیام؟ هنوز وقت دارین حرفتون رو پس بگیرین:tonguesmiley:. من هرجا بگین میاما...:dodgy:

آره عکساتون با موش هاتون باید دیدنی باشه...اگه لطف کنین ممنون میشم....:winksmiley02:
والا ما که تو زمان حال زندگی‌ می‌کنیم اما انگار شما فراتر از زمانی‌....کلا فیلم تخیلی‌ به نظر میرسه زیاد میبینین...:dodgy:

گل نگفتم، حقیقته، خارج از شوخی ترس توی همه هست و کاریشم نمی‌شه کرد، و بر عکسش شجاعت..:smilingsmiley:

حتما ميزارم :dodgy:من خارج از اين زمان نيستم شما تا حالا مطمئنا روي هيچ مقاله يا طرح پ‍‍ژوهشي روي موش كار نكردي البته همه تواناييشو ندارنا:dodgy::dodgy: و يه توصيه ي من به شما اينه كه قبل از نوشتن هر چيزي اول برين در موردش از ديگران هم بپرسين ،شايد شما خيلي توي اين مسايل علمي روز دنيا نباشين ولي خيليا بيشتر مي دونن كه مي تونن كمكتون كنن :tonguesmiley::coolsmiley02: آدرس دانشكدمونو مي توني از تو سايت دانشگاه شيراز بگيري vetmed.shirazu.ac.ir اتفاقا اين ترم داره اصول معاينه تدريس مي شه به بچه ها و اوضا كاملا ديدنيه حتما بيا ببين اين مسايل به ظاهر تخيلي رو :eek:hno-smiley02:

حتما ميزارم :dodgy:من خارج از اين زمان نيستم شما تا حالا مطمئنا روي هيچ مقاله يا طرح پ‍‍ژوهشي روي موش كار نكردي البته همه تواناييشو ندارنا:dodgy::dodgy: و يه توصيه ي من به شما اينه كه قبل از نوشتن هر چيزي اول برين در موردش از ديگران هم بپرسين ،شايد شما خيلي توي اين مسايل علمي روز دنيا نباشين ولي خيليا بيشتر مي دونن كه مي تونن كمكتون كنن :tonguesmiley::coolsmiley02: آدرس دانشكدمونو مي توني از تو سايت دانشگاه شيراز بگيري vetmed.shirazu.ac.ir اتفاقا اين ترم داره اصول معاينه تدريس مي شه به بچه ها و اوضا كاملا ديدنيه حتما بيا ببين اين مسايل به ظاهر تخيلي رو :eek:hno-smiley02:
مگه قرار بود روی موش کار کنیم؟اگه اینجوری بود که می‌رفتیم دنبال انجمن موش!
من چی‌ نوشتم که قبلش دربارش تحقیق نکردم؟منظورتون در مورد موش...:laughingsmiley:

در ضمن خآنوم دکتر عکسها با موش فراموش نشه تا نگذارید هیچ سندی بر حرفاتون نیست...

nnegar.k

New member
مگه قرار بود روی موش کار کنیم؟اگه اینجوری بود که می‌رفتیم دنبال انجمن موش!
من چی‌ نوشتم که قبلش دربارش تحقیق نکردم؟منظورتون در مورد موش...:laughingsmiley:

در ضمن خآنوم دکتر عکسها با موش فراموش نشه تا نگذارید هیچ سندی بر حرفاتون نیست...

يه هفته توي آلبومم بود حتما رفتيد و ديديد :laughingsmiley:ديروز برداشتمشون ولي اگه نديديد دوباره ميزارم .حرف از انجمن موش نيست شما گفتيد خانوما از موش مي ترسند من در جوابتون خواستم بگم اينطورام نيست استاد:happysmiley:

يه هفته توي آلبومم بود حتما رفتيد و ديديد :laughingsmiley:ديروز برداشتمشون ولي اگه نديديد دوباره ميزارم .حرف از انجمن موش نيست شما گفتيد خانوما از موش مي ترسند من در جوابتون خواستم بگم اينطورام نيست استاد:happysmiley:
نه والا ما که عکسی ندیدیم ایشالا دوباره میگذارید میبینیم... :happysmiley:
doktor jan shoma zaheran ghesmate avale harfaye mano mibinia, engar be harfaye shukhi bishtar tavajoh dary, be ghole ye bande khodaey adama jedy tarin harfashuno dar ghalebe shukhi bayan mikonan, ziad jedy nagiresh shukhiaye ma vaghean shukhie:smilingsmiley:....

احسان

Active member
آره ببند چون مربوط به خانم هاست و خانم ها هم که خودت ميدونی زياد حرف ميزنند:dodgy:
ولی از 2 ساعت صحبت شان يک کلمه حرف حساب:blinksmiley: توش نيست:confused:

آره ببند چون مربوط به خانم هاست و خانم ها هم که خودت ميدونی زياد حرف ميزنند:dodgy:
ولی از 2 ساعت صحبت شان يک کلمه حرف حساب:blinksmiley: توش نيست:confused:

این یک اصله که انسانهای بی تفکر چون از مغزشان استفاده خاصی نمی برند، معمولا" سعی می کنند با بکار انداختن زبان این خلاء رو جبران کنند و آقای دکتر این خاصه جنسیت خاصی نیست و مردو زن هم نداره،مهمتر و جالبتر اینکه بعضی فکر می کنند که همه حرفهاشون حرف حسابه ولی متاسفانه باید بگم زهی خیال باطل ، چون حساب و کتاب داشتن حرف آدمها با قضاوت دیگران ثابت میشه نه با تایید خود گوینده.
خواهشا" بیش از این حرمتها رو از بین نبرید.ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا