به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره؟

به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره؟

• مجموع رای دهندگان
    16

mahsima

Member
من تعریف باشگاه باقر آبادی رو شنیدم اما متاسفانه فرصت نشده خودم ببینم .
بله من هم شنیدم باشگاه بسیار مجهزیه.

khan-baba

Member
من خودم فعلآ اونجا نیستم ولی تا چند روز دیگه که واستون چند تا عکس بگذارم چند تا از مهمترین دلایلش رو بهت میگم تا شاید این دوست عزیزمون که این نظرسنجی رو گذاشته باشگاه البرز (باقرآبادی) رو هم به گزینه هاش اضافه کنه که دوستان بتونن به اونجا هم رای بدن:
1: مانژ این باشگاه که با یکی از فراورده های سلیس پر شده توضیح اینکه این ماده کاملآ جدیده و اگه دیده باشید به جز مانژ سرپوشیده آزمون و چند باشگاه دیگه مثل باشگاه جمشیدخانی جای دیگه ای فعلآ استفاده نشده ( تو مسابقات المپیک اگه دیده باشید کف مانژشون از این ماده بود)
2: جایگاه تماشچیان که هیچ باشگاهی تو قزوین نداره!
3:محصور بودن دور تا دور باشگاه که اگه خدای نا کرده اسب فرار کنه مثل باشگاه ژاله زیر نیسان نمیره یا مثل باشگاه سروش زیر قطار!
4: داشتن و استاندارد بودن اسطبل در این رابطه میشه گفت باشگاه سروش اصلآ اصطبل نداره و باشگاه اسپریس هم اینقدر راهروی اسطبلش تنگه که اسب ها موقع رفت و آمد واقعآ مشکل دارند
5: داشتن سیستم مجهز آب پاشی که از این حیث تو قزوین تنها باشگاه دارای سیستم آبپاشیه
6: داشتن نور کافی برای سواری تو شب بر خلاف تاریکیه باشکاههای اسپریس و ژاله تو شب
7: محوطه باشگاه به جز مانژ که از شن (چغل) پر شده که مثل باشگاههای دیگه قزوین مجبور نیستی توی گل وشل در پاییز و زمستون شنا کنی!
8: دارای سرویس بهداشتی و رختکن تر و تمیز و مجزا برای برای خانومها و آقایون که شاید برای بچه های شهرای دیگه عجیب باشه ولی این باشگاه تنها باشگاهیه تو قزوین این بند رو داره ( رخش ژاله اسپریس سروش هیچکدوم این رو ندارن میگین نه؟ کامنت مخالف بذارین)
9: این باشگاه تنها باشگاهیه که کارگرهاش اسب رو زین می کنن میدن دستت بعدشم واست خشک میکنن خداییش این مورد تا زمانیکه ابن باشگاه دوباره دایر نشده بود واسه ما بچه های قزوین آرزویی دست نیافتنی بود)

مچکرم از توضیحات کامل و مفیدی که گذاشتین. اما در مورد بند 4 نمیدونم چرا اینو گفتید؟ باشگاه سروش اسطبلای خیلی خوبی داره و همین طور اسپریس. همین طور در مورد بند 6و9 . در ضمن باشگاه البرز (باقرآبادی) تا الان در هیچ کدوم از مسابقات استانی و کشوری شرکت نکرده و فعال نبوده. در صورتی که 4 باشگاه ذکر شده فعالیت فوق العاده ای در مسابقات استانی و کشوری در چند سال گذشته داشتن.

mahsima

Member
فکر میکنم علت فعال نبودن تازه راه اندازی شدن آن باشه و در امکانات زیاد این باشگاه شکی ندارم چون اینطور که شنیدم از باشگاه های مجهز زمان شاهه که دوباره راه اندازی شده.

cruz

Member
be nazare man bashgahe zhale be dalil in ke morabie behtari dare az baghe behtare. Khod aghaye zhale ham adame khobie.ye term man oonja ba aghaye habibi kar kardam ke savarim ali shod.ama alan dige rahat shodam chon aghaye habibi haftei 1 roz to bashgahe mast

