در آرزوی زمین خوردن از اسب

تشویق میشن که نخورن زمین. مگر اینکه بخوان بقیه رو شاد کنن!
اول کلی میخندیم بعدم شیرینی میخوریم! ;D ;D ;D :D ;)

فربود

Active member
آخ وای
بالاخره منم از اسب افتادم ...
البته بگم من دیروز تو هوای ابری به سرم زد که بدون زین سوار بشم آخه زیاد بدون زین سوارکاری میکنم . خوب اومدیم و سوار شدیم و دیدم که اسب تو این هوای ابری خیلی دوست داره تاخت بره منم که از خدا خواسته... اون رو ولش کردم تا بره که دیدم یهو مسیرش رو عوض کرد :eek:و منم که دیگه هر چه سعی کردم خودم رو بگیرم ولی نتونستم و زمین خوردم . ولی شکر خدا چیزیم نشد :p :p
( نمیدونم چشم خودم زدم ؟؟؟ هی میگفتم من از اسب نمیافتم ، تا آخرش که از اسب ...)

آخ وای
بالاخره منم از اسب افتادم ...
البته بگم من دیروز تو هوای ابری به سرم زد که بدون زین سوار بشم آخه زیاد بدون زین سوارکاری میکنم . خوب اومدیم و سوار شدیم و دیدم که اسب تو این هوای ابری خیلی دوست داره تاخت بره منم که از خدا خواسته... اون رو ولش کردم تا بره که دیدم یهو مسیرش رو عوض کرد :eek:و منم که دیگه هر چه سعی کردم خودم رو بگیرم ولی نتونستم و زمین خوردم . ولی شکر خدا چیزیم نشد :p :p
( نمیدونم چشم خودم زدم ؟؟؟ هی میگفتم من از اسب نمیافتم ، تا آخرش که از اسب ...)

شیرینیت کو پس؟؟؟

M.H.B

Member
حالا باز شیرینی خوبه
ما که تا شام ندیم بیخیال نمیشن.
(البته برعکسشم صادقه)
تا شام هم نگیریم بیخیال نمیشیم.

فربود

Active member
شیرینیت کو پس؟؟؟

حالا باز شیرینی خوبه
(البته برعکسشم صادقه)
تا شام هم نگیریم بیخیال نمیشیمQUOTE]
والا خوبه زمین خوردم شیرینی هم باید بدم ؟؟؟؟؟؟؟ :confused: :eek:
این طوری رو دیگه ندیده بودم
حالا برای این که نگین فلانی خسیسه به روی چشم . :cool: بیاین بوشهر تا شیرینی و شام و ناهار و ... (هر چی که دوست دارین ) رو بهتون بدم / خوب چی میگین قبول ؟

حالا باز شیرینی خوبه
(البته برعکسشم صادقه)
تا شام هم نگیریم بیخیال نمیشیمquote]
والا خوبه زمین خوردم شیرینی هم باید بدم ؟؟؟؟؟؟؟ :confused: :eek:
این طوری رو دیگه ندیده بودم
حالا برای این که نگین فلانی خسیسه به روی چشم . :cool: بیاین بوشهر تا شیرینی و شام و ناهار و ... (هر چی که دوست دارین ) رو بهتون بدم / خوب چی میگین قبول ؟
چون تاحالا زمین نخوردی بد عادتی،یه بار که شیرینی و شام پیاده شدی عادت میکنی‌. چرا که نه هم فال هم تماشا هم میایم بوشهر شام در خدمتمون هستی‌:p. هم میریم از باشگاها و اسب ها و امکاناتش در این زمینه دیدن می‌کنیم;)

روشنک

New member
من هم باهاتون هم دردم! واقعا دلم میخواد بدونم افتادن از روی اسب چه حسی داره!! :smilingsmiley:

mahsa

Member
مهسا جان خیلی هم بد نیستا فقط چند روزی رو باید تو خونه بخوابی البته ما دیگه پوستمون کلفت شده :dodgy:

والا منم پوستم کلفت شده اتفاقا تصمیم دارم یک کتاب در مورد زمین خوردن بنویسم و تجربیاتم در اختیار بقیه قرار بدم:dodgy: ولی اخرین زمین خوردنم وحشتناک بود :hmmsmiley02:

سایه

Member
من اولین بار که اسب می خواست چهارنعل بره تو گامهای چهارم و پنجم افتادم بدم افتادم کتفم خورد تو نردههای مانژ :wacsmiley: از اون موقع هر زمان اسب میخواد چهارنعل شه ضربان قلب منم میره بالا
مربیم میگه زمین خوردنم قلق داره چطوری و چه زمانی خودتو بندازی که کمترین آسیبو ببینی:mellowsmiley:والا فکر کنم حالا حالاها باید بیفتم تا قلقش خوب دستم بیاد:laughingsmiley:
کتاب مهسا جونم فکر کنم جواب بده..

mahsa

Member
کتاب مهسا جونم فکر کنم جواب بده..[/QUOTE]

حتما اتفاقا مربیم هم نظرش اینه که زودتر کتاب بنویسم:winksmiley02: از شوخی گذشته خیلی مهمه که چطوری زمین خوردن یاد بگیری خداروشکر تا الان مشکل جدی برام پیش نیومده به جز دفعه قبل که شانسی کلاه گذاشتم وگرنه..... کلا حس زمین خوردن خوب نیست
البته بدون زمین خوردن که کسی سوارکار نمیشه:smilingsmiley: اینم برای تقویت روحیه بود

