تولد انجمن اسب

hilda

Member
سلام منم بعد از مدت زیادی دوباره اومدم . همه چیز خیلی تغییر کرده و بهتر و عالی تر شده . به همه دوستا ی خوبم تبریک میگم. دست همتون درد نکنه .6 سال پیش این سایت تنها سایتی بود که وقتی راجع به اسب به فارسی سرچ میکردیم به دردمون میخورد .حالا هم خیلی جامع شده با تشکر از همه ی شما دوستای خوب. واقعا خسته نباشید . امیدوارم همین جور ادامه بدید. با ارزوی بهترین ها برای شما .

ضمن عرض تبریک به تمامی دوستان و مدیریت محترم سایت جناب آقای قاسمی .
امیدوارم در سایه حق همیشه پایدار و سلامت باشید .

behzad

Member
سلام دوستان
من هم به نوبه خودم به مدیریت محترم سایت و کلیه دوستان تبریک میگم و از زحماتی که امیر حسین در طول این مدت کشید تشکر میکنم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تولد 7 سالگی انجمن اسب-خیلی سریع گذشت این سالها. ولی برای من یک عمره
ولی با تمام سختیهاش. دلنشینه
جمعیتی با این سایت بزرگ شدند. و تاثیر گذار
سطح فکرشون خیلی بالا امد.
از کذشته های حاضر و غایب تشکر میکنم

ایده روز اول خیلی بزرگ میومد
از روزی که خودم اسب رو بصورت آکادمیک. با رشته پرورش اسب شروع کردم. تا امروز

امیدوارم بشه ادامه داد...

hashemlo

Member
ضمن عرض تبریک به تمامی دوستان و مدیریت محترم سایت جناب آقای قاسمی و آرزوي سلامتي براي تمامي كساني در انجمن زحمت كشيدن وكساني كه در صنعت اسب دستي دارن

من هم تبریک میگم ای کاش بزرگانی مثل خانم قره گوزلو الان بودن تا بازدهی کار بیشتر میشد روحشان شاد

شبنم

New member
تبریک می گم جناب اقای قاسمی بابت بوجود اوردن یک همچین انجمن پرباری مگر نه که میشه سالهای زیادی جشن گرفت و بازدهی نداشت! خصوصا اینکه دلسوزانه بدنبال حفظ اصالت اسب ایرانی هستین .موفق تر باشین .

من نگفتم بازدهی نداره اتفاقا ما مدیون اقای قاسمی هستیم که این سایتو راه اندازی کردن که هم به معلوماتمون اضافه شدهم خیلی از دوستیها و همکاریها بواسطه این انجمن بین اعضا شکل گرفته. خداوند به ایشون نیرو وتوان بده انشاالله

بالا