Shabdeez

Member
پاسخ : به نظرشما کدوم باشگاه تو قزوين بهتره&#1

سلام
منم مطمئنم که از نظر امکانات و تجهیزات و مربی(البته نه در حد خیلی خیلی پیشرفته) باشگاه باقر ابادی از همه بهتره اما از لحاظ محیط گرم و صمیمی باشگاه سروش فعلا از اون سر تره
از لحاظ دیکتاتوری و مدیریت مستبدانه خوب باشگاه و مدیری نمیتونه از باشگاه اسپریس بالاتر باشه(گرچه مدیرش الان مسافرته)
از نظر شلوغی و فعالیتم ژاله یه زمانی به دلایلی فعال بود که الان نیست در ضمن زیادم مهم نیست که اون دلایل و اینجا بگم
در مورد رخشم نظرخاصی ندارم چون مدیریت دولتی داره و هدف خاصی رو نمیشه دراون دنبال کرد

masud51

Member
به نظر من هرکدون از باشگاهها محاسن و معایبی دارند
باشگاه البرز از امکانات بسیار خوبی برخوردار است و تنها باشگاه با جایگاه تماشا چی مناسب است و امید وارم از لحاض ورزشی هم به وضعیت خوبی برسد.
باشگاه ژاله از امکانات نه چندان مناسبی برخوردار است ولی از نظر ورزشی با توجه به اینکه در چند سال گذشته بصورت منظم از وجود مربی بهره برده وضعیت خوبی دارد.
باشگاه سروش هم از امکانات جالبی برخوردار نیست و لی فضای بسیار خوبی دارد.
باشگاه رخش از مکان بسار خوبی با توجه به داخل شهر بودن برخوردار است ولی با توجه به مدیریت نظامی آن مشکلات خاص خود را دارد.

alborz

New member
همه باشگاههای قزوین رو دیدم اما به نظرم باشگاه البرز به مدیریت آقای امیر حسین باقرآبادی مجزترین باشگاه قزوینه که بعد از فوت پدر مرحومشون چند ماهی می شه که دوباره راه اندازی شده امیدوارم این باشگاه همیشه فعال و پابرجا بمونه و از آقای باقرآبادی تشکر می کنم که محیطی سالم و عالی به وجود آوردن

alborz

New member
آقا یا خانم دلاور باشگاه البرز وقتی شما نبودی وجود داشته اما به علت فوت آقای عیسی باقرآبادی تعطیل شده بود که پسر ایشون با همت فراوان که شما خبری از پشتکار ایشون ندارید دوباره راه انداز ی شده و از مهر ماه 87 فعالیتشو شروع کرده در ضمن شاعر میگه گر صبرکنی ز غوره حلوا سازم

