به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره؟

به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره؟

• مجموع رای دهندگان
    16

z_mohas

New member
باشگاه ژاله، محیط خوب و مطمئنی داره! نمی دونم چرا باشگاه البرز مورد پسند همه شده؟شاید چون شیک و جدید و مرتب!اما اگه یه دست کوچولو به سر روی باشگاه ژاله بکشن، به نظر من از همه باشگاه های قزوین بهتره!

khan-baba گفت:
یک بند از این مطلب اصلاح میشود
پس از بررسی متوجه شدم که موادی که در کف مانژهای معروف اروپایی و المپیک استفاده می شود از ترکیبی از چند نوع ماده از جمله الیاف های خاصی میباشد که بدین وسیله مطلب قبلی خودم را اصلاح میکنم
khan-baba سلام
دوست عزیز می دانید این الیاف دقیقا چه چیزهایی هستند شاید بشود یک فکری برای مانژها کرد!!!.

khan-baba

Member
با عرض سلام به دوستان
با کمال تاسف مشاهده می شود که در تمامی عنوان های زیر شاخه قزوین بحث ها به کل کل و جر و بحث رسیده که این موضوع فایده چندانی ندارد البته بنده نیز باید به این موضوع اقرار کنم که خودم هم ناخواسته با طرح عنوان مربیان تهرانی در قزوین به این موضوع دامن زده ام حال از همه ی شما همشهریان عضو به عنوان یک عضو کوچک درخواست دارم (البته با اجازه مدیر سایت عزیز) بیایید به جای این دعواهای بی فایده سعی کنیم این بخش را سرشار از بحث های علمی و مفید گردانیم ، تا از این به بعد حتی دوستانی که از شهرهای دیگر وارد قسمت قزوین میشوند شاهد مطالب جدید و مفید و آموزنده باشند ، اولین مطلب را هم اگر موافق باشید خودم خواهم گذاشت فقط از شما دوستانی که موافقین میخواهم در پاسخ من یک یا علی بگویین......

khan-baba

Member
راستش دقیقآ که نمیدونم ولی طبق گفته ی اقای رخشان رادپور واسه یک مانژ 30 یا 40 در 60 از این نوع ماده از یکصد تا یکصد وپنجاه میلیون تومان باید هزینه کرد.
Masud گفت:
khan-baba سلام
دوست عزیز می دانید این الیاف دقیقا چه چیزهایی هستند شاید بشود یک فکری برای مانژها کرد!!!.

mahsima

Member
venos گفت:
باشگاه ژاله، محیط خوب و مطمئنی داره! نمی دونم چرا باشگاه البرز مورد پسند همه شده؟شاید چون شیک و جدید و مرتب!اما اگه یه دست کوچولو به سر روی باشگاه ژاله بکشن، به نظر من از همه باشگاه های قزوین بهتره!
[/
اگر دستی به سرو گوش هر باشگاهی بکشی خوب میشه.مهم دست کشیدنه.
از نظر ظاهری هیچ کدوم از باشگاه های قزوین مناسبت کامل رو نداره به جز البرز که من ندیدم ولی شنیدم خیلی خوبه.
یکی از باشگاه ها سرسبزه و سه تای دیگه خشک و برهوت.
بهتره از نظر ظاهری باشگاه ها رو نسنجیم .
و ازنظر محیط هم افراد حاضر در هر باشگاهی ناخود آگاه با هم جوی دوستانه و صمیمی میشن پس هر باشگاهی برای افراد حاضر در آن خوبه

khan-baba

Member
دلاور گفت:
این الیاف که شما میگین بیشتر تو مانژ سر پوشیده استفاده میشه.
دلاور خان این قضیه که الیافی که من گفتم بیشتر در مانژهای سرپوشیده استفاده میشه رو از کدوم سایت یا کتاب علمی نقل میفرمایید؟

khan-baba گفت:
راستش دقیقآ که نمیدونم ولی طبق گفته ی اقای رخشان رادپور واسه یک مانژ 30 یا 40 در 60 از این نوع ماده از یکصد تا یکصد وپنجاه میلیون تومان باید هزینه کرد.
حالا اطلاعاتی راجع به این الیاف بدست بیارید شاید با مواد مشابهو هزینه کمتر بشه یه کارایی کرد

venos گفت:
کار باشگاه ژاله از یه دست کوچولو گذشته :-\ :'( :'( :-[

re_qods

Member
هر باشگاهی یه خوبی داره یه بدی همه ی دنیا همینطوره یه چیز خوب مطلق نیست یه چیز بد مطلق نیست.

میر رضا گفت:
هر باشگاهی یه خوبی داره یه بدی همه ی دنیا همینطوره یه چیز خوب مطلق نیست یه چیز بد مطلق نیست.
حرف شما متین
ولی نسبت این دو به هم مشخص میکنه کدوم خوبه یا بد یا کدوم خوبه کدوم خوبتر

re_qods

Member
نظرات فرق میکنه یه نفر زیبایی رو در نظر می گیره یه نفر امکانات یه نفر مکان گشت یه نفر کار ورزشی و .......

همیشه چیزی که درسته زیبا هم هست زیبایی از هماهنگی اجزا بوجود میاد
جایی که امکانات هست قطعا بهتر میشه فعالیت ورزشی کرد

بالا