به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره؟

به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره؟

• مجموع رای دهندگان
    16
باشگاه ژاله چون امسال از باشگاهای فعال قزوین بود.
همه سوارکارای قزوین از باشگاه ژاله بودند.

saiRan

Member
رخش چون كه مركز شهر و اباد تر سروش و ژاله هست اسپيريس هم ميگن خوبه ولي نرفتم.

mahsima

Member
سروش بسیار آباد با گشت های فوقالعادست من 8 سال اونجا میرفتم و خیلی اونجا راحت بودم وراضی با خاطرات خوش
باشگاه ژاله رو اصلا نمیپسندم
باشگاه رخش تنها حسنش نزدیکی به شهره
من 6ماه اونجا بودم در اوج غربت منتظر فرصتی برای فرار از اون محیط خشک و بد
باشگاه اسپریس رو خودمون فعال کردیم و محیط بسته صمیمی و خوبی داره
میون این باشگاهها بهترین دوران رو در سروش داشتم ولی الان اونجا رو نمیپسندم
شاید به خاطر اینکه با نبودن در اونجا غریب شدم و وقتی اونجا میرم کسی رو نمیشناسم
راستش نمیدونم به سروش رای بدم یا اسپریس ولی به احترام قدمت سکونتم در سروش به اون رای میدم

mahsima

Member
مونامور از ژاله سواران زیادن ولی بیشتر دو کوپ اخراج میشن یا انصراف میدن زیادم کار میکنن تمریناشونم خوبه تو مسابقات قزوینم خوبن ولی نمی دونم چرا اونجا خراب میکنن
ما در این جام های تابستون هم از رخش وهم اسپریس هم سروش سوارکار داشتیم ئچه طور فقط سواران ژاله یادت مونده؟

شما ژاله رو نمی پسندید چون ریس هیت شما طرفدار انجا هست؟
بیشتر به انجا کمک میکنه؟
inaz گفت:
سروش بسیار آباد با گشت های فوقالعادست من 8 سال اونجا میرفتم و خیلی اونجا راحت بودم وراضی با خاطرات خوش
باشگاه ژاله رو اصلا نمیپسندم
باشگاه رخش تنها حسنش نزدیکی به شهره
من 6ماه اونجا بودم در اوج غربت منتظر فرصتی برای فرار از اون محیط خشک و بد
باشگاه اسپریس رو خودمون فعال کردیم و محیط بسته صمیمی و خوبی داره
میون این باشگاهها بهترین دوران رو در سروش داشتم ولی الان اونجا رو نمیپسندم
شاید به خاطر اینکه با نبودن در اونجا غریب شدم و وقتی اونجا میرم کسی رو نمیشناسم
راستش نمیدونم به سروش رای بدم یا اسپریس ولی به احترام قدمت سکونتم در سروش به اون رای میدم

شما هم گیر میدین؟
inaz گفت:
مونامور از ژاله سواران زیادن ولی بیشتر دو کوپ اخراج میشن یا انصراف میدن زیادم کار میکنن تمریناشونم خوبه تو مسابقات قزوینم خوبن ولی نمی دونم چرا اونجا خراب میکنن
ما در این جام های تابستون هم از رخش وهم اسپریس هم سروش سوارکار داشتیم ئچه طور فقط سواران ژاله یادت مونده؟

mahsima

Member
مونامور گفت:
شما ژاله رو نمی پسندید چون ریس هیت شما طرفدار انجا هست؟
بیشتر به انجا کمک میکنه؟
یه دلیلش میشه گفت اینه
ولی در کل محیط باشگاهش نچسبه خودت اگر یه بار بری اونجا میفهمی چی میگم خیلی دربو داغون وفضای خشکی داره و شاید چون اونجا نبودم اینطور به نظر میاد کلا جو بدی داره

M

mrezap

Guest
کاش باشگاه ها را معرفی میکردین بعد نظر سنجی راه می انداختید تا بقیه هم سر در بیارن دوستان

Vagner

Member
من زياد تو باشگاه ها نرفتم چون اسبم رو تو باغ خودمون نگهداری ميکردم. ولی سروش رو بيشتر ميپسندم.

khan-baba

Member
تو باشگاه هاى قبلي ها سروش از همه بهتر بود ولی در حال حاضر بهترین و مجهز ترین باشگاه باشگاه باقرآبادی است البته این موضوع رو هم بگم که قدیمی ترین و پر سابقه ترین باشگاه قزوین همین باشگاه باقرآبادی (البرز) هستش که 2 ماهی هست که بعد از چند سال به همت امیر حسین باقرابادی پسر مرحوم عیسی باقرآبادی مجددآ راه اندازی شده و اگه کسی رو باشگاه خاصی تعصب نداشته باشه این باشگاه از همه نظر بهترینه

khan-baba گفت:
تو باشگاه هاى قبلي ها سروش از همه بهتر بود ولی در حال حاضر بهترین و مجهز ترین باشگاه باشگاه باقرآبادی است البته این موضوع رو هم بگم که قدیمی ترین و پر سابقه ترین باشگاه قزوین همین باشگاه باقرآبادی (البرز) هستش که 2 ماهی هست که بعد از چند سال به همت امیر حسین باقرابادی پسر مرحوم عیسی باقرآبادی مجددآ راه اندازی شده و اگه کسی رو باشگاه خاصی تعصب نداشته باشه این باشگاه از همه نظر بهترینه
میتونید عکس تهیه کنید و تو سایت بذارید؟

بالا