در آرزوی زمین خوردن از اسب

fatima

Member
خب مثل این که اکثرتون از اسب افتادین. خوش به حالتون! ;D ::) ::)
من که هنوز از اسب نیفتادم :( چون مربی ما همش میترسه که نکنه ما از اسب بیفتیم. فکر میکنه اگه بیفتیم خیلی براش افت داره!!!! همش هم به این پز میده که تو باشگاه من تا حالا کسی از اسب نیفتاده!!! البته مثلا نزدیک بوده بیفتم یا مثلا اسب یکمی رم کرده یا خواسته سردست بزنه جفتک پرونده موقع سواری و این چیزا ولی افتادنی در کار نبوده :'( :'( :'( ;D ;D ;D ;D ;D
میشه بگین چطوری باید از اسب بیفتیم؟؟ یا چکار کنیم که از اسب بیفتیم؟؟؟!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::) ::) ::)

sezar1972

Member
سلام عزیزدل برادر
مشکل شما مربی شماست
مربیتونو عوض کنید سریعا اقدامات لازم را مبذول میکنند تا شما
زمین بخورید ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
درضمن تا زمین نخورید خودتان را سوارکار نبینید :D :D :D :D :D

fatima

Member
sezar1972 گفت:
سلام عزیزدل برادر
مشکل شما مربی شماست
مربیتونو عوض کنید سریعا اقدامات لازم را مبذول میکنند تا شما
زمین بخورید ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
درضمن تا زمین نخورید خودتان را سوارکار نبینید :D :D :D :D :D
والله من که خیلی وقته میخوام مربی ام رو عوض کنم. ولی از اونجایی که تو شهر ما میشه گفت همین یه باشگاه رو برای آموزش داریم این کار امکان پذیر نیست :'( :'( :'( و من نزدیکه یک ماهه که نرفتم باشگاه البته نه به خاطر نیفتادن بلکه به خاطر نبود اسبها و ساعت های مناسب برای آموزش :'( :'( :'( :'( :( :( :( بابا این مربیه یه قوانین عجیب غریبی واسه سوارکاری درست کرده که فکر میکنم باید ثبت جهانی بشن. مثل: کارآموزای چهارنعل نمیشه همزمان با کارآموزای یورتمه بیان چون اسبها همدیگه رو می بینن و اسبای یورتمه هم شروع میکنن چهارنعل رفتن!!!! اما اسب قدم اشکال نداره با اسب یورتمه تو یه مانژ باشن و البته هر کدوم هم کار خودشون رو انجام میدن. جالبه نه؟؟؟؟؟؟ حالا فهمیدین ما چرا از اسب نمی افتیم!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D

fatima گفت:
والله من که خیلی وقته میخوام مربی ام رو عوض کنم. ولی از اونجایی که تو شهر ما میشه گفت همین یه باشگاه رو برای آموزش داریم این کار امکان پذیر نیست :'( :'( :'( و من نزدیکه یک ماهه که نرفتم باشگاه البته نه به خاطر نیفتادن بلکه به خاطر نبود اسبها و ساعت های مناسب برای آموزش :'( :'( :'( :'( :( :( :( بابا این مربیه یه قوانین عجیب غریبی واسه سوارکاری درست کرده که فکر میکنم باید ثبت جهانی بشن. مثل: کارآموزای چهارنعل نمیشه همزمان با کارآموزای یورتمه بیان چون اسبها همدیگه رو می بینن و اسبای یورتمه هم شروع میکنن چهارنعل رفتن!!!! اما اسب قدم اشکال نداره با اسب یورتمه تو یه مانژ باشن و البته هر کدوم هم کار خودشون رو انجام میدن. جالبه نه؟؟؟؟؟؟ حالا فهمیدین ما چرا از اسب نمی افتیم!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D
fatima گفت:
سلام شما ميتونين اسبتونو عوض كنين يا يه عمليات انتحاري ::)روي اسب انجام بدين انشالله يه فرجي ميشه ;D ما هم دعا ميكنيم ...
ولي از شوخي كه بگذريم افتادن از اسب شايد به قيمت خداحافظي بااسب و سواري و... تموم بشه حالا چند نفر افتادن طوري نشده هيچ
تضميني در مورد بقيه نيست....اميدوارم توي سواري موفق باشين

