دل و جرأت خانم ها!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
امروز رفته بودم دکتر همینجوری که نشسته بودم تا نوبتم بشه تلویزیون داشت خبر ورزشی خانوما رو پخش میکرد چند تا آقا کنار دستم داشتن راجع به خانوما صحبت میکردن که خانوما فقط باید ظرف بشورن!
بعد دوستم که تو باشگاه با همیم زنگ زد داشتیم راجع به کلاسا حرف میزدیم
تلفنم که تموم شد یکی از آقاها که میان سال بود گفت بخشید تو باشگاه کار میکنید؟
گفتم بله
گفت واسه شما سخت نیست اسبا و اصطبل رو تمیز کنین؟!!! :eek: :eek: :eek:
گفتم مگه من کارگر اصطبلم؟؟؟!!!! :d
گفت پس چیکاره ای؟
هر چی گفتم سوارکارم مگه باورشون میشد!!!
میگفتن خانوما که نمیتونن اسب رو بنویسن چه برسه به اینکه سوارش بشن برو خانوم خیال بافی نکن!! :d :d :d
منم گفتم برین بابا با این کله ی متحجرتون!!! :d :d ;d ;d ;d ;d

خدایش که کارگری اسب برا کسی‌ که عاشق اسبه افتخاره
اکثر سوارکری خوب و حرفه ای اولش کارگرایه حرفه‌ای اسب بودن

علی واحدی

Active member
شما به ندیدن و فراموش کردن حرفهایی که نباید بزنید عادت کردید انگار.
برید از رفیقتون بپرسید که توهین کردید یا نکردید،حرف ایشون رو که حتما باور میکنید.اگر هم خودتون رو زدید به خواب که هیچ.
که البته دیوار حاشا هم بلنده

نفس جان خواهر خوبم خواهش میکنم که خودتونو ناراحت نکنین و بحث رو ادامه ندین فکر کردن و نوشتن این چیزها همه ما رو ار هدفمون که اسبه دور میکنه و شما هم اگر توهینی بهتون شده به بزرگواری خودتون ببخشید و یک صلوات بفرستید و یک نفس عمیق و همه چیزو فراموش کنید که هر روز بجلو حرکت کنید. همواره پیروز و شاد و سربلند باشید.

Soheil Sanati

Active member
نفس جان خواهر خوبم خواهش میکنم که خودتونو ناراحت نکنین و بحث رو ادامه ندین فکر کردن و نوشتن این چیزها همه ما رو ار هدفمون که اسبه دور میکنه و شما هم اگر توهینی بهتون شده به بزرگواری خودتون ببخشید و یک صلوات بفرستید و یک نفس عمیق و همه چیزو فراموش کنید که هر روز بجلو حرکت کنید. همواره پیروز و شاد و سربلند باشید.

علي جان ما هيچ توهيني نكرديم كه به بزرگواري ببخشن

nnegar.k

New member
سوسک که چیزی نیست من کلی مرد میشناسم که از سوسک وحشت دارن ترسیدن زن و مرد نداره ولی قدرت بدنی رو موافقم که مردا قوی ترن به خاطر همین زنا مردشون رو به عنوان یه تکیه گاه دوست دارن و قبول دارن.

ترم پيش توي دانشكده استادمون مجبور شد چند تا از پسراي...... رو بندازه توي باكس و در رو به روشون ببنده تا مجبورشون كنه دست كنن توي دهن اسب :dodgy:يكيشون نزديك بود از ترس غش كنه ولي تا اونجا كه يادمه دخترا همه داوطلب بودنو با هم دعوا داشتن كي اول اين كارو انجام بده،حالا ما ترسوييم؟؟؟؟

ترم پيش توي دانشكده استادمون مجبور شد چند تا از پسراي...... رو بندازه توي باكس و در رو به روشون ببنده تا مجبورشون كنه دست كنن توي دهن اسب :dodgy:يكيشون نزديك بود از ترس غش كنه ولي تا اونجا كه يادمه دخترا همه داوطلب بودنو با هم دعوا داشتن كي اول اين كارو انجام بده،حالا ما ترسوييم؟؟؟؟

هر کسی از ظن خود شد یار من
زیاد سخت نگیرید،
خیلی از واقعیات زندگی قابل اثبات کردن نیست،
باید آنها را دید،
وکسانی که خودشان را به ندیدن می زنند هرگز نمیشود مجبور به دیدن کرد،
اگر به زور چشم سر را برای آنها باز کنیم ، چشم دل را می بندند.