khan-baba

Member
یک بند از این مطلب اصلاح میشود
پس از بررسی متوجه شدم که موادی که در کف مانژهای معروف اروپایی و المپیک استفاده می شود از ترکیبی از چند نوع ماده از جمله الیاف های خاصی میباشد که بدین وسیله مطلب قبلی خودم را اصلاح میکنم
khan-baba گفت:
من خودم فعلآ اونجا نیستم ولی تا چند روز دیگه که واستون چند تا عکس بگذارم چند تا از مهمترین دلایلش رو بهت میگم تا شاید این دوست عزیزمون که این نظرسنجی رو گذاشته باشگاه البرز (باقرآبادی) رو هم به گزینه هاش اضافه کنه که دوستان بتونن به اونجا هم رای بدن:
1: مانژ این باشگاه که با یکی از فراورده های سلیس پر شده توضیح اینکه این ماده کاملآ جدیده و اگه دیده باشید به جز مانژ سرپوشیده آزمون و چند باشگاه دیگه مثل باشگاه جمشیدخانی جای دیگه ای فعلآ استفاده نشده ( تو مسابقات المپیک اگه دیده باشید کف مانژشون از این ماده بود)
2: جایگاه تماشچیان که هیچ باشگاهی تو قزوین نداره!
3:محصور بودن دور تا دور باشگاه که اگه خدای نا کرده اسب فرار کنه مثل باشگاه ژاله زیر نیسان نمیره یا مثل باشگاه سروش زیر قطار!
4: داشتن و استاندارد بودن اسطبل در این رابطه میشه گفت باشگاه سروش اصلآ اصطبل نداره و باشگاه اسپریس هم اینقدر راهروی اسطبلش تنگه که اسب ها موقع رفت و آمد واقعآ مشکل دارند
5: داشتن سیستم مجهز آب پاشی که از این حیث تو قزوین تنها باشگاه دارای سیستم آبپاشیه
6: داشتن نور کافی برای سواری تو شب بر خلاف تاریکیه باشکاههای اسپریس و ژاله تو شب
7: محوطه باشگاه به جز مانژ که از شن (چغل) پر شده که مثل باشگاههای دیگه قزوین مجبور نیستی توی گل وشل در پاییز و زمستون شنا کنی!
8: دارای سرویس بهداشتی و رختکن تر و تمیز و مجزا برای برای خانومها و آقایون که شاید برای بچه های شهرای دیگه عجیب باشه ولی این باشگاه تنها باشگاهیه تو قزوین این بند رو داره ( رخش ژاله اسپریس سروش هیچکدوم این رو ندارن میگین نه؟ کامنت مخالف بذارین)
9: این باشگاه تنها باشگاهیه که کارگرهاش اسب رو زین می کنن میدن دستت بعدشم واست خشک میکنن خداییش این مورد تا زمانیکه ابن باشگاه دوباره دایر نشده بود واسه ما بچه های قزوین آرزویی دست نیافتنی بود)

alborz گفت:
آقا یا خانم دلاور باشگاه البرز وقتی شما نبودی وجود داشته اما به علت فوت آقای عیسی باقرآبادی تعطیل شده بود که پسر ایشون با همت فراوان که شما خبری از پشتکار ایشون ندارید دوباره راه انداز ی شده و از مهر ماه 87 فعالیتشو شروع کرده در ضمن شاعر میگه گر صبرکنی ز غوره حلوا سازم
آقا یا خانوم البرز من زمانی که این باشگاه وقتی که در اون زمان بودم یا نه کاری ندارم. من الان رو و زمانی که بودم رو در موردش صحبت میکنم و اینکه تا الان چه فعالیت هایی داشته و چه افتخاراتی رو تونسته کسب کنه؟ برام هم مهم نیست کدوم باشگاه از کی دایر بوده. بیشتر بازدهی و کارایی باشگاه و نوع عملکردش برام مهمه.

mahsima

Member
ولی امکانات خیلی مهمه این که هم اسب و هم سوار احساس راحتی کنن اهمیت بالایی داره.
دلاور گفت:
آقا یا خانوم البرز من زمانی که این باشگاه وقتی که در اون زمان بودم یا نه کاری ندارم. من الان رو و زمانی که بودم رو در موردش صحبت میکنم و اینکه تا الان چه فعالیت هایی داشته و چه افتخاراتی رو تونسته کسب کنه؟ برام هم مهم نیست کدوم باشگاه از کی دایر بوده. بیشتر بازدهی و کارایی باشگاه و نوع عملکردش برام مهمه.

inaz گفت:
ولی امکانات خیلی مهمه این که هم اسب و هم سوار احساس راحتی کنن اهمیت بالایی داره.
درسته اهمیت بالایی داره ولی خیلی از سوارکارای ما با کمترین امکانات و سختی زیاد بهترین نتیجه رو میگیرن.

mahsima

Member
فکر کنید اگر همون سوارکارا امکانات بیشتری داشته باشن شاید راحت تر به نتیجه ای که میخوان برسن.
دلاور گفت:
درسته اهمیت بالایی داره ولی خیلی از سوارکارای ما با کمترین امکانات و سختی زیاد بهترین نتیجه رو میگیرن.

بالا