تولد انجمن اسب

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امشب انجمن وارد ششمین سال فعالیت میشود.

در این مدت خیلیا آمدند و رفتند
خیلی ها هم ماندند
خیلیا از کودکی وارد نوجوانی شدند !
نوجوانان هم جوان شدند
و بقیه دوستان

با تشکر از همه دوستانه دوست, با مرام, بی مرام . دوستان قهر, دشمنان خونی, دشمنان جونی, رفقای گرمابه و حموم, نارفیقای زیرآبی. همه کلا
که با کمک هم بزرگترین پایگاه اطلاعاتی اسب ایرانی را همراهی کردند. امیدوارم تا سالیان اینجا برقرار بماند.

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود، صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

mo_solid

Member
من تازه وارد خانواده بزرگ شما شدم ولي بدون اغراق بهترين ، جامع ترين و صميمي ترين سايت در مورد اسبه مخصوصا قسمت حمايت از اسب اصيل ايران كه من از طرفداراي سرسختشم
اميدوارم تولد شصت سالگيش رو كنار هم بگيريم
موفق باشيد

به به ...
مبارکا باشه ایشالا شصتمین سالگرد تاسیس رو اطلاع بدین ... من که خاطرههای خیلی خوبی از انجمن دارم ایشالا همیشه اینطور بمونه و سرفراز ...
امیرحسین جووون دستت درد نکنه ... مبارک تو و مبارک همه انجمن اسبیا باشه :coolsmiley02::tonguesmiley:

فربود

Active member
دوستان گلم منم ششمین سال تشکیل انجمن اسب ایران را به همه کاربران عزیز و به خصوص دوستان گلی که در این انجمن پیدا کردم تبریک میگم و علی الخصوص جناب قاسمی که امیدوارم در این راستا همیشه موفق باشند .
انجمن با فراز و نشیب های زیادی برخوردار بوده ولی الحمدلله امیرحسین به خوبی تونسته با اونها مقابله کنه بعضی وقتها بود که انجمن رو حک کردن و بعضی از به اصطلاح دوستان انجمن بودند که مطالب رو پاک کردند ولی امیر حسین تونست همه اونها رو دوباره برگردونه ،که کار چندان آسونی هم نبود ولی با این حال ایشون انجام دادند .
امیدوارم همه ما همیشه عاشق این حیوان زیبا و نجیب بمانیم.
بازم از همه تشکر میکنم .

salimi

Member
با تشكر از زحمات همه عزيزان به خصوص جناب آقاي قاسمي وآرزوي موفقيت براي ايشان ششمين سالگرد انجمن را به همه دوستان تبريك مي گم.

liza

Member
با تشکر از زحمات بسیار جناب اقای قاسمی و با ارزوی موفقیت هر چه بیشتر انجمن

واقعا تبریک میگویم....
این سایت بود که من را وادار کرد که از اینترنت سر دربیاورم .چه دوستهای خوبی که پیدا کردم...چه اطلاعات که اضافه شد به من ..و واقعا چند روزی سری بهش نزنم دوریش را احساس می کنم..
واین در سایه زحمات و لطف آقای امیر حسین قاسمی نایل شد.
امیدوارم همیشه پایدار بماند باجضور همه دوستان گرامی.....

تبریک...... این سایت مجموعه ای زیبا و تکرار نشدنی است .......با تشکر و آرزوی موفقیت روز به روز امیر حسین عزیز ......

بالا