توحید (فکه * فهیمه) ن

سلام.توحید از اون دسته از اسبهایه که بعد از نبودش همه افسوس بخورن....حیف این اسب تو خوزستانه بعد خوزستانیها میرن سیلمی از تبریز میارن.یا مادیونهاشون رو میفرستن شهر دیگه از یک سیلمی معمولی میکشن.قدر یاسا رو ندونستن قدر خیلیها رو ندونستن....... به توحید که فکر میکنم وبی محبتی خوزستانیها نسبت به توحید به خدا اشکم جاری میشه....البته شاید دلیلش علاقه بیش از حد من به اسب خالص ایرانی وتوحیده که اینجوری میشم.خدا حفظش کنه.... ارزومه که یک روزی یک کره از پارما وتوحید داشته باشم.....با تشکر یا علی

بیشترشون که نمیشه گفت خیلی هاشون هم مادیون خالص دارند هم خون وارداتی ولی مهمش اینه که مادیون خالص رو نرند از وارداتی بکشند.

سلام.توحید از اون دسته از اسبهایه که بعد از نبودش همه افسوس بخورن....حیف این اسب تو خوزستانه بعد خوزستانیها میرن سیلمی از تبریز میارن.یا مادیونهاشون رو میفرستن شهر دیگه از یک سیلمی معمولی میکشن.قدر یاسا رو ندونستن قدر خیلیها رو ندونستن....... به توحید که فکر میکنم وبی محبتی خوزستانیها نسبت به توحید به خدا اشکم جاری میشه....البته شاید دلیلش علاقه بیش از حد من به اسب خالص ایرانی وتوحیده که اینجوری میشم.خدا حفظش کنه.... ارزومه که یک روزی یک کره از پارما وتوحید داشته باشم.....با تشکر یا علی

توحید و پارما , چه شود!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از نظر استیل به هم نمیخورن. کره های توحید رو دیدم. توحید با خون حداد بهتر جواب میده که سر رو سبک تر و ایراد کمر رو برطرف کنه.
یا با انسیاتور که یک ورزشی صرف بده

از نظر استیل به هم نمیخورن. کره های توحید رو دیدم. توحید با خون حداد بهتر جواب میده که سر رو سبک تر و ایراد کمر رو برطرف کنه.
یا با انسیاتور که یک ورزشی صرف بده

سلام.نظر شما متین.ولی هر دوتاشون جلفان هستن.هر دو تا کمر کوتاهی دارن وخوش حرکتن البته هم خونی دوریهم دارن.مهم اینه که من عاشق توحیدم.

asafari

Member
توحید واقعا زیباست و فکر میکنم با پارما کره فوق زیبایی مثل قانا یا حتی زیباتر تولید کنه با جناب مولایی موافقم بدجوری دوست دارم نتیجه این کشش را ببینم.واقعا با چنین تولیداتی اینده خوبی در انتظار خالص خواهد بود . بنظر شما توحید زیباتر از تارخ جلفان هست یا برعکس؟

اقای مولایی جالب نیست که این طوری صحبت کنید.حیف از توحید که تو خوزستانه یعنی چی؟این توهین محسوب میشه به همه ی خوزستانیها.
مگه جایی بهتر از خوزستان برای بودن سیلمی خالص ایرانی هست؟
مگه بقیه سیلمی که توخوزستان نیستند تونستن چی تولید کنن؟
یکیش شما تا توحید زنده هست ( که انشاءالله خدا برای صاحبش حفظش کنه )چرا ازش استفاده نمیکنی؟

بالا