حق عضویت در انجمن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بزودی سیستم انجمن بسمت حق عضویت برای دیدن مطالب و عکسها و بحث و تبادل نظر تبدیل خواهد شد. و با لایه بندی دسترسی ها به مطالب. سعی در بالا بردن کیفیت خواهیم داشت.

البته بسته های تبلیغاتی هم ارائه خواهد شد برای معرفی اسبها و تصویر با کیفیت و ویدیو از اسبها. برای کشش یا فروش وهمچنین مطالب جدید و به روز.

هزینه عضویت رو هم تا چند روز آینده اعلام میکنم.

نظرات؟

يعني بشه مثله كلوب؟
فكر نميكنم جالب بشه...يعني ممكنه نقش خاصي توي بالا بردن كيفيت نداشته باشه...به نظر من البته
مثلا هر فعاليتي اعتبار مشخصي رو بخواد اينجوري همه سعي ميكنن كمتر حرف بزنن و نظرشون رو بيان كنن...
البته باعث ميشه حرف هاي اضافي و بي فايده حذف بشه!!
هرجور صلاح ميدونيد

♘امیرحسین♞

يعني بشه مثله كلوب؟
شما از سایتهای بزرگ فقط تجربه کلوب رو دارید؟ هدف کلوب با هدف اینجا یکی هست؟
البته باعث ميشه حرف هاي اضافي و بي فايده حذف بشه!!
دلیل اصلی این تصمیم همینه

و بعد.
اگر کسی براش یاد گرفتن و فهمیدن ارزش داره میاد بازم. نداره و اگر اینجا براش سرگرمیه بهتره نیاد

mahsa

Member
فکر بدی نیست تعداد کاربرا کمتر میشه و انجمن حالت جدیتری به خودش میگیره من با گفته اقا سهراب موافقم حق عضویت کم باشه بهتره

منم موافقم...
فكر كنم اوضاع بهتر شه...
فقط يه جوري بشه كه واريزي به حساب اسون باشه...

شما از سایتهای بزرگ فقط تجربه کلوب رو دارید؟ هدف کلوب با هدف اینجا یکی هست؟

دلیل اصلی این تصمیم همینه

و بعد.
اگر کسی براش یاد گرفتن و فهمیدن ارزش داره میاد بازم. نداره و اگر اینجا براش سرگرمیه بهتره نیاد

یعنی واقعا دلیل اصلی تصمیم شما اینه که اگر کسی اینجا رو بعنوان سرگرمی میاد بهتره نیاد؟؟؟
من زمانی که وارد انجمن شدم هیچی از اسب نمیدونستم،و واقعا هیچ.خیلی از تازه واردها در بدو ورود ممکن است هدفی جز سرگرمی نداشته باشند.یادگیری و فهمیدن خیلی وقتها از پیامدهای همین سرگرمی های به نظر سطحی ست.خود من،یک ماهه اول فعالیتم فقط جنبه سرگرمی داشت(البته هدف هم داشتم و از شما هم چند سوال پرسیدم راجع به سوارکاری اگر یادتون باشه)ولی کمی فعالیت کردم و مصمم تر شدم.سپس جریانی در زندگیم اتفاق افتاد و چند ماهه بعد از اون جریان را من فقط بخاطر تجدید قوای روحی(بعلت علاقه مفرط به اسب) میامدم انجمن.و بعد از اون جدی تر قضیه را پیگیری کردم تا اینکه به اینجا رسیدم.

هدفم از بیان اینها این بود که همیشه غربال کردن افرادی که با هدف اولیه سرگرمی وارد سایت میشوند را بالا بردن کیفیت فرض نکنید.شاید با گذشت چند روز از عضویت یک نفر،اون فرد بعنوان پایه ثابت انجمن،برای همیشه یک فرد مفید و تاثیر گذار باشه.و اینکه بهتره ما کاری بکنیم که افراد بیشتری رو نگهداریم.درسته افزایش کیفیت همیشه در گرو افزایش کمیت نیست،اما بهتره راهی را در پیش بگیریم که حداکثر جاذبه را داشته باشد و حداقل دافعه.اینطوری فرهنگی رو ممکنه جا بندازید که با شنیدن نام "اسب" توجه تمامی اذهان حاضر را جلب کنید.و مسلما یک دست صدا نداره...