mahsima

Member
فاطیما جان میتونی یه کاری هم بکنی وقتی حواس مربیت نیست اسبو انگولک کنی یا یه شلاق الکی بزنی تا اسبه اسبانی بشه و بزنتت زمین البته این در مورد هر اسبی صدق نمیکنه بستگی به اسب داره.
ولی این کار لازم نیست دیر یا زود شمام زمین میخوری بلاخره برات پیش میاد نگران نباش.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
fatima گفت:
من که هنوز از اسب نیفتادم :( چون مربی ما همش میترسه که نکنه ما از اسب بیفتیم. فکر میکنه اگه بیفتیم خیلی براش افت داره!!!! همش هم به این پز میده که تو باشگاه من تا حالا کسی از اسب نیفتاده!!! البته مثلا نزدیک بوده بیفتم یا مثلا اسب یکمی رم کرده یا خواسته سردست بزنه جفتک پرونده موقع سواری و این چیزا ولی افتادنی در کار نبوده :'( :'( :'( ;D ;D ;D ;D ;D
میشه بگین چطوری باید از اسب بیفتیم؟؟ یا چکار کنیم که از اسب بیفتیم؟؟؟!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ::) ::) ::) ::) ::) ::)
فاطیما جان علت بیشتر افتادنها اگر سواری را بلد باشی تمریناته پرشه و عدم هماهنگی در گامها یا عوض کردن دست و ...
شما سواری آزاد کار میکنید و با نژاد عرب
عبر خیلی آرام و نجیبت تره
البته عموما
خاص هم دیده میشه, که نمیشه پا تو رکابم کرد

fatima

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
البته حواستون باشه هر زمینه خوردنیم بر کلاس کاری شما اضافه نمیکنه ها
بعضی زمین خوردنها لم داره و هر کسی نمیتونه اونجوری زمین بخوره
یعنی خودشو کنترل بکنه که اول زمین نخوره و اگرم خورد زخمی نشه
حرف شما کاملا درسته. بعضی افتادن ها تاوانشون خیلی سنگینه!
♘ امیرحسین ♞ گفت:
فاطیما جان علت بیشتر افتادنها اگر سواری را بلد باشی تمریناته پرشه و عدم هماهنگی در گامها یا عوض کردن دست و ...
شما سواری آزاد کار میکنید و با نژاد عرب
عبر خیلی آرام و نجیبت تره
البته عموما
خاص هم دیده میشه, که نمیشه پا تو رکابم کرد
بله ما یه مورد خاص تو باشگاه داریم. همون اسبه که توی موضوع «کودک و اسب» عکسشو زدم. اسمش میسا هست. زیباست ولی بسیار چموش! کمتر کسی سوارش میشه اگه هم میشه حتما باید مربی که صاحبش هم هست بالا سرمون باشه. موقع ای که میخوایم سوارش بشیم عقب عقب میره که سوار نشیم. باید بپریم!!! ;D ;D ;D ;D و موقعی که سوار هستیم...... ;D ;D ;D ;D از نرده های مانژ هم میپره !!!!! ........

fatima

Member
آیناز گفت:
فاطیما جان میتونی یه کاری هم بکنی وقتی حواس مربیت نیست اسبو انگولک کنی یا یه شلاق الکی بزنی تا اسبه اسبانی بشه و بزنتت زمین البته این در مورد هر اسبی صدق نمیکنه بستگی به اسب داره.
ولی این کار لازم نیست دیر یا زود شمام زمین میخوری بلاخره برات پیش میاد نگران نباش.
انگولک؟؟ ;D ;D ;D روش فکر می کنم ایده ی جالبیه ;D ;D ;D ;D ;D ;) ;) ;) ;)
mohammad_em گفت:
سلام شما ميتونين اسبتونو عوض كنين يا يه عمليات انتحاري ::)روي اسب انجام بدين انشالله يه فرجي ميشه ;D ما هم دعا ميكنيم ...
ولي از شوخي كه بگذريم افتادن از اسب شايد به قيمت خداحافظي بااسب و سواري و... تموم بشه حالا چند نفر افتادن طوري نشده هيچ
تضميني در مورد بقيه نيست....اميدوارم توي سواري موفق باشين

