توحید (فکه * فهیمه) ن

اقای محترم از توحید ودوران وجود داره.. من توحید رو دوست دارم..اما هرگز سر سوزنی از شایستگی های حداد رو نداره ..و چیزی که شما ندیدی تولیدکندگان وبزرگان اسب عرب زیاد دیدن وندیدن شما دلیل بر نبودن نیست ...یل پهلوان.ملک النسمان.فلک افلاک.فرخ لقا.کابله.اصفه.صلویه............:smile:

حداد بهترین سیلمیه تاریخ ایرانه.
هیچ سیلمی ظرافت سر و گردن و اتصالات زیبای حدادی هارو نداره.
هیچ مالکی حاضر نیست اسب زیباشو ببره کورس و با دست و پای داغون ببینه و ازش سواری بگیره.
کی حاضره اسبه زیباشو ببره کورس که احتمال داره بلایی سرش بیاد؟
اگه فقط فنوتیپ کورس داشت اونوقت میبرن مثل انسیاتوری ها که کاملا کورسی هستن نه اینکه زیبا نیستند چون توی کورس موفق ترن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حداد بهترین سیلمیه تاریخ ایرانه. هیچ سیلمی ظرافت سر و گردن و اتصالات زیبای حدادی هارو نداره. هیچ مالکی حاضر نیست اسب زیباشو ببره کورس و با دست و پای داغون ببینه و ازش سواری بگیره. کی حاضره اسبه زیباشو ببره کورس که احتمال داره بلایی سرش بیاد؟ اگه فقط فنوتیپ کورس داشت اونوقت میبرن مثل انسیاتوری ها که کاملا کورسی هستن نه اینکه زیبا نیستند چون توی کورس موفق ترن.

دلیل نمیشه

اسب اگر درست باشه اناتومیش و تو کورس دوام بیاره سالم میمونه. مگه کم هستن اسبایی که بعد از کورس هنوز سالم هستند/؟

این استدلالها و توجیحات چیه؟

بهترین سیلمی تاریخ چیه؟ درباره bask یا aswan صحبت نمیکنی

♘امیرحسین♞

اقای محترم از توحید ودوران وجود داره.. من توحید رو دوست دارم..اما هرگز سر سوزنی از شایستگی های حداد رو نداره ..و چیزی که شما ندیدی تولیدکندگان وبزرگان اسب عرب زیاد دیدن وندیدن شما دلیل بر نبودن نیست ...یل پهلوان.ملک النسمان.فلک افلاک.فرخ لقا.کابله.اصفه.صلویه............:smile:

بزرگان کی هستند؟

خیلی جالبه تا زنده بود قدرشو ندونستنیم.... حالا راهنماییمون میکنن چه جوری ایراداتش رو حل کنیم...اگه از حداد و کره های حداد درست استفاده کرده بودیم امروز کسی به خودش اجازه نمیداد به بزرگترین افتخار اسب عرب ایران وبه بهترین پرچم دار تیره حمدانی جسارت کنه.........:smile:

دلیل نمیشه

اسب اگر درست باشه اناتومیش و تو کورس دوام بیاره سالم میمونه. مگه کم هستن اسبایی که بعد از کورس هنوز سالم هستند/؟

این استدلالها و توجیحات چیه؟

بهترین سیلمی تاریخ چیه؟ درباره bask یا aswan صحبت نمیکنی
اسب معلوم نیست توی کورس اتفاقی براش بیفته یا نه!
اسب زیبای با ارزش ببری کورس بخوره زمین دستش بشکنه چی میشه؟ باهاش تولید زیبایی میکنن و به سمت پیشرفت تولید زیبایی میرن.
وقتی میتونه توی زیبایی موفق باشه کورس میخواد چیکار؟
انسیاتوری ها تیپ زیبایی ندارن(نه همه اکثرا) ولی کورسی و پر قدرتن جایی توی زیبایی ندارن و قادر به مسابقه با حدادی ها نیستن پس برن کورس تا نتیجه بگیرن چون واسهسه کورس زاده شدن.
من اون سیلمی هایی که شما گفتید آشنایی ندارم صحبت کنم درموردشون.

♘امیرحسین♞

اسب معلوم نیست توی کورس اتفاقی براش بیفته یا نه! اسب زیبای با ارزش ببری کورس بخوره زمین دستش بشکنه چی میشه؟ باهاش تولید زیبایی میکنن و به سمت پیشرفت تولید زیبایی میرن. وقتی میتونه توی زیبایی موفق باشه کورس میخواد چیکار؟ انسیاتوری ها تیپ زیبایی ندارن(نه همه اکثرا) ولی کورسی و پر قدرتن جایی توی زیبایی ندارن و قادر به مسابقه با حدادی ها نیستن پس برن کورس تا نتیجه بگیرن چون واسهسه کورس زاده شدن. من اون سیلمی هایی که شما گفتید آشنایی ندارم صحبت کنم درموردشون.