حرفام به معنی مخالفت با حق عضویت نیست ولی با ریزش افراد مخالفم.دسته آدمهایی که نبودشان بهتر از بودنشان است،تعداد اندکی را در بر میگیرند که برای خالی کردن انجمن از آنها اصلا نیاز به کاری نیست،خودشان بی هدف آمدند بی هدف هم میروند و دوامی نخواهند داشت.با این طرح هم موافقم در صورتیکه اکثریت موافق باشند.

behzad

Member
سلام دوستان
من هم با نفس هم با بقیه دوستان موافقم باید جوری باشه که نه هزینه عضویت زیاد باشه نه باعث ریزش افراد بشه.

sohrab

Active member
بد نیست یک عضویت رایگان ارائه بشه برای کسانی که ممکنه علاقمند باشن ولی اسبی! نباشن. و یک عضویت پولی که سایت خدماتی به کاربران میده

آخرین ویرایش:
بد نیست یک عضویت رایگان ارائه بشه برای کسانی که ممکنه علاقمند باشن ولی اسبی! نباشن. و یک عضویت پولی که سایت خدماتی به کاربران میده
دقیقا" موافقم. به هراندازه ای که توانایی ارائه خدمات داره.(آموزش ,کتاب,مجله ,تبلیغات , عکس وکلینیک آموزشی....)شارژ بگیره.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
منم با نفس موافقم
اما کسی که حق عضویت میده توقع دیگه ای داره و حد اقل یه سری مطالب ویژه و کاربردی که به دردش هم بخوره یا یه همچین چیزی رو انتظار داره و وقتی میاد و میبینه یه مقدار هزینه کرده و در خیلی از موارد که همه شاهدش هستیم فقط متلک ها و تیکه ها و کل کل های سایرین نسیبش میشه مسلما دیگه نمیاد و اینجاست که بقول نفس ریزش اعضا اتفاق می افته

DON DIEGO

New member
اگر هدف سایت بالا بردن دانش علاقه مندان به اسب واسبداری است(که تا کنون هم علی رغم موانعی که پیش امده یا پیش اورده اند!!!!!! در همین راستا گام برداشته) این روش نباید به واخوردگی اعضایی که صرفا با دید اموختن واستفاده از تجارب دیگران و یا بسط و پرورش علاقه به اسب عضو شده اند منجر شود.اعضایی که عموما در مناقشات !! اخیر نقشی نداشته اند.

منم با حق شارژ موافقم ولی فقط برای یه سری مطالب واقعا با ارزش نه صرفا نظرات شخصی
مطالب با ارزش مثل دانلود(کتاب.فیلم و ...)البته با کیفیت

♘امیرحسین♞

خوب اون افراد به قسمت عمومی دسترسی خواهند داشت.

منم با حق شارژ موافقم ولی فقط برای یه سری مطالب واقعا با ارزش نه صرفا نظرات شخصی
مطالب با ارزش مثل دانلود(کتاب.فیلم و ...)البته با کیفیت
نظرات شخصی گاها از خواندن یک کتاب 200 صفحه ای با ارزش تر هستند. چون نتیجه تجربیات هستند.
البته نه نظر هر کسی !

منم با نفس موافقم
اما کسی که حق عضویت میده توقع دیگه ای داره و حد اقل یه سری مطالب ویژه و کاربردی که به دردش هم بخوره یا یه همچین چیزی رو انتظار داره و وقتی میاد و میبینه یه مقدار هزینه کرده و در خیلی از موارد که همه شاهدش هستیم فقط متلک ها و تیکه ها و کل کل های سایرین نسیبش میشه مسلما دیگه نمیاد و اینجاست که بقول نفس ریزش اعضا اتفاق می افته
در واقع این چیزی که تا امروز مجانی بوده مثل معرفی اسبها با عکس و توضحات و نظرات باید از اول حق عضویتی میشد. ولی در کنارش مطالب ترجمه ای جدید هم اضافه خواهد شد + سی دی های اموزشی و...

وضعیت
موضوع بسته شده است.