عملیات انتحاری؟؟؟؟ حالا من به جهنم اسب تلف میشه ;D ;D ;D ;D

pirzadi

Member
سلام دوستان
من 2 دفعه از اسب افتادم به بارش توی تمرین یه اسب بود که توی چهار نعل بلند با اون سرعت زمین خوردم به بار دیگش هم توی یورتمه اسب افتاد بازی کردن و حسابی شیطونی کرد تا تونست منو خاک کنه.

fatima

Member
بهزاد گفت:
سلام دوستان
من 2 دفعه از اسب افتادم به بارش توی تمرین یه اسب بود که توی چهار نعل بلند با اون سرعت زمین خوردم به بار دیگش هم توی یورتمه اسب افتاد بازی کردن و حسابی شیطونی کرد تا تونست منو خاک کنه.
خاکت کرد؟؟؟؟ ای وای خدا مرگم بده!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D چطوری از زیر خاک در اومدی ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D ;) ;) ;) ;) ;) ;)

ناشناس

Active member
fatima گفت:

من تظمین میکنم شما در جلسه بعدی که سوار شدی از اسب به زمین می افتی/

خیلی هم از این که بخوای بخوری زمین اسرار نکن /چون هفته گذشته داخل باشگاه یک دختر سوار براسب ناگهان خورد زمین خیلی شلوغ کرد ما فکر کردیم الکی شلوغش میکنه فردای اون روز اطلاع دادن که در اثر خوردن زمین مهره 6کمرش شکسته /ودر اتاق عمل به سر میبره باید پلاتین بزاره/

با این حال باز هم دوست دارید بخورید زمین :)

fatima

Member
moien گفت:
كاش ميتونستم از 15 باري كه از اسب خوردم زمين كه اكثرا هم واسه تمرين پرش بوده رو بدم به
اونايي كه هنوز نخوردن زمين :D :D
ببخشید مطمئنی تعداد زمین خوردن هم افتخاره که آمارشو میدی؟ خب اگه من تا حالا نیفتادم به خاطر اینه که هنوز تمرینات سبکه و اگه برم تو فضای آزاد سوارکاری کنم حتما یکی دوباری زمین میخورم!

fatima

Member
ناشناس گفت:
من تظمین میکنم شما در جلسه بعدی که سوار شدی از اسب به زمین می افتی/

خیلی هم از این که بخوای بخوری زمین اسرار نکن /چون هفته گذشته داخل باشگاه یک دختر سوار براسب ناگهان خورد زمین خیلی شلوغ کرد ما فکر کردیم الکی شلوغش میکنه فردای اون روز اطلاع دادن که در اثر خوردن زمین مهره 6کمرش شکسته /ودر اتاق عمل به سر میبره باید پلاتین بزاره/

با این حال باز هم دوست دارید بخورید زمین :)
نه به جون ناشناس دیگه منصرف شدم. نمیخوام زمین بخورم!!!! خب اگه بخوام که راحت می تونم خودم تعادل خودمو روی اسب به هم بزنم تا بیفتم. ولی به قول شما و دوستای دیگه ممکنه این افتادن بهاش خیلی سنگین باشه.

pirzadi

Member
سلام دوستان
معین جان امیدورام 15 برات 3 برابر بشه که هم بدنت سفت تر بشه هم تجربت بره بالاتر
;) ;) ;) ;) ;) ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

fatima گفت:
ببخشید مطمئنی تعداد زمین خوردن هم افتخاره که آمارشو میدی؟ خب اگه من تا حالا نیفتادم به خاطر اینه که هنوز تمرینات سبکه و اگه برم تو فضای آزاد سوارکاری کنم حتما یکی دوباری زمین میخورم!
واسه افتخار ندادم گفتم دققققققققققققققققققققققققق كني جونم

روز اولي كه مي خواستم برم كلاس سواركاري 2 بار به شدت خوردم زمين كه هيچ وقت يادم نميره
هنوزم مربيم به اين اعتقاده كه اون 2 دفعه خيلي واسه نترسيدن از اسباي چموش واسم مفيد بوده

fatima

Member
moien گفت:
واسه افتخار ندادم گفتم دققققققققققققققققققققققققق كني جونم
اهاااااااااااا!!!! خوب شد گفتی. همین الان میرم دققققققققققققققققققققققق می کنم :-X

بالا