وقتی داری زمین میخوری احساس میکنی که الان میخوای بیفتی باید خودتو تا اونجا که میتونی جمع کنی و از گوشه ی بدن اسب
خودتو پایین بندازی. زمین خوردن از یه اسبه خوب حسه خوبی به آدم میده:dodgy:

galactic

New member
شما آرزوی زمین خوردن داری مربیتون نمیذاره ما چیکه خودمون دوست نداریم زمین بخوریم مربیمون خودش یه کاری میکنه که ما زمین بخوریم تازه بعدشم که زمین می خوریم با شلاق میوفته دنبالمون:dodgy::dodgy:

از اونجایی که از 6 7 سالگی تجربه زمین خوردن تو سرعت و همین طور تو دست بلند کردن دارم فکر می کنم دیگه حرفه ای شدم البته توی زمین خوردن از پشت تو دست بلند کردن دیگه نخوردم زمین چند ساله

از اونجایی که همیشه لخت وبدون زین عادت به سواری داشتیم خونوادگی با زین تا حالا نخوردم زمین و اکثر زمین خوردن ها هم تو سر عت و پیچ بوده 1 یا 2 بارم تو کورس با تر مز زدن که البته همیشه کردنی وجود داره باسه گرفتن
.
.
.
تجربم تو زمین خوردن بهم میگه وقتی قراره زمین بخورین خصوصا تو سرعت فقط سعی کنین نرین زیر دست و پای اسب چون رفتم می دونم چه حسی داره سعی کنین سم تو سر و دنئهاتون نخوره بقیاش مهم نیس قابل جبرانه
بهترین چیز و کارامد ترین چیز به نظر من تو زمان زمین خوردن اینه که از کردن استفاده کنین البته اگه زین نداشته باشین وگرنه زین بهتره سعی کنین گردن رو دو دستی بغل کنین و پا ها و بخصوص بیضه ها رو از دست اسب دور نگه دارین

مهم ترین تجربه های زمین خوردن های من

6 7 سالگی یه سیلمی درشور داشتیم سوار بودم یه کامیون که ازکنارمون رد می شد یهوبوق زد اسب هم ترسید دست بلند کرد سرش رو زد تو بینی درجا بینیه شکست خوشبختانه تونسن بگیرنم نخوردم زمین
.
.
10 12 سالگی یکی از اسبا فرار کرد با یه اسب دیگه رفتم دنبالش تو پیچ بود سرعتم زیاد بود یه 40 تایی بود اسب که یهو چرخید منم اسبمو چرخوندم اسب رو لخت اصولا سوار میشدم تو زاویه فرار پیچ و چرخیدن 2 3 متریم یه تیر برق بود چرخیدن همانا و کنده شدن از اسب همانا خوردم با کمر به تیر برق و متوقف شدم و افتادم رو زمین از کمر به پایین فلج شدم و هیچ حسی نداشت پاهام فکر می کردم دیگه تمومه خونه نشین شدم ولی خوشبختانه فلج موقت بود و بعد از 6 7 ساعت تونسم راه برم و حسش برگشت
.
.
.
13 14 سالگیم داداشم یه تربرد مردشوری اشغال دراز به در نخور کورسی داشت که اصولا ترمز درس حسابی نداشت طاق کرده بودم ب طرف طویله منم نمی دونسم این بی ترمز اسب کورس بود طرف طویله که رسید کلش داغ شد در طویلم باز بود ایشون با قد درازشون از زیر در رد شدن و منم با پیشونی رفتم تو تاج در فقط تونسم با دست پروفیل در رو بگیرم که با پس سر نخورم زمین زیرمم بتن بود سیاه دیدن دنیا باسه حدود یه ربع اتفاق افتاد واول حالت تهوع و بعدم استفراغ دکتر گفت ضربه مغزی شدی و عکسم که گرفتن تو مغز یه لخته خون پیدا کردن که خدا رو شکر خودش نا پدید شد و خوب شد بعد یه مدت اما هنوزم تو سرم یه صدا هایی میاد وقتی ضربه می خوره
.
.
یه چند وقت پیشم داشتم یه کره رو میاوردم زیره سواری ترسید دست بلند کرد برعکس با کمر خودش رو کبوند زمین و افتاد رو من بد بخت اونم با 1 هفته درد و کوفتگی تو کمر لگن تموم شد

کلا همیشه مواظب سر و دنده تو زمین خوردن باشین

abbasrezaei

Member
سلام.راستش من زیاد به زمین خوردن توی مانژ اعتقادی ندارم چون از سرعت خبری نیست واسب به غیر از خلاصی از دست سوارش هدف دیگه ای رو نداره واین توی گشتهای دشت باز وبیابون صدق نمیکنه چون علتها میتونن زیاد ومتفاوت باشند.
حالا یه سوال
اگر بااسب به یک گشت بیابونی چند ساعته برین وتوی بیابون حالا به یه دلیلی زمین بخورین واسبتون فرار کنه وموبایلتون هم آنتن نده وباپای پیاده برگردید باشگاه که تازه معلوم نیست اسبتون برگشته باشه باشگاه یا نه چه حسی بهتون دست میده؟؟؟
جواب اینو از آقایون وخانومهایی که توی مانژ سواری میکنند میخوام.

mohammadd

Member
میگم ازبدون زین منظورتون چیه ؟؟؟
مستقیم رو بدن اسب ؟؟؟
بدون نمد و....؟؟؟

بالا