باشگاه فولاد خوزستان

سینا

Member
باشگاه سیلمی عرب داره ؟
چطورمگه؟خوزستان غیر عرب چیزدیگه ای نگهداری نمیشه/بتازگی زید(مبارک*آزالیا)توسط آقای نیکفرخریداری شده/ولی جندتا مادیون خالص وخون خارجی خوب اونجاهست/همون عکس بالاازآخر/ریتا(گبری*بسمه)کرشمه نجیب(ابن زمیه*بتیا)فرازالملوک(سزار*عاصفه)غروب(منار*بیروت)هستند/

fatima

Member
خانم یا آقای taleia با سلام. ببخشید که اینجا پیام خصوصی میدم چون ظاهرا اجازه ارسال پیام خصوصی نداریم!!! میتونین در مورد باشگاه فولاد خوزستان بیشتر توضیح بدین؟ شما خودتون اونجا هستید یا اونجا رو دیدین؟ ممنون میشم جواب بدین.

سینا

Member
خانم یا آقای taleia با سلام. ببخشید که اینجا پیام خصوصی میدم چون ظاهرا اجازه ارسال پیام خصوصی نداریم!!! میتونین در مورد باشگاه فولاد خوزستان بیشتر توضیح بدین؟ شما خودتون اونجا هستید یا اونجا رو دیدین؟ ممنون میشم جواب بدین.
سلام.چندروز مسافرت بودموازانجمن بی خبر.آره اونجام .اگرکمکی از دستم برمیاد بفرمایدانجام میدم

fatima

Member
می خواستم بدونم وضعیت باشگاه چطوریه؟ شما اونجا شاگرد هستین یا سمتی دارین؟ میشه اونجا رفت برای سوارکاری، مربی یا مربی ها کی هستند؟
ممنون از پاسختون

سینا

Member
می خواستم بدونم وضعیت باشگاه چطوریه؟ شما اونجا شاگرد هستین یا سمتی دارین؟ میشه اونجا رفت برای سوارکاری، مربی یا مربی ها کی هستند؟
ممنون از پاسختون
چندوقته سواری میکنید؟اونجا میشه گفت تقریباخصوصیه ولی شایدبشه بامدیرش صحبت کرد مربی خانم هم داره شماخودتون اسب دارید ؟من صحبتشومیکنم

سینا

Member
مدیرش جناب آقای نجیبه/توچندماهی که ایشان اومده زحمت زیادی کشیده ولی مدیران ارشدفولاد زیاد همکاری نمیکنند/اتفاقا بعد کلی پیگیری امروز تونست اجازه برگزاری جشنواره زیبایی رو بگیره قراره 1براورد هزینه کنیم براموافقت نهایی/جوربشه مطمئنم مسابقه خوبی میشه

fatima

Member
چندوقته سواری میکنید؟اونجا میشه گفت تقریباخصوصیه ولی شایدبشه بامدیرش صحبت کرد مربی خانم هم داره شماخودتون اسب دارید ؟من صحبتشومیکنم
سلام. من اسب ندارم. چطور میشه هماهنگ کرد و اونجا رفت و دید؟ بیشتر میخوام اسبا رو ببینم.

سینا

Member
سلام. من اسب ندارم. چطور میشه هماهنگ کرد و اونجا رفت و دید؟ بیشتر میخوام اسبا رو ببینم.
نمیدونم چطور میشه باشما تماس گرفت وهماهنگ کرد ولی باآقای نجیب صحبت کردم شما اهوازید؟اگ ه شد1روزو که مختص آموزش خانماس مشخص میکنم شما تشریف بیارید

fatima

Member
نمیدونم چطور میشه باشما تماس گرفت وهماهنگ کرد ولی باآقای نجیب صحبت کردم شما اهوازید؟اگ ه شد1روزو که مختص آموزش خانماس مشخص میکنم شما تشریف بیارید
بله من اهواز هستم، چه روزهایی مختص خانومهاست؟ ممنون و متشکرم

بالا