باشگاه فولاد خوزستان

سینا

Member
برگزاری مسابقه تقریباقطعی شده فقط مونده تاریخ دقیقش که به محض اینکه قطعی بشه بامید خدا شروع به چیدن مقدمات میکنیم.البته متاسفانه بعضی ها دارن کارشکنی میکنن که امیدواریم بابرگزاری این مسابقه آنها هم به راه راست هدایت شوند

سینا

Member
همین الان داشتم باجناب آقای نجیب صحبت میکردم مثل اینکه بابرگزاری مسابقه موافقت شده.اولان ازهمه دوستان دعوت میشه تشریف بیارن ودرضمن هرنظرسازنده ای که دارید ماروبی نصیب نگذارید وعنوان بفرمایید.

Soheil Sanati

Active member
همین الان داشتم باجناب آقای نجیب صحبت میکردم مثل اینکه بابرگزاری مسابقه موافقت شده.اولان ازهمه دوستان دعوت میشه تشریف بیارن ودرضمن هرنظرسازنده ای که دارید ماروبی نصیب نگذارید وعنوان بفرمایید.

مبارکه

سینا

Member
ازتمامی دوستانی که تومیادین زیبایی حضور فعال داشتن وسابقه برگزاری رودارن درخواست میشه نظرات وپیشنهاداتشونو بفرمایند تابتونیم توجشنواره فولادازشون استفاده کنیم.علی الخصوص*جناب خیرخواه/صنعتی/دربهانی/مشکی باف/رضاخان ابراهیمی/شایعی ووووووووخصوصاپیش کسوتان اسب ایران.باتشکر

سینا جان اشالله همیشه موفق و پیروز باشید اما من فکر میکنم جناب آقای مهندس صنعتی تجربه بسیار خوبی را دارند و میتواننند یکی از بهترین ها باشند در ضمن آقای دربهانی هم که خدمتشون هستید و میتونید از بهترین تجربه ها استفاده کنید اگر من هم میتونم کاری براتون انجام بدم با کمال میل در خدمتتونم همواره موفق و پیروز باشید.

سینا

Member
سینا جان اشالله همیشه موفق و پیروز باشید اما من فکر میکنم جناب آقای مهندس صنعتی تجربه بسیار خوبی را دارند و میتواننند یکی از بهترین ها باشند در ضمن آقای دربهانی هم که خدمتشون هستید و میتونید از بهترین تجربه ها استفاده کنید اگر من هم میتونم کاری براتون انجام بدم با کمال میل در خدمتتونم همواره موفق و پیروز باشید.
جناب مشکی باف شما همیشه لطف داشتید.میگم میشه دی سی ازایران باشه؟یاحتماباید ازاونوربیاد

ashkann.m

Member
می خواستم بدونم وضعیت باشگاه چطوریه؟ شما اونجا شاگرد هستین یا سمتی دارین؟ میشه اونجا رفت برای سوارکاری، مربی یا مربی ها کی هستند؟
ممنون از پاسختون
مربی خانم داره .خانم حسین بور سوارکار قابلی هستند

بالا