از اسبی که کاربردش زیبایی نیست

یا چنتا سلیم تو شجره میخای کله کوچیک و قوص دار بگیری؟

اسب قوصدار میخای مصری بخر. به زور تو چند نسل میخای برسی؟ اونهایی که 10-15 تا مادیون داشتند از خون حداد هم بود

تونستن با 2.3 نسل تولید و از دست دادن مشخصه های اسب سالم برسن به تولید مگنوم از خالصها؟

قبل از شرکت در بحثها, مطالعه بکن و اطلاعاتت از همه سیلمیهای بالا ببر.

بنظر من این سیلمی از حدادیها خیلی با ارزش تره و محکم تر

جانم؟ چی بگم والا ، گویا حق با شما هست ، توحید از حداد و حدادی ها( کهکشان ، یله پهلوان ، فلک الافلاک ،لورئ ، فرخ لقا ، صلویه، الشجاع ) بهتره . اجرت با آقا امام زمان سر پل صراط هم مری خانم گیرت میاره:|
برادر من نزن این حرف رو خیلی بده که حداد رو با کره فکه مقایسه کنی :|
نظرت محترم اما قبل از گفتن چیزی کمی تامل هم خیلی خوبه .

شما اسب کورسی هم داشته باشی اطلاعات نداشته باشی میزنی اسب چلاق میکنی خیلی اسبها هستن هم مقام زیبایی دارن هم کورس داغون هم نشدن

شیخ الشیوخ معظم شیخ حاجات ال کثیر.بزرگ بانوی اسب عرب مری قره گزلو.مجید خان بختیار.یحیی خان بختیار.سید اکبر عسکری.حسین قلی خان.حاجی شهاب.نظام مافی و ................................................................................... که همگی شایستگی های حداد رو دیدن وقبول کردن......اگه این بزرگان رو بشناسید؟:rolleyessmileyanim:

از اسبی که کاربردش زیبایی نیست

یا چنتا سلیم تو شجره میخای کله کوچیک و قوص دار بگیری؟

اسب قوصدار میخای مصری بخر. به زور تو چند نسل میخای برسی؟ اونهایی که 10-15 تا مادیون داشتند از خون حداد هم بود

تونستن با 2.3 نسل تولید و از دست دادن مشخصه های اسب سالم برسن به تولید مگنوم از خالصها؟

قبل از شرکت در بحثها, مطالعه بکن و اطلاعاتت از همه سیلمیهای بالا ببر.
من در مورد حداد اطلاعات دارم و همه میدونن از سیلمی های دیگه برتر بود و کره هاش هم موفق تر.
نه اینکه سمرقند یا .... بد بودن حداد موفق تر بود
حالا نیاوردن کورس دلیل بر کورسی نبودن نیست ارزش بالاتری دارن و داشتن برای مالکشون.
در ضمن اسب خالص قرار نیست قوص بده همینکه سر سبک و زیبا با اتصالات عالی داشته باشن کافیه.
اگه بحث قوص هستش و قراره با خارجی ها رقابت کنن پس کورسی هامون تا 1000ساله دیگه به گرد کورسی های خارجی نمیرسن و اشتباهه تولید کورسی خالص داشته باشیم ولی بحث مقایسه با خارجی ها نیست.

♘امیرحسین♞

جانم؟ چی بگم والا ، گویا حق با شما هست ، توحید از حداد و حدادی ها( کهکشان ، یله پهلوان ، فلک الافلاک ،لورئ ، فرخ لقا ، صلویه، الشجاع ) بهتره . اجرت با آقا امام زمان سر پل صراط هم مری خانم گیرت میاره:| برادر من نزن این حرف رو خیلی بده که حداد رو با کره فکه مقایسه کنی :| نظرت محترم اما قبل از گفتن چیزی کمی تامل هم خیلی خوبه .

همیشه مرغ همسایه غاز بوده که نتیجش این شده که امروز میبینی.

چیزای خوبی که تو خوزستان بودن و هستن سر همین حرفا از بین رفتن.

♘امیرحسین♞

شیخ الشیوخ معظم شیخ حاجات ال کثیر.بزرگ بانوی اسب عرب مری قره گزلو.مجید خان بختیار.یحیی خان بختیار.سید اکبر عسکری.حسین قلی خان.حاجی شهاب.نظام مافی و ................................................................................... که همگی شایستگی های حداد رو دیدن وقبول کردن......اگه این بزرگان رو بشناسید؟:rolleyessmileyanim:

خوب نتیجه ؟!

با اسمها زندگی میکنید ؟

یا با واقعیت؟

تو جامعه ما چیزی که خوبه که نونش رو همه خوردن

نه چیزی که بهتره

امیر حسین خان جای اسبهای خوزستان رو چشم همه ی ما ست.همه ی اسبهای عرب از خوزستان هستند.ریشه ی اسب عرب خوزستان می باشد.

بالا