بوی پهن اسب

Vagner

Member
بوی پهن اسب

يه روز پدرم از يکی از سوارکارای خارجی که از دوستانش بود پرسيد که چرا ازدواج نميکنی؟ اونم گفت که من زنی ميخوام که از بوی پهن اسب خوشش بياد؟ نظر شما در مورد بوی پهن اسب چيه؟

فربود

Active member
پاسخ : بوی پهن اسب

والا من اینجوریش رو دیگه ندیده بودم .
آخه واسه چی از بوی پهن خوشش بیاد ؟ خارجی ها هم چیزهایی دارنا !!!!!!!

M

mrezap

Guest

کسی اینو میفهمه که عاشق باشه

بوی پهن هم اعتیادی داره که مپرس

بوی پهن اسب رو خيلی دوست دارم. هر وقت از سوارکاری ميام خونه همه جام بوی پهن اسب ميده.

Vagner

Member

rakhshe_khazan64 گفت:
والا من اینجوریش رو دیگه ندیده بودم .
آخه واسه چی از بوی پهن خوشش بیاد ؟ خارجی ها هم چیزهایی دارنا !!!!!!!
برای خودمم جالب بود ولی عشق اسبی همینه دیگه ;)

mahsima

Member

بوی پهن آره همیشه وقتی از باشگاه میام خونه مامانم یه راست میفرستتم تو حموم میگه بو پهن میدی
البته اینم بگم هیچکی مثل من تو باشگاه به اسبش نمیچسبه
من وقتی باشگاه سروش بودم کتاب میبردم میشتم تو باکس اسبم لب آخر برا اسبم کتاب می خوندم حتی ناهارمم دم در باکس اسب می خوردم
خوب اطرافیان آدمی مثل من نباید از بوی پهن بدشون بیاد
من که جایی بوی پهن حس میکنم احساس خوبی بهم دست میده از بچگی همینطور بودم

سنا

Active member

ببخشیدا ولی وقتی اسب من پهن میندازه وایمیسم تا بوش بلند شه
وقتی بوش کردم و مست شدم ;D ;D :D حرکت میکنم
به نظرم واقعا دل انگیزه
وقتی با خانواده میریم بیرون ثلا یه جاییه که بوی پهم میاد من اول از همه بلند میگم به بوی پهم میاد و عمیق نفس میکشم
بقیه هم یا مسخرم میکنن/یا به مخم شک میکنن/یا دعوام میکنن ;D ;D ;D :D ;)

atila

Member

یک نفر به دوستم می گفت تو که بوی پهن میدی خانوادت شاکی نمی شه اونم حاضر جوابی کرد و گفت پدر مادرم میگن بوی پهن بده اما بوی سیگار نده . آخه پسر های او یه نفر لات بودن از نوجوانی دنبال الواتی بودن . یارو قفل رد و دیگه حرفی نزد.
من خودم هم از بچگی از بوی پهن خوشم می اومد بر خلف خواهرم که همیشه ازم شاکیه.

sezar1972

Member

آتیلا گفت:
یک نفر به دوستم می گفت تو که بوی پهن میدی خانوادت شاکی نمی شه اونم حاضر جوابی کرد و گفت پدر مادرم میگن بوی پهن بده اما بوی سیگار نده . آخه پسر های او یه نفر لات بودن از نوجوانی دنبال الواتی بودن . یارو قفل رد و دیگه حرفی نزد.
من خودم هم از بچگی از بوی پهن خوشم می اومد بر خلف خواهرم که همیشه ازم شاکیه.
جالبه ولی حقیقت داره ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;D ;D

بوی پهن اسب و بوی عرق اسب و کلا بوی بدن اسب رو دوست دارم،وقتی این بو رو استشمام میکنم تمام
سلول های ریه هام به شر و شور میافتن اونوقت چشام شروع میکنن دنبال یه اسب گشتن(اخه حنما اسبی اینوراست که بوش میاد)
که پیداش کنم بپرم روش یا حد اقل ببینمش یه ماچش کنم
معمولا این بو رو وقتی حس میکنم که باشگاه سوارکاریم و چون اونجا آرامش دارم فکر میکنم به همین دلیل هر موقع این بو رواستشمام میکنم حس خوبی بهم دست میده

:D :D

narges

Member

خیلی جالبه این قضیه بوی پهن نمیدوستم کسای دیگم اینطورن
از نظر من این بو که ماها ازش لذت میبریم و وقتی حسش میکنیم بینیمون شروع به بو کشیدن بیشتر میکنه و اطرافومن و نگاه میکنیم این مستی دلیلش اینه که ما رو یاد چیزی میندازه که بهش عشق داریم . چند روز پیش حد فصل تجریش و میدون قدس و با یکی از دوستان اسبی طی میکردم که بوی پهن اسب به مشامم رسید نا خود اگاه چنان سر مست شدم و با نگاهم دنبال منبع بو گشتم که بد به خودم اومدم گفتم دیونه ابروت رفت البته ایشون متوجه نشدن و بو هم از فضای سبز اوجا بود . اما این و به کسی نگید که تو عشق شما مشترک نیست . :D

atila

Member

آره سزار جان حقیقت داره طرف هم از چابک سوارای خوبه شهرمونه

APADANA

Member

مگه میشه کسی که عاشق اسب باشه از بوی پهن اسب بدش بیاد؟؟؟؟؟؟
به به چه بویییه !!! ما عاشق های اسب هممون از این عطر لذت می بریم.

dolshah

New member

من شخصا عاشق اسبم ولي راستش گاهي بوئ پهن اونقدر تند ميشه كه جا داره بالا بياري ;D

بالا