حالا مگه خودت كارگر بودي امين؟!! :dodgy:

آره خدایش. خداییش ما کاردانی مشهد که بودم ۲ ترم فقط میرفتیم کارگری می‌کردم تو باشگاه دانشگاه. خداییشم لذت بخش بود. مخصوصاً که وقتی‌ ظهر میشد می‌رفتیم تخم مرغ هارو از زیر مرغ ها بر می داشتیمو می پختیمو با لباسهای کارگری می خوردیم. خدایی دنیایی داره کارگر بودن....بابا بخدا عار نیست، شمام اگه امتحان نکردیم حتما امتحان کنین. صفایی داره جون شما....:smilingsmiley:

ایشالا همینطوره که گفتین. ما که بخیل نیستیم. ما میگیم یعنی‌ از سوسکو موش ترسیدن خیلی‌ ستمه!...:happysmiley:

parisa

Member
بعد از مدتها که دوباره اومدم تو انجمن می بینم این موضوع هنوز باز هست
باید اینجا از نفس عزیز تشکر کنم وباعث افتخار من هست که با ایشون آشنا شدم
و از دوستان تشکر می کنم که به نکات جالبی درکنار جرأت بیان کردند یکیش همین کارگری برای کسی یا چیزی که ادعا می کنیم عاشقش هستیم
وباید بگم که عشق هست که به شما جرأت داده تا سوار اسب بشید بااین همه حادثای که برایتون پیش میاد
ایشالا همینطوره که گفتین. ما که بخیل نیستیم. ما میگیم یعنی‌ از سوسکو موش ترسیدن خیلی‌ ستمه!...:happysmiley:
شاید ما خانم ها ظاهرا از سوسک بترسیم اما تجربه ثابت کرده که ما حانم ها تو زندگی و چیزای بزرگتر شجاع تر و نترستریم
خانم ها چون از کثیفی بدشون میاد پس از سوسک و موش خوششون نمی یاد
پس بهتره کلمه ترس را از جملتون خارج کنید
ممنون می شم

و از دوستان تشکر می کنم که به نکات جالبی درکنار جرأت بیان کردند یکیش همین کارگری برای کسی یا چیزی که ادعا می کنیم عاشقش هستیم
وباید بگم که عشق هست که به شما جرأت داده تا سوار اسب بشید بااین همه حادثای که برایتون پیش میاد
شاید ما خانم ها ظاهرا از سوسک بترسیم اما تجربه ثابت کرده که ما حانم ها تو زندگی و چیزای بزرگتر شجاع تر و نترستریم
ممنون می شم
اینها همش شوخیو مزاح. در واقع اینطوری نیست. ترس میتونه هم تو مرد و هم توی زن باشه، شجاعت هم همینطور. در مورد سواری هم یادمه یکی‌ از اساتید سواری میگفت اگه توی دنیا نگاه کنیم سورکارای زن بهتر از سوراکرای مردن....

ممنون می شم
اینها همش شوخیو مزاحه. در واقع اینطوری نیست. ترس میتونه هم تو مرد و هم توی زن باشه، شجاعت هم همینطور. در مورد سواری هم یادمه یکی‌ از اساتید سواری میگفت اگه تو دنیا نگاه کنیم می بینیم سوارکارای زن بهتر از سوراکارای مردن....

parisa

Member
ترس میتونه هم تو مرد و هم توی زن باشه، شجاعت هم همینطور.
با تشکر از جملات منتقلی شما حرف حساب جواب نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.