ترجمه گروهی کتاب

Dr_Ghaffari

Active member
♘ امیرحسین قاسمی ♞ گفت:
Dr_Ghaffari گفت:
راستی چه شد امیر حسین جان ! من منتظر 50 صفحه هستم ... و در کمتر از ده روز هم آماده اش می کنم . اگر دست دست شود دیر می شود ، زود !
دکتر جان آماده کردم, بفرستم یا بیارم اصفهان؟ خوب اگر 10 روزه تمومه بیشتر بردارید
اصفهان امیر حسین جان!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
کتاب و کپی هایی که برای ترجمه اماده کردم برای بچه های شیراز رو به دکتر غفاری تحویل دادم از ایشان تحویل بگیرید
به سهراب و سحرناز هم تحویل شد
مرضیه رو میفرستم

چون تعداد متقاضیان ترجمه زیاده بک کتاب دیگر را هم شروع کنیم بهتر نیست؟ البته اگر 2-3 نفر دیگر هم اضافه بشه عالیه
کتاب بعدی درباره نعل بندی اولیه باشه چطوره؟ چون اینطور که دیدم در اصفهان واقعا وضع بدی داشت بعدی از سمها.

kahar

Member
♘ امیرحسین قاسمی ♞ گفت:
کتاب و کپی هایی که برای ترجمه اماده کردم برای بچه های شیراز رو به دکتر غفاری تحویل دادم از ایشان تحویل بگیرید
مرضیه رو میفرستم

چون تعداد متقاضیان ترجمه زیاده بک کتاب دیگر را هم شروع کنیم بهتر نیست؟ البته اگر 2-3 نفر دیگر هم اضافه بشه عالیه
کتاب بعدی درباره نعل بندی اولیه باشه چطوره؟ چون اینطور که دیدم در اصفهان واقعا وضع بدی داشت بعدی از سمها.

خوب تکلیف این بچه ها که روشن شد.
تکلیف ما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dr_Ghaffari

Active member
امیر حسین جان درباره نعل بندی هر چه باشد بی کم و کاست همه را هستم !
تصمیم دارم علاوه بر نعل بندی لنگش که قبلا ارسال کرده ام نکاتی نیز درباره نعل بندی های ویژه و بدون میخ بگویم . تا دوستان بتوانند خودشان اسبشان را نعل کنند !

♘امیرحسین♞

فتانه گفت:
♘ امیرحسین قاسمی ♞ گفت:
مرضیه رو میفرستم

خوب تکلیف این بچه ها که روشن شد.
تکلیف ما چیه ؟
گفتم که یک کتاب جدید؛ بزودی

♘امیرحسین♞

♘ امیرحسین ♞ گفت:
مرضیه رو میفرستم

دکتر جان کپی ها بدست اعضای شیرازی رسید؟

علی واحدی

Active member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
دکتر جان کپی ها بدست اعضای شیرازی رسید؟
امیر حسین جان با دکتر هماهنگی کردم که مقداری رو هم من کمک کنم. ولی اگه چیز دیگه ای هم برای ترجمه داشته باشی برام ارسال کن چون من خواهرم مترجمه و میتونه کمک خیلی خوبی باشه.

♘امیرحسین♞

baradar گفت:
امیر حسین جان با دکتر هماهنگی کردم که مقداری رو هم من کمک کنم. ولی اگه چیز دیگه ای هم برای ترجمه داشته باشی برام ارسال کن چون من خواهرم مترجمه و میتونه کمک خیلی خوبی باشه.
عالیست, همین الان میفرستم

Dr_Ghaffari

Active member
امروز ریحانه خانم مراجعه کردند و صفحات 61 تا 72 را تحویل گرفتند . 20 صفحه هم برای برادر عزیز کنار گذاشته ام انشاء الله فردا عصر نزدیک غروب به باشگاه خواهم رفت و تحویلشان خواهم داد . امیر حسین جان به گونه ای باشد که صفحات تکراری به دوستان تحویل ندهیم . خودتان دقت نمایید .صفحاتی که شما کپی گرفته اید را با کمک دوستان ترجمه می کنیم .

♘امیرحسین♞

Dr_Ghaffari گفت:
امروز ریحانه خانم مراجعه کردند و صفحات 61 تا 72 را تحویل گرفتند . 20 صفحه هم برای برادر عزیز کنار گذاشته ام انشاء الله فردا عصر نزدیک غروب به باشگاه خواهم رفت و تحویلشان خواهم داد . امیر حسین جان به گونه ای باشد که صفحات تکراری به دوستان تحویل ندهیم . خودتان دقت نمایید .صفحاتی که شما کپی گرفته اید را با کمک دوستان ترجمه می کنیم .
دکترجان کتاب را که تحویلتان دادم, من برگه های 3 نفر را خودم تحویلشان دادم, سهراب,سحرناز,مرضیه(بزودی)
شمام باقیمانده را هرجور انتخاب میکنی تقسیم کنید

pendar

New member
راستی من که نمی دونم چه کتابی رو دارید ترجمه می کنید اما یه چیزایی در مورد نعلبندی نوشتید که می خواهید انجام بدین.در جریان باشین 1 کتاب خیلی کامل و عالی همین روزا داره چاپ می شه در مورد نعلبندی توسط دکتر حجازی.دقت کنید.

♘امیرحسین♞

نعلبندی رو هنوز شروع نکردیم
کتابی که الان ترجمه میشه درباره سواری هست بصورت تصویری

pendar

New member
دکتر محمدحجازی -جراح دامپزشک -دارای بورد تخصصی جراحی دامپزشکی از دانشگاه تهران-هیات علمی و استاد دانشگاه تهران(دانشکده دامپزشکی)و همچنین استاد دانشگاه زمانپور (تشریح و فیزیولوژی+اندام های حرکتی اسب+آشنایی با اختلالات اسب+آشنایی با نعلبندی طبی)

pendar

New member
راستی امیر حسین جان
هر کمکی هم از دست مت بر می اومد همانطور که گفته بودم از مشاوره در مورد چاپ کتاب و ویرایش ادبی و تخصصی و صفحه آرایی و همچنین ترجمه می تونید منو هم خبر کنید.

♘امیرحسین♞

Dr_Ghaffari گفت:
من
ریحانه بخش ترجمه خودشان را تمام کردند
دکتر غفاری هم همینطور
سهراب,مرضیه,سحرناز,برادر عجله کنید
منتظرم

بالا